Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Marek i Agnieszka - fotograf KrakówMarek i Agnieszka
Kraków
CENA: 4200 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 3055
POLECEŃ: 72
ZADAJ PYTANIE

Naszą specjalnością jest światło i nie zawahamy się jej użyć :)

Potrafimy robić zdjęcia pozowane, ale najbardziej zachwyca nas odkrywanie pięknej prawdy i spontaniczność!

Przepadamy za naturalnymi zdjęciami. Jesteśmy na bieżąco z trendami, ale zakładamy, że zdjęcia ślubne muszą cieszyć przez wiele lat. Stawiamy więc na klasyczne piękno, odrzucamy przelotne nowinki. 

 

Uważamy, że ważne jest solidne rzemiosło fotograficzne, artystyczne spojrzenie. Nie zajmujemy się tylko fotografią ślubną, dbamy cały czas o nasz rozwój. Robimy reportaże, fotograficzne projekty i zajmujemy się fotografią uliczną. 

===================================================================================

 

Zapraszamy Was serdecznie na zdjęcia ślubne!

Połączyła nas fotografia. Fotografujemy więc śluby z wdzięczności, przyglądanie się szczęściu innych ludzi sprawia nam niesamowitą radość!

 

O nas

Nasze zdjęcie profilowe zostało zrobione w Pradze. Pojechaliśmy tam na plener ślubny w 2014 roku, tuż po naszym krakowskim weselu. Świetnie pamiętamy związane ze ślubem emocje, wzruszenia. Jesteśmy pewni, że bardzo nam to pomaga podczas fotografowania Waszych ślubów :)

Najważniejsze - kochamy ludzi i fotografowanie tych najważniejszych chwil w życiu, uważamy za wielką przyjemność i wyróżnienie!

 

Agnieszka jest z wykształcenia malarką. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Agnieszka uczy obecnie malarstwa młodzież, jest ogromnie lubiana przez swych wychowanków. Wiele lat zaawansowanych studiów nad kompozycją obrazów, dało jej doskonałą bazę do pracy jako fotograf rodzinny.

Ja (Marek) – jestem byłym djem i prezenterem radiowym (autorskie programy z dość ambitną muzyką rozrywkową). Fotografia była przez długi czas moją drugą pasją, nie do końca spełnionym marzeniem. Wreszcie … rozsądek wziął górę i od tej chwili – jestem całkowicie pochłonięty zdjęciami dla par stających na ślubnym kobiercu.

 

Co mamy dla Was

Dwa serca, dwa spojrzenia, dwie osobne (ale współpracujące ze sobą) wrażliwości. Duet zapewnia nie tylko większą ilość zdjęć, ale też więcej zdjęć z różnych perspektyw. Wielu fotografii nie dało by się zrobić, gdyby nie praca we dwójkę! Kiedy Agnieszka fotografuje - przysięgającego dozgonną wierność Pana Młodego, Marek robi w tym czasie zdjęcie - słuchającej przysięgi Panny Młodej.

Interesujące fotografie, mnóstwo energii i przede wszystkim – chęć służenia Wam pomocą, w każdej sprawie związanej z Waszym ślubem. Chcemy, żeby było to dla Was radosne i ujmujące doświadczenie. Dla szalonych – mamy wiele pomysłów na niebanalne sesje w zadziwiających czasem okolicznościach :)

 

Jesteśmy też oczywiście otwarci na Wasze sugestie. Możemy zrobić zdjęcia w Waszym mieście, ale absolutnie nie mamy nic przeciwko wyjazdowi na sesję – do Zakopanego, Trójmiasta, Rzymu, Pragi, Wiednia – gdziekolwiek zapragniecie. Spokojni i stonowani – mogą liczyć na nieskrępowaną atmosferę i zdjęcia w relaksujących okolicznościach – uwielbiamy lasy, parki, jeziora i morze.

Zapraszamy Was na rozmowę przy kawie lub herbacie, wtedy swobodnie opowiecie nam – jak wyobrażacie sobie Waszą wymarzoną sesję ślubną :)

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane fotografowi.

PORTFOLIO FOTOGRAFA

zdjecia ślubne - Katowice 348
0
foto na sluby - Tarnów 352
0
fotografie ślub - Wadowice 165
0
zdjecia na wesela - Lublin 162
0
zdjęcia śluby - Kraków 455
0
foto na wesele - Miechów 415
0
foto na wesele - Częstochowa 314
0
zdjecia ślubne - Gdynia 161
0
foto na śluby - Nowy Sącz 348
0
fotografie sluby - Wadowice 415
0
fotograf ślub - Warszawa 296
0
foto wesela - Warszawa 291
0
fotografie na śluby - Gdańsk 383
0
fotograf na śluby - Chrzanów 125
0
zdjęcia na wesele - Warszawa 119
0

Sprzęt

Fotografujemy markowym sprzętem. Już dawno temu wybraliśmy firmę Nikon, ze względu na to, że nawet najnowsze aparaty Nikona umożliwiają zdjęcia starymi obiektywami, wśród których jest wiele perełek, odznaczających się nadzwyczajną plastyka obrazu, co przy portretach ślubnych ma kolosalne znaczenie. W naszym arsenale są m.in pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe Nikona i pełna paleta obiektywów.

Najchętniej korzystamy z tzw. jasnych obiektywów, umożliwiających pracę przy świetle zastanym – lubimy pracować przy świetle naturalnym (aczkolwiek jesteśmy doskonale zabezpieczeni na wypadek, gdyby trzeba było użyć światła lamp błyskowych ).

Mamy wszystko to co potrzeba (a nawet więcej), żeby sfotografować ślub w każdych warunkach.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4200 zł
4200 zł
Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków
Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Znakomici fotografowie!W pełni profesjonalni,tworzący domową i luźna atmosferę przy każdym ujęciu!Gorąco polecam!
Magdalena Sikora i Szymon Majorek, ślub: 2016-08-13
Agnieszka i Marek są świetni- bardzo otwarci na nasze pomysły, poza tym wprowadzają tak przyjazną atmosferę, że wszelkie onieśmielenie mija -sesja była świetną zabawą :)
Karolina i Christos, ślub: 2015-08-08
Marek i Agnieszka to profesjonaliści w każdym znaczeniu tego słowa. Mają oryginalne pomysły, robią przepiękne zdjęcia i, co również bardzo ważne, potrafią stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Profesjonalizm tej pary sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Z całego serca polecamy Marka i Agnieszkę !
Agnieszka Sawicka, ślub: 2014-09-27
Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Agnieszki i Marka. Cała sesja przebiegła w świetnej atmosferze i pod znakiem pełnego profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z fotografami, którzy nie wymagali od Nas specjalnego pozowania do zdjęć, a zaproponowali pełen naturalizm - zdjęcia wyszły świetnie! Mimo tego, że widzieliśmy sie poraz pierwszy, rozmawialiśmy jak starzy zajomi;) Serdecznie polecamy Marka i Agnieszkę! ;)
Przemysław Makówka, ślub: 2014-04-26
Bardzo bardzo dziękujemy Agnieszce i Markowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas fotografowania naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są przepiękne , a ich podejście do swojej pracy - pełne pasji. Fantastyczni ludzie! Agata i Seweryn
Agata Niegowska, ślub: 2013-09-14
Wykonanie: DigiHex Systems