Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Karolina

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 10
Poleceń: 236
Odsłon: 5074

Ślub to bardzo ważna, doniosła, nieodwracalna i niecodzienna uroczystość rodzinna. Z uroczystości ślubnej i weselnej, jeśli tylko będę Waszym fotografem ślubnym, to wykonam Wam piękne zdjęcia ślubne w profesjonalny sposób o wysokiej jakości.

Oferuję różnego rodzaju pakiety, od fotografowania skromnego ślubu po kompleksowy reportaż łącznie z przygotowaniami do ślubu i zabawy weselnej do późnych godzin nocnych.

Podczas ślubu uwielbiam ukradkowe spojrzenia Młodej Pary, łzy szczęścia Rodziców i euforie zaproszonych Gości.

Będzie mi bardzo miło, że w poszukiwaniu osoby, która uwieczni wyjątkowe, niecodzienne, ponadczasowe momenty w Waszym życiu trafiliście właśnie do mnie. Mam nadzieję, że zostaniecie tu dłuższą chwilę i zdecydujecie, żebym to ja mogła uczestniczyć w Waszym Święcie. Gwarantuję, że w niczym Was nie zawiodę i z mojej pracy będziecie zadowoleni.

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i po nich organizowanych zabawach  weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny:

Nikon d610

Nikkor 50mm 1.4f, nikkor 85mm 1,8f

Sigma 24-70mm 2.8f

lampa Nikon sb 700

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2200 zł
2200 zł

Sesja narzeczeńska

300 zł
Jeśli chcecie stworzyć wyjątkowy prezent na podziekowanie Rodzicom, udekorować sale weselną Waszymi zdjęciami lub po prostu uwiecznić chwile jeszcze przed slubem, zapraszam na sesje narzeczeńskie
300 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Karolina, Gdańsk
Fotograf Karolina, Gdańsk Ocena: 5,00 / 5 10 opinii
Pani Karolina to przemiła osoba..a zarazem profesjonalista.. Nasza sesja, jak i reportaż ślubny są cudowne... rodzina do tej pory się zachwyca naszymi zdjęciami ... my również. Polecamy z czystym sumieniem i pozdrawiamy Panią Karolinę :)))
Agata Panuś, ślub: 2017-09-02
Bardzo miła, profesjonalna Pani fotograf. Z pewnością osoba godna polecenia- na weselu była praktycznie nie widoczna dla gości :) Punktualna i rzetelna.
Karolina Kozikowska i Andrzej Cieśliński, ślub: 2017-08-26
Piękne zdjęcia i świetna współpraca
Anna Fredo & Jakub Marcinkiewicz, ślub: 2017-06-17
Najlepszy fotograf
Paulina i Przemek, ślub: 2016-09-10
Przepiękne zdjęcia, polecamy :)
Natalia Migrała, Daniel Majacki, ślub: 2016-08-13
Polecam Fotografa Karolinę wszystkim! Wszystko w przemiłej lecz profesjonalnej atmosferze. Zdjęcia wyszły przepiękne. Dziękujemy
Dorota i Arek, ślub: 2016-08-06
Karolina jako fotograf - pierwsza klasa! Bardzo dobry kontakt, zdjęcia przepiękne, oddane niewiele ponad 2 tygodnie po ślubie. Korzystaliśmy z sesji narzeczeńskiej, Karolina pomogła nam przygotować fotoksiążki dla rodziców, które zrobiły furorę! Polecam!
Paulina Konarzewska, ślub: 2016-06-04
Fantastyczne zdjęcia. Dziękujemy
Monika Wilkosc i Maciej Debczynski, ślub: 2015-12-12
Pani fotograf godna polecenia. Ciągle byłyśmy w kontakcie. Na ślub się nie spóźniła. A podczas ceremonii jak i wesela jej obecność była niezauważalna - w moim odczuciu dobrze. Sama zaproponowała zdjęcia grupowe. Polecam!
Małgorzata i Vytautas Razminas, ślub: 2015-07-04
Bardzo profesjonalnie podeszła do wykonania zadania w dniu wesela. Uśmiechnięta, miła i bardzo pozytywnie odebrana przez gości weselnych jak i pare młodą. Polecam :)
Milena Moszczyńska i Michał Pisraski, ślub: 2015-06-20
Wykonanie: DigiHex Systems