Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Marek i Agnieszka - fotograf Kraków


(fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie)


Marek i Agnieszka
Kraków
CENA: 950 ZŁ / SESJA
ODSŁON: 2619
POLECEŃ: 65
ZADAJ PYTANIE

1. Zdjęcia w ekspresowym tempie - do 14 dni!
2. Dobra atmosfera, empatia, serdeczność - gwarantowane :) W każdym momencie służymy Wam pomocą i radą.
3. Najbardziej elastyczna oferta na rynku - w każdym przypadku dostosujemy ją dokładnie do Waszych oczekiwań.

Zapraszamy Was serdecznie na zdjęcia ślubne!

Połączyła nas fotografia. Fotografujemy więc śluby z wdzięczności, przyglądanie się szczęściu innych ludzi sprawia nam niesamowitą przyjemność!

 

O nas

Ci uśmiechnięci indianie na zdjęciu obok – to właśnie my :)

Najważniejsze - kochamy ludzi i fotografowanie tych najważniejszych chwil w życiu, uważamy za wielką przyjemność i wyróżnienie! Zrobimy Wam fajne zdjęcia :)

 

Agnieszka jest z wykształcenia malarką. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie. Agnieszka uczy obecnie malarstwa młodzież, jest ogromnie lubiana przez swych wychowanków. Wiele lat zaawansowanych studiów nad kompozycją obrazów, dało jej doskonałą bazę do pracy jako fotograf ślubny i dziecięcy.

Ja (Marek) – jestem byłym djem, zafascynowanym kulturą klubową i nowymi brzmieniami. Fotografia była przez długi czas moją drugą pasją, nie do końca spełnionym marzeniem. Wreszcie … rozsądek wziął górę i od tej chwili – jestem całkowicie pochłonięty zdjęciami dla par stających na ślubnym kobiercu.

 

Co mamy dla Was

Dwa serca, dwa spojrzenia, dwie osobne (ale współpracujące ze sobą) wrażliwości. Duet zapewnia nie tylko większą ilość zdjęć, ale też więcej zdjęć z różnych perspektyw. Wielu fotografii nie dało by się zrobić, gdyby nie praca we dwójkę! Kiedy Agnieszka fotografuje - przysięgającego dozgonną wierność Pana Młodego, Marek robi w tym czasie zdjęcie - słuchającej przysięgi Panny Młodej.

Interesujące fotografie, mnóstwo energii i przede wszystkim – chęć służenia Wam pomocą, w każdej sprawie związanej z Waszym ślubem. Chcemy, żeby było to dla Was radosne i ujmujące doświadczenie. Dla szalonych – mamy wiele pomysłów na niebanalne sesje w zadziwiających czasem okolicznościach :) Jesteśmy też oczywiście otwarci na Wasze sugestie. Możemy zrobić zdjęcia w Waszym mieście, ale absolutnie nie mamy nic przeciwko wyjazdowi na sesję – do Zakopanego, Trójmiasta, Rzymu, Pragi, Wiednia – gdziekolwiek zapragniecie. Spokojni i stonowani – mogą liczyć na nieskrępowaną atmosferę i zdjęcia w relaksujących okolicznościach – uwielbiamy lasy, parki, jeziora i morze.

Zapraszamy Was na rozmowę przy kawie lub herbacie, wtedy swobodnie opowiecie nam – jak wyobrażacie sobie Waszą wymarzoną sesję ślubną :)

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
foto na sluby - Tarnów 251
0
foto na wesele - Częstochowa 236
0
foto na wesele - Miechów 298
0
zdjecia ślubne - Gdynia 77
0
zdjecia na wesela - Lublin 74
0
foto na śluby - Nowy Sącz 260
0
fotografie ślub - Wadowice 76
0
fotografie sluby - Wadowice 318
0
zdjecia ślubne - Katowice 254
0
fotograf ślub - Warszawa 224
0
zdjęcia śluby - Kraków 375
0
foto wesela - Warszawa 206
0
fotografie na śluby - Gdańsk 322
0
fotograf na śluby - Chrzanów 56
0
zdjęcia na wesele - Warszawa 55
0
Sprzęt

Fotografujemy markowym sprzętem. Już dawno temu wybraliśmy firmę Nikon, ze względu na to, że nawet najnowsze aparaty Nikona umożliwiają zdjęcia starymi obiektywami, wśród których jest wiele perełek, odznaczających się nadzwyczajną plastyka obrazu, co przy portretach ślubnych ma kolosalne znaczenie. W naszym arsenale są m.in pełnoklatkowe lustrzanki cyfrowe Nikona i pełna paleta obiektywów.

Najchętniej korzystamy z tzw. jasnych obiektywów, umożliwiających pracę przy świetle zastanym – lubimy pracować przy świetle naturalnym (aczkolwiek jesteśmy doskonale zabezpieczeni na wypadek, gdyby trzeba było użyć światła lamp błyskowych ).

Mamy wszystko to co potrzeba (a nawet więcej), żeby sfotografować ślub w każdych warunkach.

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
950 zł
950 zł
Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków
Fotograf Marek i Agnieszka, Kraków Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Znakomici fotografowie!W pełni profesjonalni,tworzący domową i luźna atmosferę przy każdym ujęciu!Gorąco polecam!
Magdalena Sikora i Szymon Majorek, ślub: 2016-08-13
Agnieszka i Marek są świetni- bardzo otwarci na nasze pomysły, poza tym wprowadzają tak przyjazną atmosferę, że wszelkie onieśmielenie mija -sesja była świetną zabawą :)
Karolina i Christos, ślub: 2015-08-08
Marek i Agnieszka to profesjonaliści w każdym znaczeniu tego słowa. Mają oryginalne pomysły, robią przepiękne zdjęcia i, co również bardzo ważne, potrafią stworzyć przyjemną, luźną atmosferę w tych ważnych momentach. Profesjonalizm tej pary sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Z całego serca polecamy Marka i Agnieszkę !
Agnieszka Sawicka, ślub: 2014-09-27
Ja i moja żona jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Agnieszki i Marka. Cała sesja przebiegła w świetnej atmosferze i pod znakiem pełnego profesjonalizmu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z fotografami, którzy nie wymagali od Nas specjalnego pozowania do zdjęć, a zaproponowali pełen naturalizm - zdjęcia wyszły świetnie! Mimo tego, że widzieliśmy sie poraz pierwszy, rozmawialiśmy jak starzy zajomi;) Serdecznie polecamy Marka i Agnieszkę! ;)
Przemysław Makówka, ślub: 2014-04-26
Bardzo bardzo dziękujemy Agnieszce i Markowi za zaangażowanie i profesjonalizm podczas fotografowania naszego ślubu i wesela. Zdjęcia są przepiękne , a ich podejście do swojej pracy - pełne pasji. Fantastyczni ludzie! Agata i Seweryn
Agata Niegowska, ślub: 2013-09-14
Wykonanie: DigiHex Systems