Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Konin

Zdjęcia ślubne Konin - 115 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Wielkopolskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Karol, Konin
Karol
Konin

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
6311 / 60
Przykładając aparat fotograficzny do oka dostrzegam więcej i pragnę za jego pomocą pokazać innym wyjątkowość chwili, szczególnie podczas tak niepowtarzalnego dnia, jakim jest dzień Waszego ślubu. Zapraszam do skorzystania mojej oferty!
Fotograf Emilia i Łukasz, Konin
Emilia i Łukasz
Konin

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
8184 / 37
Fajni z nas ludzie a przy okazji robimy fajne zdjęcia. Zapraszamy Emi i Łukasz. Ceny ustalamy indywidualnie pod Klienta.
Fotograf Marta, Konin
Marta
Konin

CENA:
1000 ZŁ / SESJA
4178 / 29
Najważniejsi jesteście Wy, Wasza rodzina i przyjaciele. A ja? Ja tylko zapełniam dla Was album. Uśmiechami, bukietami kwiatów od bliskich, tańcem i muzyką. Zabawą i powagą. Bielą sukni i czernią garnituru. Wami. Waszą miłością.
Fotograf Mariusz, Konin
Mariusz
Konin

CENA:
2400 ZŁ / SESJA
10270 / 57
Ze ślubu i po nim organizowanego wesela, najlepszą pamiątka są świetnie wykonane fotografie wykonane przez fotografa. Fotografuję śluby i wesela nie ingerując w przebieg wydarzeń., bo chcę wszystkie doniosłe chwile uwiecznić na fotografiach ślubnych. Zapraszam!!!
Fotograf Jacek, Konin
Jacek
Konin

CENA:
2600 ZŁ / SESJA
11235 / 31
Zajmujemy się nowoczesną, kreatywną fotografią ślubną,rodzinną i dziecięcą. Nie przeczytacie tu mdłych frazesów udających poezję ... Swoją ofertę kierujemy do wymagających klientów potrafiących odróżnić fotografię od "pstrykania". Zapraszamy Elwi i Jacek
Fotograf Alicja, Konin
Alicja
Konin

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
3278 / 16
Wykonam Wam z uroczystości ślubnej wspaniałą pamiątkę. Będzie to fotografia ślubna, do której wracać będziecie bez końca. Obejmować ona będzie najważniejsze momenty z uroczystości ślubnej, ale też Wasze ulotne chwile takie jak szczęście, miłość, wzruszenia, uśmiechy, radości i inne emocje. Zapraszam
Fotograf Karol, Konin
Karol
Konin

CENA:
3800 ZŁ / SESJA
1677 / 8
Zobacz zdjęcia i zdecyduj czy warto :) Zapraszam do kontaktu.
Fotograf Andrzej, Konin
Andrzej
Konin

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
4469 / 12
Ślub jest wydarzeniem wyjątkowym, które dla większości z ludzi zdarza się raz w życiu :) Z tej uroczystości wykonam Państwu zdjęcia ślubne. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty. Ostatnie wolne terminy 2014 !!!
Fotograf Artur, Konin
Artur
Konin

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
2854 / 9
Nudzą mnie te wszystkie autoreklamy... Jeżeli zależy Wam na zdjęciach to po prostu je obejrzyjcie ;)
Fotograf Łukasz, Konin
Łukasz
Konin

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
2117 / 4
Z uroczystości ślubnej wykonam Wam pamiątkę. Będą to profesjonalnie wykonane zdjęcia ślubne o wysokiej jakości.. Na nich m.in. pokażę Wasze szczęście, miłość, radość? Sprawię, że otwierając album z tymi zdjęciami ślubnymi po latach przypomnicie sobie co czuliście w dniu ślubu ;)
Fotograf Damian, Konin
Damian
Konin

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
12154 / 27
Współpracowaliśmy z takimi gwiazdami jak Myslovitz, Kasia Kowalska... Chcesz, aby Twoja Fotografia Ślubna była przygotowana przez Nas? Chcesz abyśmy podarowali Ci doskonałą pamiątkę? Skontaktuj się z Nami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania niej.
Fotograf Krzysztof, Konin
Krzysztof
Konin

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
1477 / 3
W fotografii najbardziej cenię sobie prawdziwość i autentyczność. Z uroczystości ślubnej i weselnej wykonam w sposób profesjonalny oryginalne, piękne i naturalne zdjęcia. Na nich pokażę nie tylko najważniejsze momenty, ale też Wasze szczęście, radość, miłość, wzruszenia i inne emocje.
Fotograf Iwona, Konin
Iwona
Konin

CENA:
2800 ZŁ / SESJA
1973 / 12
Jestem fotografem, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Niebanalna przygoda, humor, dobra zabawa, oryginalność w pełnym tego słowa znaczeniu to mój sposób na wyjątkowa fotografię. Jeśli to Państwu odpowiada, polecam swoje usługi z zakresu fotografii ślubnej.
Fotograf Justyna, Konin
Justyna
Konin

CENA:
1900 ZŁ / SESJA
606 / 16
Fotografia jest moją pasją od 15 lat, połączyłam ją z pracą 5 lat temu :-) Firmę założyliśmy wraz z mężem - kamerzystą. Mamy duże doświadczenie i stale rozwijamy swoje umiejętności. Zapraszamy do współpracy! ;-)
Liczba pozycji: 115
Województwo Wielkopolskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Konin - nasz przewodnik

"Wielki" dzień zawsze wymaga niesamowitej oprawy, która wyróżni go od innych, uczyni niezapomnianym. Wymaga to wielomiesięcznych przygotowań, na które trzeba poświęcić wiele energii oraz pieniędzy, jednak efekt zwykle warto jest całego trudu. Wzruszający ślub i huczne wesele, zadowolenie gości i pochwały słyszane od wielu z nich, te rzeczy sprawiają sporą satysfakcję i wynagradzają cały okres, często dosyć nerwowych przygotowań. Tym lepiej, jest całe to wydarzenie odpowiednio utrwalić, aby wspomnienia ze ślubu i uczucia towarzyszące nam w ciągu całego tego dnia, pozostały z nami na zawsze. 

 

Zdjęcia ślubne - główna pamiątka ślubu i wesela

 

W tej roli najczęściej występują ślubne zdjęcia, z których nie rezygnuje żadna młoda para. Większość z nich wydaje spore pieniądze na odpowiedniego fotografa, który w ich mniemaniu będzie w stanie pięknie udokumentować uroczystość. To dlatego, że wszystko od niego zależy. Fotograf ma tylko jedną szansę, żeby udokumentować ten "najważniejszy moment w życiu", a więc powinien to zrobić bardzo dobrze, tak aby para nie miała żadnych zastrzeżeń. W końcu to zdjęcia są główną pamiątką ślubu, zdobią nasze domy oraz chętnie pokazujemy je znajomym i lubimy do nich wracać. Nie można pozwolić, aby coś było z nimi "nie tak". 

 

Fotograf ślubny - najważniejszy specjalista

 

W momencie, kiedy ślubne zdjęcia są tak istotne, pozycja fotografa wzrasta, a jego wybór staje się jednym z najważniejszych, jakie narzeczeni mają do podjęcia. To od jakości fotografa wszystko zależy, dlatego nie można sobie pozwolić, aby decyzja została podjęta pośpiesznie. Wtedy możemy jej poważnie żałować, bo nawet jeśli możemy dochodzić swoich racji po ślubie, to brak pamiątki w postaci zdjęć jest wielką stratą, która wywołuje żal i smutek. 

 

Wybór fotografa, który utrwali na zdjęciach dzień ślubu oraz zrealizuje sesję ślubną z Waszym udziałem często bywa problematyczny. Nasz serwis pozwala na znalezienie takiego eksperta, gdyż tylko taki specjalista będzie w stanie zrealizować zdjęcia zgodne z Państwa preferencjami, które będą wspaniałą pamiątką. Również kamerzyści z portalu filmy-wesele.pl/konin chętnie nawiążą z Wami współpracę upamiętniając sesję ślubną za pomocą kamery.

 

Poszukiwanie fachowca na naszym portalu, znacznie ułatwia pierwszy etap jego selekcji, bo pozwala na szybkie dotarcie do wielu świetnych fotografów z Konina i okolic oraz zapoznanie się z ich poprzednimi pracami. Zdjęcia, które umieszczają tam specjaliści to przegląd ich możliwości, dlatego jest co oglądać i czym się inspirować! Znajdują się tu fotografie ze ślubu i z wesela, ale najwięcej jest ujęć z sesji ślubnej, tworzonej w najróżniejszych miejscach, nawet za granicą, czy wysoko w górach! To pokazuje, jak kreatywni są fotografowie ogłaszający się na portalu, którzy ciągle poszukują nowych i lepszych sposobów na wyjątkowe zdjęcia ślubne. Para ma także możliwość zapoznania się z ich cennikiem, co na pewno ułatwi decyzję, bo jednak w większości przypadków, ślubny budżet jest ograniczony. Te informacje są nad wyraz przydatne w wyborze ślubnego fotografa, dlatego serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego serwisu! 

 

Sesja ślubna - więcej niż pamiątka

 

Punktem zdjęć ślubnych, który wywołuje największe emocje, jest sesja plenerowa. Nowożeńcy marzą o niej od długiego czasu przed ślubem i poszukując nowych plenerów, starają się, aby zdjęcia z niej były naprawdę wyjątkowe. I zwykle są, bo sesja ślubna ma niezwykły klimat, który sprawia, że fotografie zrobione w jej czasie udają się lepiej niż w kościele lub na sali weselnej. Para jest znacznie bardziej zrelaksowana, nie musi się już niczym martwić, bo zwykle wszystko odbywa się kilka dni po ślubie, a przez co zdjęcia są spontaniczne i ciekawe. Sesja pozwala utrzymać nastrój ślubu  i pokazać emocje, towarzyszące parze, przez co jest najlepszą pamiątką ślubu. Jest także świetną zabawą, bo pary świetnie się czują podczas jej realizacji!

 

Zdjęcia ślubne w Koninie i okolicach

 

Konin leżący nad rzeką Wartą w Dolinie Konińskiej w województwie wielkopolskim od dawien dawna przyciągał kupców lub turystów. Przez miasto przechodził słynny Bursztynowy Szlak, a obecnie jest to ważny punkt przemysłowy. Po obu stronach rzeki znajduje się wiele ciekawych zabytków, z których wyróżnia się Zamek, Rynek, Ratusz oraz zabytki sakralne. Kościół Św. Andrzeja, Klasztor Reformatorów, Synagoga i Kościół Św. Bartłomieja są warte zwiedzania, a także stanowią oryginalne tła wielu fotografii.

 

Panorama miasta z okolic rzeki nadaje się bardzo dobrze na reportaż ślubny w postaci zdjęć, a spacer przez Planty nadwarciańskie może być bardzo romantyczną przechadzką. W Koninie znajduje się także tzw. Słup Koniński, czyli najstarszy znak drogowy w Europie środkowowschodniej. Dawny Hotel Litewski to także bardzo atrakcyjny budynek, który wart jest obejrzenia z bliska i warto się na jego tle fotografować.

 

Mieszczące się w centrum miasta dworki z początku XX wieku oraz zabytkowe wieże ciśnień dodają jeszcze więcej barwności tym terenom i mogą być przydane w realizacji oryginalnych zdjęć podczas ślubnych sesji zdjęciowych. Niedaleko Konina uwagę turystów przyciąga także Zamek w Gosławicach oraz mieszczący się obok skansen.

 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems