Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Ryszard i Bartosz

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 6
Poleceń: 170
Odsłon: 8355

Nie jesteśmy zawodowymi fotografami, chociaż wielu, przeglądając nasze zdjęcia tak sądzi. Za to w to, co robimy, wkładamy całą naszą  pasję, energię i serce.

Wiemy, że te zdjęcia będą na bardzo długie lata najlepszą pamiątką z uroczystości ślubnej. Na nich ukażemy najważniejsze chwile z uroczystości ślubnej i organizowanego wesela, ale również Wasze uśmiechy, radości, szczęście i inne emocje.

Jesteśmym otwarci na nowe wyzwania, pomysły i inwencję klientów. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania lub obawy, piszcie do nas śmiało. Odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Każdego dnia uczę się przenosić sytuacje, czas i ludzi w miejsce, gdzie niezagrożone zapomnieniem przetrwają dekady i pozwolą cieszyć się dawno utraconą w pamięci sytuacją, miejscem i chwilą.

Zdjęcia, które wykonamy pozwolą Państwu przeżyć na nowo magiczne chwile, a każda łza wzruszenia, którą Państwo uronią podczas ich oglądania, będzie dla mnie jak diament najwyższej klasy....

Zapraszamy do spotkania lub kontaktu z nami. Jest to bardzo ważne, bo po pierwsze poznamy się. Dowiemy się, jakie Państwo macie oczekiwania i propozycje. Ustalimy godzinę rozpoczęcia reportażu. Ustalimy miejsce i termin wykonywania zdjęć w plenerze. Dojdziemy do porozumienia we wszystkich tematach, które są związane z fotografowaniem Waszej uroczystości.

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i po nim organizowanego wesela, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, jakim jest system NIKON.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2150 zł
2150 zł

DWÓCH FOTOGRAFÓW - PAKIET STANDARD

2500 zł
600 zdjęć w formie elektronicznej przygotowanych w programie graficznym, wykonywanych przez dwóch fotografów, (przygotowania, ślub, wesele do oczepin, plener w innym dniu) , ozdobny pendrive z materiałem
2500 zł

FOTOKSIĄŻKA PREMIUM DUŻA

400 zł
30x30cm, oprawa z ekoskóry, metalowe narożniki, sztywne grube tekturowe karty, napis na okładce, ok 10-12 rozkładówek (20-24 strony)
400 zł

FOTOKSIĄŻKA PREMIUM MAŁA

300 zł
20x20cm, oprawa z ekoskóry, metalowe narożniki, sztywne grube tekturowe karty, napis na okładce, ok 10-12 rozkładówek (20-24 strony)
300 zł

MOBILNE STUDIO FOTOGRAFICZNE (ATELIER)

500 zł
Rozkładane mini studio z kolorowym tłem, lampami, śmiesznymi gadżetami - a'la fotobudka. Zdjęcia wykonywane podczas przerwy między blokami tanecznymi na weselu. Zdjęcia z atelier wchodzą w skład zdjęć reportażowych
500 zł

SESJA NARZECZEŃSKA

600 zł
Wykonywana w wybranym miejscu, trwająca 3-5h, około 50-70 zdjęć, plus prezentacja multimedialna z sesji jako podziękowania dla rodziców w wybranym formacie (HD/FHD)
600 zł

SESJA PLENEROWA - POJEDYNCZY EPIZOD

700 zł
Około 70-100 zdjęć poddanych obróbce w programie graficznym. Wykonywana w wybranych miejscach (max. 3 destynacje), plus prezentacja multimedialna z sesji w wybranym formacie (HD/FHD)
700 zł

PAKIET DODATKOWYCH ZDJĘĆ

300 zł
Pakiet 200 dodatkowych obrobionych zdjęć.
300 zł

PREZENTACJA MULTIMEDIALNA - SLIDESHOW

100 zł
Prezentacja z wybranych zdjęć w formie filmu z podkładem muzycznym.
100 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Ryszard i Bartosz, Gdańsk
Fotograf Ryszard i Bartosz, Gdańsk Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Czekam na zdjęcia, ale wiem, że będą super! Panowie bardzo profesjonalni :)
Aleksandra Bonk, ślub: 2017-11-11
Wspaniała współpraca, a zdjęcia przepiękne! Polecam :)
Paulina Marcin Lehmann, ślub: 2017-07-01
Bardzo profesjonalna obsługa, ekstra towarzystwo i to co najważniejsze, wyjątkowe fotografie. Bardzo polecam współpraca z Bartkiem i Rafałem ;)
Karolina Wysocka, ślub: 2017-04-23
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjeć jak i z profesjonalnej usługi fotografa pana Ryszarda 5 gwiazdek na 5 Dziękujemy Bardzo
Zbigniew Wiatrowski, ślub: 2016-08-20
Żeby wyrazic ocenę na jaką naprawdę zasłużył wybrany przez nas fotograf Ryszard musiałabym chyba napisać poemat. Pełen profesjonalizm i niesamowicie przyjemna współpraca. To dla nas zaszczyt ze te piękne chwile zostały uwiecznione w tak wyrafinowany i pełen pasji sposób. Polecamy i wracamy do dalszego polecana zdjęć Ryszarda. :)
Monika Brüggemann, ślub: 2015-09-12
Gorąco polecam!!!!!! Piękne zdjęcia oddające charakter dnia. Pan Ryszard potrafi rozładować atmosferę. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam z jego usług. 100% satysfakcji
Jaskulska Izabela, ślub: 2014-06-14
Wykonanie: DigiHex Systems