Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Paweł

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 190

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny:

- profesjonalny aparat fotograficzny x2,
- obiektywy Canona L stało i zmiennoogniskowe…
 Zawsze mam ze sobą zestaw zastępczy (jeśli główny zawiedzie podczas Waszej uroczystości, aby nie przepadły wspomnienia na zawsze!).

Opinie o fotografie (8)

Fotograf Paweł, Poznań
Fotograf Paweł, Poznań Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Profesjonalny, punktualny, pełen wyczucia chwili i empatii, potrafiący słuchać. Zdjęcia są wykonane we wspaniałej jakości, albumy przepięknie wykonane i zapakowane. Wszystko dopracowane w najmniejszym szczególe. Jeśli chodzi o fotografię ślubną, to Pawła możemy polecić każdemu, kto chce, aby jego najważniejszy dzień w życiu był uwieczniony w niepowtarzalny sposób!
Natalia i Wojciech Angowscy, ślub: 2018-09-08
Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem. Fotograf do zadań specjalnych, skacze, biega, kuca, rzuca na ziemię i robi super zdjęcia. Zarówno spontaniczne, jak i sesja plenerowa. Wybraliśmy współpracę z Pawłem bo widzieliśmy jego zdjęcia w internecie i sporo dobrych opinii. Teraz my się pod tym podpisujemy. Marcin i Anita :)
Marcin Kupiński i Anita Nawrocka, ślub: 2018-06-23
jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panem Pawłem. Był profesjonalny, dyskretny a zdjęcia świetne
magda deja sean, ślub: 2017-09-08
Bardzo dobry kontakt z fotografem, dyskretny, jest tam gdzie potrzeba a jednocześnie go nie widać czyli wszystko to co potrzeba na ślubie i weselu.
Agnieszka Wojciechowska Sylvain Chastan, ślub: 2017-08-12
Paweł to Fotograf, który potrafi prowadzić dialog. Już na pierwszej rozmowie przy ciepłej kawie wiedziałem, że rozmawiam z kimś kto wie co robi i co jest poparte doświadczeniem, także poza fotografią weselną (Jego portfolio jest warte obejrzenia). Razem z przyszłą żoną byliśmy po przyjacielskiej pogawędce, na której otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania (był doskonale przygotowany), pewni że mamy właściwego fotografa na nasz ślub. Nie da się go nie lubić. Podczas pracy skupiony, zamyślony i cichy. Na całej uroczystości niewykrywalny, a wszędzie obecny. Wspomaga radą, gdy mieliśmy z czymś problem. Świetnie że nas przekonał do rejestracji przygotowań do ślubu i sesji plenerowej. Byliśmy początkowo mocno na nie, ale wyszła z tego wspaniała przygoda. Efekt całego jego wysiłku to ekskluzywny fotoalbum, który chce się oglądać nie tylko od środka i wiele godnych wspomnień. Zdjęcia przerastają oczekiwania. Bierzcie póki ma termin.
Piotr Hekert, ślub: 2017-08-05
Pan Paweł podszedł jak najbardziej profesjonalnie w dniu ceremonii do swojej pracy. Był bardzo elastyczny w stosunku do naszych pomysłów . Jego obecność nie stresowała nas dodatkowo. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia:)
Agnieszka Goralczyk, ślub: 2015-12-26
Zdjecia przyjdą później, ale jesteśmy zadowoleni z współpracy,pozdrawiamy, Asia i Paweł
Joanna Szybiak, ślub: 2015-08-22
Paweł jest GENIALNYM fotografem, profesjonalistą i artystą zarazem! Wyróżnia się niespotykaną wrażliwością, pasją, zaangażowaniem i nietuzinkowym spojrzeniem. Zdjęcia przez niego wykonane są NIEZWYKŁE i ZACHWYCAJĄCE! Każde z nich jest wyjątkowe, opowiada własną historię, pokazuje emocje, sytuacje, atmosferę chwili. Paweł dostrzega rzeczy , których inni nie dostrzegają, zdjęcia jego autorstwa tworzą barwną opowieśc , i w piękny sposób zatrzymują najważniejsze chwile :) Co tu dużo pisac naszym zdaniem Paweł to nie fotograf.....Paweł to mistrz obiektywu:)
Agnieszka Koziorowska, ślub: 2014-08-30

Zobacz także galerie innych fotografów

Anna i Wojciech - fotograf Poznań

1400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(22 opinii)
Poleceń: 434
Wolne terminy na rok 2019 !!! Zapraszam wszystkich serdecznie do poznania szczegółów oferty! Gwarantuję pełną satysfakcje.

Sebastian - fotograf Poznań

2000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 22
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą oraz spotkania, w celu omówienia Państwa potrzeb fotograficznych :) Pozdrawiam

Szymon - fotograf Poznań

1666 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 20
Jestem fotografem, który specjalizuje się w fotografii portretowej, ale mając przed sobą 2 szczęśliwe twarze z radością zrobię Wam zdjęcia, ...
Wykonanie: DigiHex Systems