Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Koszalin

Zdjęcia ślubne Koszalin - 154 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Zachodniopomorskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Artur, Koszalin
Artur
Koszalin

CENA:
3150 ZŁ / SESJA
7790 / 51
Od 8 lat jestem zawodowym fotografem i prowadzę własną działalność fotogaficzną. Fotografia jest moim zawodem nie zaś dodatkowym zajęciem, więc moi klienci mogą oczekiwać całkowitej dyspozycyjności i profesjonalnego traktowania.
Fotograf Marcin, Koszalin
Marcin
Koszalin

CENA:
1950 ZŁ / SESJA
3257 / 37
Jedyna rzeczą która zostaje po ślubie po latach małżeństwa to wspomnienia i zdjęcia.. Zawodowo pracuje w mediach, każdego dnia korzystam z kamery oraz aparatu tworząc programy telewizyjne, newsy, przekazując tym samym Państwu codzienne informacje. Moim jednak głównym zainteresowaniem jest fotografia.
Fotograf Marek, Koszalin
Marek
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
745 / 27
Zapraszam do mojego świata kreatywnej fotografii ślubnej .
Fotograf Kamil, Koszalin
Kamil
Koszalin

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1818 / 26
Ślub to wydarzenie niecodzienne, nieodwracalne, ponadczasowe w życiu człowieka. To bardzo ważna i doniosła uroczystość rodzinna. Wykonam Państwu z tej uroczystości wspaniałą pamiątkę. Będą to w sposób profesjonalny wykonane zdjęcia ślubne. Moją ofertę kieruję dla osób wymagających.
Fotograf Tomasz, Koszalin
Tomasz
Koszalin

CENA:
3650 ZŁ / SESJA
43019 / 55
Oferuję swoje wielkie zaangażowanie, umiejętności, perfekcję oraz profesjonalizm dla upamiętnienia Waszej uroczystości ślubnej i organizowanej zabawy po ślubie. Wykonam zdjęcia ślubne na najwyższym poziomie.
Fotograf Krystian, Koszalin
Krystian
Koszalin

CENA:
1200 ZŁ / SESJA
273 / 5
Zawodowo zajmuję sie fotografią od 5 lat, fotorgafia ślubna jest moim głównym profilem. Na weselu fotograf i młoda para są jednością-przecierz całe piękno tego święta zachowuje się w tych cudownych i niepowtażalnych chwilach. Moim celem jest-złapać tę chwile, przeżyć i przekazać wszystkie oddcieni waszych emocij najdokładniej, jak tylko to jest możliwe przy pomocy objektywa kamery. Przecierz zdięcie-to jest nie tylko obraz przechowywany na komputerze czy papierze, to jest ta chwila, którą my chcemy przeżyć ponownie. Fotograf-to jest nie prosto człowiek z kamerą- to jest prawdziwy psycholog, ponieważ najpiękniejsza nasza cześć- to nie to, co my widzimy, a to, co my czujemy i czym żyjemy. Dziękuję wam, że właśnie mnie dowierzacie swoje bardzo ważne życiowe chwile... Oferuje wysoka jakosc uslugi. Pracuję w calej Polsce.
Fotograf Jakub, Koszalin
Jakub
Koszalin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
296 / 8
Jeden obraz jest wart więcej niż tysiąc słów - zapraszam do zapoznania się z moimi pracami fotograficznymi.
Fotograf Mateusz, Koszalin
Mateusz
Koszalin

CENA:
2199 ZŁ / SESJA
276 / 9
Dlaczego wybrałem fotografię jako sposób na życie? To proste. Lubię to robić. Uwielbiam opowiadać historie, a każdy ślub to wspaniała historia. Inni ludzie, nowe miejsca, zupełnie różne tradycje. Emocje. Dużo emocji. Od łez zdenerwowania, po łzy wzruszenia. Nazywam się Mateusz i fotografowanie nie jest moim zawodem. To moja pasja.
Fotograf Rafał, Koszalin
Rafał
Koszalin

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
34 / 0
Fotografia to moja pasja od dawna. Każde zdjęcie wykonuję z pełnym zaangażowaniem, a do każdej sesji podchodzę indywidualnie.
Fotograf Jacek, Koszalin
Jacek
Koszalin

CENA:
2350 ZŁ / SESJA
7918 / 8
Jako fotograf zatrudniony na Waszym ślubie i weselu, wykonam Wam piękne fotografie ślubne w profesjonalny sposób. Uchwycę i uwiecznię z tego dnia wszystkie wasze emocje - szczęście, radość, wzruszenia…Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!!!
Fotograf Tomasz, Koszalin
Tomasz
Koszalin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
2743 / 15
Dla mnie każdy ślub jest wyjątkowy. Dążę, aby każde zdjęcie również takie było... Zapraszam do galerii :))
Fotograf Bartek, Koszalin
Bartek
Koszalin

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
3726 / 9
Ślub to jeden z najwspanialszych, doniosłych, niecodziennych, nieodwracalnych momentów w życiu dwojga ludzi. Warto mieć z tego wyjątkowego dnia pamiątkę. Wykonam ją Wam. Będą to zdjęcia na których ukażę m.in. Waszą wielką miłość, ogromną radość i szczęście… Zapraszam.
Fotograf Maciej, Koszalin
Maciej
Koszalin

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2288 / 7
Najważniejsze to przekazać istotę fotografowanej sceny, tak, aby oddać jej wyjątkowość ... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Sebastian, Koszalin
Sebastian
Koszalin

CENA:
2550 ZŁ / SESJA
2510 / 47
Te ułamki sekund, Te chwile pełne radości, wzruszeń i emocji tworzą magiczną atmosferę, którą w tym wyjątkowym dniu warto zapamiętać. Warto więc wybrać kogoś, kto do tej pracy podchodzi niezwykle osobiście, tak aby Wasza pamiątka była pamiątką jaką sam chciałbym otrzymać. Zapraszam do kontaktu, to nic nie kosztuje a zyskać można wiele.
Fotograf Andrzej, Koszalin
Andrzej
Koszalin

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
1720 / 18
Artystyczna Fotografia Ślubna dla Wymagających. Nasze motto to: "ROZUM JEST OGRANICZONY, WYOBRAŹNIA JEST NIEOGRANICZONA" Staramy się łamać granice wyobraźni...
Fotograf Adam, Koszalin
Adam
Koszalin

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
1190 / 11
Wykonam z uroczystości ślubnej najlepszą pamiątkę, którą to będą piękne zdjęcia ślubne. Pamiątka ta będzie z Wami na długie lata przypominając moment sakramentalnego "TAK". Na zdjęciach pokażę Wasze szczęście, miłość, radość, wzruszenia i inne emocje. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Fotograf Emil, Koszalin
Emil
Koszalin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
16740 / 24
Ślub to bardzo ważna i doniosła uroczystość, dlatego w swojej pracy stawiam na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Moja oferta skierowana jest do osób ceniących indywidualne rozwiązania, dlatego też po uprzednich konsultacjach przygotowuję ofertę uszytą na miarę i zoptymalizowaną specjalnie dla Was. Zapraszam.
Fotograf Dorota, Koszalin
Dorota
Koszalin

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
565 / 4
Zdjęcia pełne emocji.
Liczba pozycji: 154
Województwo Zachodniopomorskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Koszalin - nasz przewodnik

Czyż dzień ślubu nie jest najwspanialszym w życiu? Słyszymy to bardzo często i co ciekawe wiele par nawet w wiele lat po ślubie, zgadza się z tą deklaracją. Co czyni go takim wyjątkowym? Fakt, że przygotowujemy się do niego bardzo długo, że to moment wkroczenia na nawy etap życia, a może z powodu ogromu emocji, jakie odczuwamy? Zapewne wszystkie te elementy mają znaczenie i sprawiają, że chcemy pamiętać dzień ślubu na zawsze, jako ten najpiękniejszy. 

 

Wspomnienia są ulotne, jednak dobre zdjęcie pozwala na ich przywrócenie. Jednym z ważniejszych dniu w życiu jest dzień ślubu, więc dlatego wiele ludzi ma problem ze znalezieniem odpowiedniego fotografa. Serwis umożliwia wyszukanie odpowiedniego specjalisty, który sam będzie w stanie zaproponować rozwiązania w tym zakresie oraz wykonać wszystko, czego sobie życzy Para Młoda. Dotatkowo prowadzimy portal zrzeszający zespoły weselne z Koszalina (tutaj znajdziesz listę zespołów).

 

Fotograf na ślub - jak wybrać?

 

W serwisie fotograf-wesele.pl pary znajdą sporo ofert fotografów z Koszalina i okolic. Na każdą składa się zespół świetnej jakości zdjęć, opis sprzętu oraz cena. Jak można zobaczyć, fotografowie z Koszalina mają się czym pochwalić. Ich zdjęcia są zróżnicowane i interesujące, sprzęt, którego używają, najwyższej jakości, a ceny rozsądne w stosunku do oferowanej jakości. Pary młode z Koszalina mają zatem w czym wybierać, co nie oznacza, że decyzja będzie łatwa. 

 

Jak wybrać tego idealnego fotografa, który sprawi, że para będzie zadowolona ze ślubnych zdjęć? Warto wybrać takiego, który odznacza się i doświadczeniem i kreatywnością. Pierwsza cecha będzie nieoceniona podczas wykonywania zdjęć na ślubie i weselu, bo to bardzo specyficzne i trudne miejsca dla fotografowania. Druga może przesądzić o tym, jaki będzie efekt sesji plenerowej. Każda para młoda chce, aby jej zdjęcia były wyjątkowe, a najlepszym środkiem do osiągnięcia tego celu są niestandardowe zdjęcia z sesji ślubnej. Jeśli para znajdzie fotografa, który wyróżni je swoim unikalnym pomysłem i ciekawym wyborem pleneru, to efekt z pewnością przejdzie wszelkie oczekiwania! 

 

Najlepsze miejsca dla sesji plenerowej

 

Jaki plener ślubny wybrać, aby zachwycić wszystkich zdjęciami z sesji ślubnej? Wiele par zadaje sobie to pytanie. Niektórzy są gotowi sporo zainwestować i decydują się na wyjazd za granicę np. do Paryża lub do Włoch. Inni organizują sesje podczas podróży poślubnej "w ciepłe kraje". Powstały nawet firmy specjalizujące się w organizowaniu takich wyjazdów np. do Santorini w Grecji. Zdjęcia i wrażenia z takiej sesji na pewno będą niezapomniane, ale czy jest sens aż tak się wysilać? Przecież odpowiedni plener można znaleźć znacznie bliżej!

 

Wybierając plener w kraju, a przy okazji mając chęć na niezwykłe zdjęcia, pary młode mogą wybrać się na wycieczkę nad morze lub w góry. Sesja ślubna nad Morskim Okiem lub na Kasprowym Wierchu to przygoda, której się nie zapomina! Wystarczy tylko obejrzeć zdjęcia innych par, żeby przekonać się, że są warte pieniędzy i wysiłku. A co ma zrobić para, której nie wystarcza pieniędzy lub czasu na taką sesję? Wystarczy poszukać odpowiednich miejsc w najbliższej okolicy. Za dobry plener ślubny mogą posłużyć zamki i pałace, zabytkowe parki, centra miast, czy ogrody botaniczne. Wybór jest naprawdę spory, a lista na tym się nie kończy, bo coraz popularniejsze stają się nietypowe plenery ślubne. Fotografowie i młode pary ulegli czarowi zdjęć z opuszczonych budynków, ruin, czy terenów postindustrialnych np. fabryk i kopalni. Jako plener ślubny można wykorzystać też starą stację kolejową lub zabytkowy tramwaj, a nawet centrum handlowe, czy po prostu ulubioną kawiarnię. Im bardziej kreatywne, nietypowe miejsce, tym lepiej! Na ograniczonym terenie znajdzie się niewiele widowiskowych miejsc, dlatego warto poszukać tych nietypowych, które pozwolą się wyróżnić. Każdy pomysł jest dobry, żeby zrealizować niesamowite ślubne zdjęcia, a z kreatywnym fotografem z Koszalina na pewno nie będzie to trudne. 

 

Sesja ślubna w Kaliszu 

 

Miasto Koszalin znajduje się w województwie zachodniopomorskim. W jego granicach znajduje się jezioro Jamno i Lubiatowo Północne. Morze Bałtyckie leży 11 km od miasta. Jest to znany ośrodek kulturalny, w którym nie brakuje możliwości na ciekawe plenery. Koszalin znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Do najbardziej znanych zabytków zaliczyć można: Domek Kata, Mury Miejskie (fragmenty średniowieczne z XIV wieku), Zespół Młyna Miejskiego i Budynek Poczty Głównej. Ciekawy widok na cała okolicę prezentuje się z Wieży Widokowej na Górze Chełmskiej. Wszystkie obiekty mogą być całkiem ciekawymi tłami do sesji zdjęciowej.

 

Tereny Kalisza i najbliższa oferują niesamowite miejsca przyrodnicze. Wspaniałe sesje zdjęciowe można zrealizować nad jeziorami lub nad morzem, gdzie piaszczyste plaże i fale Bałtyku tworzą zawsze niezapomniane kadry. Romantyczna sesja zdjęciowa o zachodzie lub wschodzie słońca nad jego brzegami nigdy nie wyjdzie z mody. Par przy amfiteatrze także może być atrakcyjnym miejscem. Najbardziej korzystne fotografie wyjdą zawsze przy pięknej pogodzie.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems