Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Marek i Agnieszka

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 76

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2700 zł
2700 zł

Sprzęt

Fotografujemy markowym sprzętem. Już dawno temu wybraliśmy firmę Nikon, ze względu na to, że nawet najnowsze aparaty Nikona umożliwiają zdjęcia starymi obiektywami, wśród których jest wiele perełek, odznaczających się nadzwyczajną plastyka obrazu, co przy portretach ślubnych ma kolosalne znaczenie. W naszym arsenale są m.in pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe Nikona i pełna paleta obiektywów.

Najchętniej korzystamy z tzw. jasnych obiektywów, umożliwiających pracę przy świetle zastanym – lubimy pracować przy świetle naturalnym (aczkolwiek jesteśmy doskonale zabezpieczeni na wypadek, gdyby trzeba było użyć światła lamp błyskowych ).

Mamy wszystko to co potrzeba (a nawet więcej), żeby sfotografować ślub w każdych warunkach.

Opinie o fotografie (5)

Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków
Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Znakomici fotografowie!W pełni profesjonalni,tworzący domową i luźna atmosferę przy każdym ujęciu!Gorąco polecam!
Magdalena Sikora i Szymon Majorek, ślub: 2016-08-13
Agnieszka i Marek są świetni- bardzo otwarci na nasze pomysły, poza tym wprowadzają tak przyjazną atmosferę, że wszelkie onieśmielenie mija -sesja była świetną zabawą :)
Karolina i Christos, ślub: 2015-08-08
Marek i Agnieszka to profesjonaliści w każdym znaczeniu tego słowa. Mają oryginalne pomysły, robią przepiękne zdjęcia i, co również bardzo ważne, potrafią stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Profesjonalizm tej pary sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Z całego serca polecamy Marka i Agnieszkę !
Agnieszka Sawicka, ślub: 2014-09-27
Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Agnieszki i Marka. Cała sesja przebiegła w świetnej atmosferze i pod znakiem pełnego profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z fotografami, którzy nie wymagali od Nas specjalnego pozowania do zdjęć, a zaproponowali pełen naturalizm - zdjęcia wyszły świetnie! Mimo tego, że widzieliśmy sie poraz pierwszy, rozmawialiśmy jak starzy zajomi;) Serdecznie polecamy Marka i Agnieszkę! ;)
Przemysław Makówka, ślub: 2014-04-26
Bardzo bardzo dziękujemy Agnieszce i Markowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas fotografowania naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są przepiękne , a ich podejście do swojej pracy - pełne pasji. Fantastyczni ludzie! Agata i Seweryn
Agata Niegowska, ślub: 2013-09-14

Zobacz także galerie innych fotografów

Krzysztof - fotograf Kraków

2950 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 389
Fotografia to przede wszystkim emocje. Szukacie kreatywnego fotografa? Zapraszam! Wyjątkowa oferta na wesele w 2021roku! Szczegółów szukaj w ofercie cenowej ...

Piotr - fotograf Kraków

2490 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(40 opinii)
Poleceń: 612
Nieszablonowa fotografia ślubna - niezwykłe zdjęcia, dla niezwykłych ludzi - dokładnie takich, jak Ty. Obejrzyj portfolio, zobacz różnicę :)

Sebastian - fotograf Kraków

2100 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 259
Fotografując jestem reportażystą i obserwatorem. Dokumentując rzeczywistość zwracam uwagę na najdrobniejsze gesty i szczegóły. Lubię precyzję i detale. Koncentruję się ...
Wykonanie: DigiHex Systems