Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Paweł

 - fotograf Poznań
Fotografia ślubna Poznań, województwo Wielkopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 5
Poleceń: 146
Odsłon: 6127

Zapraszam do zapoznania się ze zdjęciami, przykładowymi pakietami... a każdy z nich może zostać przebódowany specjalnie pod Wasze oczekiwania. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zapraszam oczywiście do kontaktu, z miłą chęcią odpowiem na każde z nich. 

 

Zawsze staram się być jak najmniej zauważalny [nie widzialny nie stanę się :)], a to poto, aby zarejestrować szkiełkiem i okiem ludzkie reakcje oraz emocje towarzyszące tak ważnemu wydarzeniu w Waszym życiu. Do każdego zlecenia podchodzę w indywidualny sposób, nie stosuję żadnych schematów. To Wy, każda para z osobna jesteście dla mnie inspiracją na stworzenie historii z Waszym udziałem zawartej na lata w fotografiach czy też fotoksiążce.

 

Sprzęt

Posiadam profesjonalny sprzęt fotograficzny:

- profesjonalny aparat fotograficzny x2,
- obiektywy Canona L stało i zmiennoogniskowe…
 Zawsze mam ze sobą zestaw zastępczy (jeśli główny zawiedzie podczas Waszej uroczystości, aby nie przepadły wspomnienia na zawsze!).

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Pakiet Brązowy

3400 zł
Od Przygotowań w domu Pani Młodej do godz 23:00 i krótki plener tego samego dnia oraz innego 2h. W cenie galeria Galeria WWW dostępna dla Was i gości przez 12 msc Pendrive zawierający 350 zdjęć po obróbce [unikalne etui i nadruk] [dodatkowe w cenie 7zł/szt] Zdjęcia wybiera Para Młoda spośród puli 400 zdjęć Pendrive zawierający prezentację multimedialną [unikalne etui i nadruk] Fotoalbum w rozmiarze 30x30cm, 20 stron, obicie eko-skóra lub tkanina introligatorska
3400 zł

Pakiet Srebrny

4500 zł
Od Przygotowań do godz 01:00, plener 3h. Galeria WWW dostępna dla Was i gości przez 12 msc Pendrive zawierający 500 zdjęć po obróbce [unikalne etui i nadruk] Pendrive zawierająca prezentację multimedialną [unikalne etui i nadruk] Fotoalbum w rozmiarze 30x30cm, 30 stron, obicie eko-skóra lub tkanina introligatorska, Cały materiał zdjęciowy JPEG, oraz 100 odbitek w rozmiarze 15x23 [unikalne etui]
4500 zł

Pakiet Złoty

6200 zł
Od Przygotowań do godz 1:00. Dwóch fotografów Prezentacja zdjęć na monitorze LED 27’ w trakcie wesela Galeria WWW dostępna dla Was i gości przez 12 msc Pendrive zawierający 600 zdjęć po obróbce, prezentację multimedialną Trzy Fotoalbumy w rozmiarze 30x30cm, 40 stron, obicie eko-skóra lub tkanina introligatorska, Cały materiał zdjęciowy JPEG, 100 odbitek w formacie 15x23 [unikalne etui], Dojazd do 150km w jedną stronę w cenie
6200 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Paweł, Poznań
Fotograf Paweł, Poznań Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Bardzo dobry kontakt z fotografem, dyskretny, jest tam gdzie potrzeba a jednocześnie go nie widać czyli wszystko to co potrzeba na ślubie i weselu.
Agnieszka Wojciechowska Sylvain Chastan, ślub: 2017-08-12
Paweł to Fotograf, który potrafi prowadzić dialog. Już na pierwszej rozmowie przy ciepłej kawie wiedziałem, że rozmawiam z kimś kto wie co robi i co jest poparte doświadczeniem, także poza fotografią weselną (Jego portfolio jest warte obejrzenia). Razem z przyszłą żoną byliśmy po przyjacielskiej pogawędce, na której otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania (był doskonale przygotowany), pewni że mamy właściwego fotografa na nasz ślub. Nie da się go nie lubić. Podczas pracy skupiony, zamyślony i cichy. Na całej uroczystości niewykrywalny, a wszędzie obecny. Wspomaga radą, gdy mieliśmy z czymś problem. Świetnie że nas przekonał do rejestracji przygotowań do ślubu i sesji plenerowej. Byliśmy początkowo mocno na nie, ale wyszła z tego wspaniała przygoda. Efekt całego jego wysiłku to ekskluzywny fotoalbum, który chce się oglądać nie tylko od środka i wiele godnych wspomnień. Zdjęcia przerastają oczekiwania. Bierzcie póki ma termin.
Piotr Hekert, ślub: 2017-08-05
Pan Paweł podszedł jak najbardziej profesjonalnie w dniu ceremonii do swojej pracy. Był bardzo elastyczny w stosunku do naszych pomysłów . Jego obecność nie stresowała nas dodatkowo. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia:)
Agnieszka Goralczyk, ślub: 2015-12-26
Zdjecia przyjdą później, ale jesteśmy zadowoleni z współpracy,pozdrawiamy, Asia i Paweł
Joanna Szybiak, ślub: 2015-08-22
Paweł jest GENIALNYM fotografem, profesjonalistą i artystą zarazem! Wyróżnia się niespotykaną wrażliwością, pasją, zaangażowaniem i nietuzinkowym spojrzeniem. Zdjęcia przez niego wykonane są NIEZWYKŁE i ZACHWYCAJĄCE! Każde z nich jest wyjątkowe, opowiada własną historię, pokazuje emocje, sytuacje, atmosferę chwili. Paweł dostrzega rzeczy , których inni nie dostrzegają, zdjęcia jego autorstwa tworzą barwną opowieśc , i w piękny sposób zatrzymują najważniejsze chwile :) Co tu dużo pisac naszym zdaniem Paweł to nie fotograf.....Paweł to mistrz obiektywu:)
Agnieszka Koziorowska, ślub: 2014-08-30
Wykonanie: DigiHex Systems