Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Rafał, Gorzów Wielkopolski
Rafał
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
7702 / 75
Wykonam Wam wspaniałą pamiątkę z uroczystości ślubnej. Będą to piękne fotografie ślubne w sposób profesjonalny wykonane. Dzięki zdjęciom ślubnym nawet po wielu latach Wasze wspomnienia ożyją rozpalając na nowo namiętność :) Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą!
Fotograf Marcin, Gorzów Wielkopolski
Marcin
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
4167 / 57
Zapraszamy Państwa na wspaniałą przygodę jaką jest ślubna sesja fotograficzna. Z nami ten dzień będzie niezapomniany!!!
Fotograf Bartosz, Gorzów Wielkopolski
Bartosz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
4064 / 73
Dzień ślubu jest to nie wątpliwie jeden z najważniejszych wydarzeń na Waszej nowej drodze życia. Podczas reportażu fotografuję dyskretnie nie reżyserując kolejnych wydarzeń - takim podejściem wzbudzam zaufanie Pary Młodej oraz ich gości. Moja praca często polega na przewidywaniu przyszłości, by być
Fotograf Michał, Gorzów Wielkopolski
Michał
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
2135 / 38
Profesjonalna i wyjątkowa fotografia, która uchwyci wszystkie Wasze emocje, chwile pełne wzruszeń i radości. Serdecznie zapraszam do mojej galerii.
Fotograf Arek, Gorzów Wielkopolski
Arek
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
912 / 31
Każde z powierzonych nam zleceń traktujemy indywidualnie, tworząc produkt wyjątkowy dla Ciebie. Już teraz skontaktuj się z nami, aby ustalić najważniejsze informacje i warunki współpracy. Pamiętaj – im szybciej się odezwiesz, tym mniejsze prawdopodobieństwo zajętego terminu.
Fotograf Oscar, Gorzów Wielkopolski
Oscar
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
297 / 7
Jestem fotografem, który rozumie że to Wasz dzień. Koncentrując się na emocjach, nastroju i związku między ludźmi.
Fotograf Ewa, Gorzów Wielkopolski
Ewa
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
96 / 5
Fotografia to moja pasja i sposób na życie. Specjalizuje się szczególnie w fotografii ślubnej.
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
211 / 1
Stwórzmy razem Waszą niepowtarzalna historię. Pozwólcie nam ją opowiedzieć.
Fotograf Marcin, Gorzów Wielkopolski
Marcin
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1650 ZŁ / SESJA
234 / 4
Co jest najważniejsze podczas Dnia Ślubu? Dla mnie priorytetem jest uchwycenie szczerych emocji, niepowtarzalnych sytuacji oraz nastroju chwili. Praca fotografa ślubnego pozwala mi towarzyszyć ludziom w wyjątkowym momencie ich życia. Chcę, aby moje fotografie przywoływały piękne wspomnienia i stanowiły ponadczasową pamiątkę przeżyć, jakie towarzyszyły Wam w dniu ślubu.
Fotograf Marian, Gorzów Wielkopolski
Marian
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
31 / 0
Witamy serdecznie, 

Jeżeli odwiedziliście nasz profil to znaczy, że marzycie o tym, aby zdjęcia z tego Najważniejszego Dnia waszego życia były przedstawione z artystyczną subtelnością, oraz w taki sposób, żeby zarówno bawiły, wzruszały jak i zmuszały każdego do głębokiej i sentymentalnej refleksji.
Fotograf Magda, Gorzów Wielkopolski
Magda
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
35 / 0
Jestem fotografem pasji. Uwielbiam uwieczniać chwile i pokazywać ludziom codzienność z mojej perspektywy.
Fotograf Paweł, Gorzów Wielkopolski
Paweł
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1400 ZŁ / SESJA
5406 / 27
Chwile są ulotne. Potrafię je dla Was zatrzymać. Oglądając wykonane przeze mnie fotografie za każdym razem Będziecie wracać myślami do tych najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Będą Was one zabierać w podróż po Waszych wspomnieniach przez oryginalne i piękne obrazy.
Fotograf Grzegorz, Gorzów Wielkopolski
Grzegorz
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
1516 / 16
Ślub to bardzo ważna i wzruszająca uroczystość. Z tej nieodwracalnej uroczystości wykonamy Wam pamiątkę. Fotografia ślubna i wideofilmowanie wesel to pamiątka na bardzo długie lata z uroczystości ślubnej oraz weselnej i od kilku lat nasz sposób na życie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Fotograf Leszek, Gorzów Wielkopolski
Leszek
Gorzów Wielkopolski

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
671 / 4
Sesje fotograficzne plenerowe w różnych sceneriach , fotografia studyjna we własnym atelier, fotoreportaże ( około 1200 zdjęć ) . Polecamy sesje oprawione w albumach , a także ekskluzywne Foto Książki. Dołączamy gratis pokazy zdjęć z muzyką.
Fotograf Aneta, Gorzów Wielkopolski
Aneta
Gorzów Wielkopolski

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
738 / 18
Nie znamy się jeszcze i może myślicie, że to problem ... Ale uwierzcie mi - potrafię zobaczyć w Was piękno. Każda Para Młoda to dwie inne osobowości. Wasze emocje są zachwycające i ulotne, a ja z wielką chęcią złapię je i zatrzymam na następne lata. Moje fotografie mówią o mnie więcej niż słowa. Zaufaj mi … I zaproś do swojego świata.
Liczba pozycji: 144
Województwo Lubuskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Gorzów Wielkopolski - nasz przewodnik

Dzień ślubu zawsze jest dniem wyjątkowym. To moment, kiedy nasze życie się zmienia, kiedy przechodzimy na jego nowy etap. To wyzwala w nas spore emocje: szczęście, wzruszenie, zachwyt. W dodatku sama uroczystość stanowi ukoronowanie kilkumiesięcznego procesu planowania, kiedy staraliśmy się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dzień ślubu to dzień naszego triumfu, jeden z najpiękniejszych, jaki doświadczymy w życiu. 

 

Ważną sprawą jest upamiętnienie tej ważnej uroczystości. Skoro to tak ważny dla nas moment, chcemy zachować go z sobą na dłużej, dzielić się nim z rodziną i znajomymi, a w przyszłości także z naszymi dziećmi. Chcemy też mieć możliwość wielokrotnie do niego wracać i przypominać sobie o odczuwanych emocjach i o przebiegu uroczystości. 

 

Fotografia ślubna

 

Pamiątką ze ślubu często są zdjęcia. Takie fotografie muszą jednak być dobrze wykonane, by oglądając je móc wracać do klimatu tego dnia. Znalezienie właściwego fotografa jest teraz łatwiejsze, gdyż serwis pozwala na sprawne znalezienie takiego fachowca, który zna się na swojej pracy i wykona zdjęcia, którymi będziecie oczarowani.

 

Poszukiwania takiego specjalisty zwykle zaczynają się w Internecie. Tam można znaleźć najciekawsze zdjęcia ślubne i dotrzeć dzięki nim do ich autorów. Można także przeglądać strony z ofertami fotografów ślubnych. Taką właśnie stroną jest portal fotograf-wesele.pl, gdzie znajdziecie fotografów z całej Polski, w tym sporą ich ilość z Gorzowa Wielkopolskiego. Wyszukiwarka pozwala na filtrowanie wyników, co pozwoli na znalezienie fotografa w waszym rejonie, zapoznanie się z jego portfolio, a także porównanie cen. To bardzo szybki i skuteczny sposób na znalezienie fotografa ślubnego w Gorzowie Wielkopolskim

 

Plenerowa sesja ślubna 

 

Przy planowaniu albumu ślubnego, warto myśleć nie tylko o autorze zdjęć, ale także o ujęciach, które powinny się tam znaleźć. Oczywista jest obecność zdjęć z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego oraz z wesela. Zwykle pary młode decydują się także na dodanie do tej pamiątki fotografii z przygotowań do ślubu (ubierania, malowania, oczekiwania itp.). Kolejnym elementem, na który decyduje się coraz więcej par młodych, jest plenerowa sesja ślubna. To świetna okazja na uatrakcyjnienie albumu ślubnego nietypowymi zdjęciami. Taka sesja pozwala na spożytkowanie kreatywności fotografa i pary młodej, bo podczas ślubu i wesela nie ma zwykle miejsca na nietypowe ujęcia. Dlatego pary młode największe nadzieje pokładają właśnie w sesji plenerowej, która zwykle staje się ozdobą albumu ślubnego

 

Sesja plenerowa może odbywać się w dowolnym miejscu. Najwięcej par wybiera położone w ich okolicy zabytki np. pałace, stare miasta, ale także bardziej nietypowe plenery, jak np. opuszczone fabryki. Bardzo popularne są także zdjęcia we wnętrzach budynków, które pozwalają bardziej zróżnicować sesję i uzyskać bardziej artystyczny efekt. Jedynym ograniczeniem jest właściwie kreatywność fotografa, bo dobry profesjonalista znajdzie sposób, aby zrobić zachwycające zdjęcia dosłownie wszędzie. Jak ma się to do sytuacji par młodych z Gorzowa Wielkopolskiego? Gdzie mogą znaleźć ciekawe plenery ślubne? 

 

Sesja ślubna w Gorzowie Wielkopolskim 

 

Gorzów Wielkopolski w obecnym województwie lubuskim to przykład miasta o ciekawej architekturze i z licznymi zabytkami z przeszłości, które stanowią częste tło wielu sesji zdjęciowych Par Młodych. Piękne obiekt są pełne blasku i malowniczo prezentują się w dzień oraz w nocy. Dawny ratusz z 1923 roku lub Bulwar Nadwarciański z okolicami to klimatyczny zakątek tego pięknego miasta. Takich miejsc w całym Gorzowie Wielkopolskim jest oczywiście dużo więcej, więc warto to osobiście sprawdzić, gdyż warto.

 

Spacer wzdłuż Murów obronnych może stanowić początek zwiedzania miasta i wykorzystania tych miejsc do realizacji wspaniałej sesji zdjęciowej. Stare Miasto w układzie urbanistycznym zachowało tylko zewnętrzny obrys, jednak ogromną wartość i piękno posiada oryginalna zabudowa kamienic Nowego Miasta, których układ z XIX i XX wieku został wpisany do rejestru zabytków. Miłe dla oka pejzaże tworzą także pomniki i fontanny, np. fontanna na placu Grunwaldzkim. Nastrojowe są także okoliczne tereny i kompleks Muzeum Lubuskiego, dawna Willa farbykancka Gustawa Schroedera, Teatr im. Juliusza Osterwy oraz Filharmonia.

 

Magiczny nastrój tworzą także tereny wzdłuż rzeki Warty, a także Cerkiew prawosławna Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy. Miasto jak widać posiada nieograniczone możliwości, by móc tutaj zrealizować wspaniałe fotografie oraz poczuć klimat miejsca. Natomiat o odpowiedni klimat wesela pomoże zadbać zespół weselny, którego możecie znaleźć w portalu muzyka-wesele.pl/gorzow-wielkopolski

 

Ciekawą opcją dla fotografów i par młodych będzie także wyprawa poza miasto, np. do Parku Narodowego "Ujście Warty" lub na tereny nadwarciańskie w pobliżu miejscowości Czechów, gdzie można znaleźć cudowne krajobrazy, które sprawdzą się jako plener ślubny na łonie natury. Takie rozwiązania są bardzo cenione przez pary młode, bo zapewniają piękne tło oraz nietypowe tło, a jak wiadomo wyjątkowość ślubu i wszystkiego, co jest z nim związane, jest w cenie. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems