Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski

Zdjęcia ślubne Gorzów Wielkopolski - 135 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Lubuskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Rafał, Gorzów Wielkopolski
Rafał
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
7017 / 64
Wykonam Wam wspaniałą pamiątkę z uroczystości ślubnej. Będą to piękne fotografie ślubne w sposób profesjonalny wykonane. Dzięki zdjęciom ślubnym nawet po wielu latach Wasze wspomnienia ożyją rozpalając na nowo namiętność :) Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Rafał, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Marcin, Gorzów Wielkopolski
Marcin
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3490 / 48
Zapraszamy Państwa na wspaniałą przygodę jaką jest ślubna sesja fotograficzna. Z nami ten dzień będzie niezapomniany!!!
Marcin, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Bartosz, Gorzów Wielkopolski
Bartosz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
3546 / 66
Nie chcę w tym miejscu wywodzić się jak to bardzo kocham fotografię, czy że fotografia ślubna jest moją ulubioną dziedziną. Po prostu do każdego zlecenia staram się podejść indywidualnie i zawsze na maksimum moich możliwości. Przed rozpoczęciem zdjęć staram się zapoznać z Państwa oczekiwaniami.
Bartosz, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Tomasz, Gorzów Wielkopolski
Tomasz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
2546 / 16
Napewno wasz ślub napewno będzie wyjątkowy. Piękna suknia, dopasowany garnitur, najbliższa rodzina – wszyscy i wszystko w tym wyjątkowym dniu jest dla Was – łącznie z nami.
Tomasz, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Michał, Gorzów Wielkopolski
Michał
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2700 ZŁ / SESJA
1710 / 32
Profesjonalna i wyjątkowa fotografia, która uchwyci wszystkie Wasze emocje, chwile pełne wzruszeń i radości. Serdecznie zapraszam do mojej galerii.
Michał, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Arek, Gorzów Wielkopolski
Arek
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
593 / 20
Każde z powierzonych nam zleceń traktujemy indywidualnie, tworząc produkt wyjątkowy dla Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nami, aby ustalić najważniejsze informacje i warunki współpracy. Pamiętaj – im szybciej się odezwiesz, tym mniejsze prawdopodobieństwo zajętego terminu.
Arek, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Marcin, Gorzów Wielkopolski
Marcin
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
73 / 1
Ślub to jedna z ważniejszych chwil w życiu, więc warto wracać do niej w późniejszym czasie dzięki ponadczasowej pamiątce jaką jest fotografia.
Marcin, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2300 ZŁ / SESJA
24 / 0
Stwórzmy razem Waszą niepowtarzalna historię. Pozwólcie nam ją opowiedzieć.
Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Oskar, Gorzów Wielkopolski
Oskar
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1150 ZŁ / SESJA
8 / 1
Profesjonalne zdjęcia ślubne ! - Wolne Terminy - Super Cena! - zapytaj już dziś! Zapraszamy do obejrzenia moich realizacji i zapoznania się z ofertą.
Oskar, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Paweł, Gorzów Wielkopolski
Paweł
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
5164 / 24
Chwile są ulotne. Potrafię je dla Was zatrzymać. Oglądając wykonane przeze mnie fotografie za każdym razem Będziecie wracać myślami do tych najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Będą Was one zabierać w podróż po Waszych wspomnieniach przez oryginalne i piękne obrazy.
Paweł, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1341 / 16
Ślub to bardzo ważna i wzruszająca uroczystość. Z tej nieodwracalnej uroczystości wykonamy Wam pamiątkę. Fotografia ślubna i wideofilmowanie wesel to pamiątka na bardzo długie lata z uroczystości ślubnej oraz weselnej i od kilku lat nasz sposób na życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Leszek, Gorzów Wielkopolski
Leszek
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
527 / 4
Sesje fotograficzne plenerowe w różnych sceneriach , fotografia studyjna we własnym atelier, fotoreportaże ( około 1200 zdjęć ) . Polecamy sesje oprawione w albumach , a także ekskluzywne Foto Książki. Dołączamy gratis pokazy zdjęć z muzyką.
Leszek, Gorzów Wielkopolski
Fotograf Aneta, Gorzów Wielkopolski
Aneta
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
477 / 13
Nie znamy się jeszcze i może myślicie, że to problem ... Ale uwierzcie mi - potrafię zobaczyć w Was piękno. Każda Para Młoda to dwie inne osobowości. Wasze emocje są zachwycające i ulotne, a ja z wielką chęcią złapię je i zatrzymam na następne lata. Moje fotografie mówią o mnie więcej niż słowa. Zaufaj mi … I zaproś do swojego świata.
Aneta, Gorzów Wielkopolski
Liczba pozycji: 135
Województwo Lubuskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Gorzów Wielkopolski - nasz przewodnik

Dzień ślubu zawsze jest dniem wyjątkowym. To moment, kiedy nasze życie się zmienia, kiedy przechodzimy na jego nowy etap. To wyzwala w nas spore emocje: szczęście, wzruszenie, zachwyt. W dodatku sama uroczystość stanowi ukoronowanie kilkumiesięcznego procesu planowania, kiedy staraliśmy się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzień ślubu to dzień naszego triumfu, jeden z najpiękniejszych, jaki doświadczymy w życiu. 

 

Ważną sprawą jest upamiętnienie tej ważnej uroczystości. Skoro to tak ważny dla nas moment, chcemy zachować go z sobą na dłużej, dzielić się nim z rodziną i znajomymi, a w przyszłości także z naszymi dziećmi. Chcemy też mieć możliwość wielokrotnie do niego wracać i przypominać sobie o odczuwanych emocjach i o przebiegu uroczystości. 

 

Fotografia ślubna

 

Pamiątką ze ślubu często są zdjęcia. Takie fotografie muszą jednak być dobrze wykonane, by oglądając je móc wracać do klimatu tego dnia. Znalezienie właściwego fotografa jest teraz łatwiejsze, gdyż serwis pozwala na sprawne znalezienie takiego fachowca, który zna się na swojej pracy i wykona zdjęcia, którymi będziecie oczarowani.

 

Poszukiwania takiego specjalisty zwykle zaczynają się w Internecie. Tam można znaleźć najciekawsze zdjęcia ślubne i dotrzeć dzięki nim do ich autorów. Można także przeglądać strony z ofertami fotografów ślubnych. Taką właśnie stroną jest portal fotograf-wesele.pl, gdzie znajdziecie fotografów z całej Polski, w tym sporą ich ilość z Gorzowa Wielkopolskiego. Wyszukiwarka pozwala na filtrowanie wyników, co pozwoli na znalezienie fotografa w waszym rejonie, zapoznanie się z jego portfolio, a także porównanie cen. To bardzo szybki i skuteczny sposób na znalezienie fotografa ślubnego w Gorzowie Wielkopolskim

 

Plenerowa sesja ślubna 

 

Przy planowaniu albumu ślubnego, warto myśleć nie tylko o autorze zdjęć, ale także o ujęciach, które powinny się tam znaleźć. Oczywista jest obecność zdjęć z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego oraz z wesela. Zwykle pary młode decydują się także na dodanie do tej pamiątki fotografii z przygotowań do ślubu (ubierania, malowania, oczekiwania itp.). Kolejnym elementem, na który decyduje się coraz więcej par młodych, jest plenerowa sesja ślubna. To świetna okazja na uatrakcyjnienie albumu ślubnego nietypowymi zdjęciami. Taka sesja pozwala na spożytkowanie kreatywności fotografa i pary młodej, bo podczas ślubu i wesela nie ma zwykle miejsca na nietypowe ujęcia. Dlatego pary młode największe nadzieje pokładają właśnie w sesji plenerowej, która zwykle staje się ozdobą albumu ślubnego

 

Sesja plenerowa może odbywać się w dowolnym miejscu. Najwięcej par wybiera położone w ich okolicy zabytki np. pałace, stare miasta, ale także bardziej nietypowe plenery, jak np. opuszczone fabryki. Bardzo popularne są także zdjęcia we wnętrzach budynków, które pozwalają bardziej zróżnicować sesję i uzyskać bardziej artystyczny efekt. Jedynym ograniczeniem jest właściwie kreatywność fotografa, bo dobry profesjonalista znajdzie sposób, aby zrobić zachwycające zdjęcia dosłownie wszędzie. Jak ma się to do sytuacji par młodych z Gorzowa Wielkopolskiego? Gdzie mogą znaleźć ciekawe plenery ślubne? 

 

Sesja ślubna w Gorzowie Wielkopolskim 

 

Gorzów Wielkopolski w obecnym województwie lubuskim to przykład miasta o ciekawej architekturze i z licznymi zabytkami z przeszłości, które stanowią częste tło wielu sesji zdjęciowych Par Młodych. Piękne obiekt są pełne blasku i malowniczo prezentują się w dzień oraz w nocy. Dawny ratusz z 1923 roku lub Bulwar Nadwarciański z okolicami to klimatyczny zakątek tego pięknego miasta. Takich miejsc w całym Gorzowie Wielkopolskim jest oczywiście dużo więcej, więc warto to osobiście sprawdzić, gdyż warto.

 

Spacer wzdłuż Murów obronnych może stanowić początek zwiedzania miasta i wykorzystania tych miejsc do realizacji wspaniałej sesji zdjęciowej. Stare Miasto w układzie urbanistycznym zachowało tylko zewnętrzny obrys, jednak ogromną wartość i piękno posiada oryginalna zabudowa kamienic Nowego Miasta, których układ z XIX i XX wieku został wpisany do rejestru zabytków. Miłe dla oka pejzaże tworzą także pomniki i fontanny, np. fontanna na placu Grunwaldzkim. Nastrojowe są także okoliczne tereny i kompleks Muzeum Lubuskiego, dawna Willa farbykancka Gustawa Schroedera, Teatr im. Juliusza Osterwy oraz Filharmonia.

 

Magiczny nastrój tworzą także tereny wzdłuż rzeki Warty, a także Cerkiew prawosławna Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy. Miasto jak widać posiada nieograniczone możliwości, by móc tutaj zrealizować wspaniałe fotografie oraz poczuć klimat miejsca. Natomiat o odpowiedni klimat wesela pomoże zadbać zespół weselny, którego możecie znaleźć w portalu muzyka-wesele.pl/gorzow-wielkopolski

 

Ciekawą opcją dla fotografów i par młodych będzie także wyprawa poza miasto, np. do Parku Narodowego "Ujście Warty" lub na tereny nadwarciańskie w pobliżu miejscowości Czechów, gdzie można znaleźć cudowne krajobrazy, które sprawdzą się jako plener ślubny na łonie natury. Takie rozwiązania są bardzo cenione przez pary młode, bo zapewniają piękne tło oraz nietypowe tło, a jak wiadomo wyjątkowość ślubu i wszystkiego, co jest z nim związane, jest w cenie. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems