Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Zawiercie

Zdjęcia ślubne Zawiercie - 113 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Fotograf Joanna, Zawiercie
Joanna
Zawiercie

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
5107 / 17
Zajmuję się profesjonalną, kompleksową obsługą fotograficzną ślubów i wesel w zakresie reportażu fotograficznego, organizuje plenery, naszym klientom zawsze pomagam i doradzam.
Joanna, Zawiercie
Fotograf Marcin, Zawiercie
Marcin
Zawiercie

CENA:
2200 ZŁ / SESJA
2069 / 4
Ślub należy do wydarzeń niecodziennych, nie da się go powtórzyć i to ceremonia, która wyzwala w każdej zakochanej parze emocje. Jako fotograf ślubny pragnę Wam wykonać pamiątkę ze ślubu. Są to fotografie ślubne, które nawet po wielu latach będziecie chętnie i z radością oglądać. Zapraszam!
Marcin, Zawiercie
Fotograf Przemysław, Zawiercie
Przemysław
Zawiercie

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
90 / 0
Fotograf, pasjonat. A właściwie fotograf z pasją. Od zawsze uwielbiałem obserwować... obserwować i zapamiętywać
Przemysław, Zawiercie
Fotograf Krystian, Zawiercie
Krystian
Zawiercie

CENA:
2100 ZŁ / SESJA
9300 / 25
Jestem fotografem ślubnym, mieszkam w Zawierciu i profesjonalnie fotografią ślubną zajmuję się od 13 lat. Wykonam Wam z uroczystości ślubu i po nim organizowanego wesela reportaż i fotografie ślubne. Na fotografiach ślubnych uwiecznię najważniejsze chwile, Wasze szczęście, radość, miłość...
Krystian, Zawiercie
Fotograf Julia, Zawiercie
Julia
Zawiercie

CENA:
1600 ZŁ / SESJA
2543 / 10
Fotografia to jest to, co kocham, więc wkładam w to całe serce. Wiem jak ważny jest ten Dzień dla Was, dlatego zrobię wszystko by oddać na zdjęciach najpiękniejsze jego chwile w najpiękniejszy możliwy sposób. I zrobię to tak jak tego Chcecie!
Julia, Zawiercie
Fotograf Tomasz, Zawiercie
Tomasz
Zawiercie

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
1633 / 5
Ślub to bardzo ważna i nieodwracalna uroczystość rodzinna. Jestem fotografem i z uroczystości ślubnych wykonuję w sposób profesjonalny zdjęcia. Utrwalam na nich najważniejsze chwile w Waszym życiu. Pokazuję Wasze szczęście, radość, wzruszenia? Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
Tomasz, Zawiercie
Fotograf Jarek, Katowice
Jarek
Katowice

CENA:
1390 ZŁ / SESJA
11085 / 317
Posiadam wolne terminy na rok 2016! - profesjonalna realizacja reportaży ślubnych, - urozmaicone i zwariowane sesje plenerowe, ...
Jarek, Katowice
Fotograf Ewa, Dąbrowa Górnicza
Ewa
Dąbrowa Górnicza

CENA:
1500 ZŁ / SESJA
11588 / 139
Ślub to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu, a ja pragnę wszystko uchwycić w moim obiektywie. ...
Ewa, Dąbrowa Górnicza
Fotograf Marian, Gliwice
Marian
Gliwice

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
16959 / 178
Elegancko i prosto - tak Was pokażę na fotografiach! Każdy robi swoje: Wy bierzecie ślub ...
Marian, Gliwice
Fotograf Małgorzata, Nowy Sącz
Małgorzata
Nowy Sącz

CENA:
1850 ZŁ / SESJA
20229 / 145
Nie napiszę tutaj ani słowa.... niech fotografie mówią same za siebie... Zapraszam do kontaktu wszystkich ...
Małgorzata, Nowy Sącz
Liczba pozycji: 113
Województwo Śląskie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Zawiercie - nasz przewodnik

Pamiątką z uroczystości ślubnej, ale także z wesela, jest sesja zdjęciowa. Coraz częściej młode pary decydują się na jej wykonanie już po ślubie, w wybranym przez siebie mieście. Równie istotny jest wybór zespołu muzycznego - tutaj znajdziecie listę zespołów ślubnych.


Jednym z takich idealnych miast, którego elementy i lokalizacje mogą posłużyć jako tło dla naprawdę pięknych, a czasem nawet artystycznych fotografii - jeśli będzie je wykonywał profesjonalny i doświadczony fotograf - jest Zawiercie. To miejscowość położona w województwie śląskim, niedaleko Częstochowy.


Jedną z pięknych budowli, zasługujących na uwagę oraz wykonanie kilku zdjęć w czasie sesji zdjęciowej, jest na pewno Pałacyk Szymańskiego. To integralna część Osiedla Robotniczego TAZ, mieszczącego się na terenie Zawiercia. Obok willi znajduje się park miejski, a w nim system stawów, które pełnią funkcję ozdobną, a co za tym idzie - są idealną scenerią do ślubnej sesji zdjęciowej.


Jeśli lubią Państwo zabytkowe kościoły, w Zawierciu mieści się bazylika Świętych Apostołów Piotra i Pawła, wybudowana w stylu neogotyku, na planie krzyża łacińskiego. Na uwagę zasługuje zarówno fasada wykonana z czerwonej cegły, jak i wnętrze świątyni, podtrzymywane przez osiem filarów. Inną zabytkową budowlą jest kościół św. Trójcy i św. Floriana, położony w malowniczej i zielonej okolicy.


Ze względu na to, że Zawiercie leży na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, miłośnicy przyrody lub wspinaczki będą zachwyceni możliwością upamiętnienia kilku ciekawych i zapierających dech w piersiach chwil chociażby na tle skały Okiennik Mały, który nosi tę nazwę ze względu na poziomy otwór, wytworzony na skutek procesów kresowych.


Zawiercie to jedno z tych polskich miast, które posiada nie tylko liczne zabytkowe kościoły, ale również inne ciekawe punkty, jak właśnie oryginalne, niepowtarzalne skały wapienne. Sesja zorganizowana w tym mieście i jego okolicach na pewno zaowocuje ciekawymi zdjęciami.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems