Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Franciszek

 - fotograf Nowa Sól
Fotografia ślubna Nowa Sól, województwo Lubuskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 43
Odsłon: 11455

Ślub jest donisłym wydarzeniem, które na długo pozostanie w Waszej pamięci, to chwile wielkich wzruszeń i radości.

Będzie mi bardzo miło, jeśli to właśnie ja będę mógł zatrzymać dla Was te chwile na fotografiach, pokazać emocje i szczęście wymalowane na Waszych twarzach, wzruszenie rodziców i najważniejsze: Waszą miłość. Możecie być pewni, że zrobię wszystko, byście za 20 czy 50 lat, patrząc na zdjęcia, znowu poczuli te emocje i wrócili do wspomnień jednego z najpiękniejszych dni w Waszym życiu.

Zapraszam Państwa na spotkanie, chętnie poznam Wasze oczekiwania, przedstawię szczegóły mojej oferty. Zobaczycie przykładowe albumy ślubne ze zdjęciami, prezentację. Ofertę możemy dostosować do Waszych potrzeb, przekonajcie się, to nic nie kosztuje.

 

 

Sprzęt

 

Pracuję na pełnoklatkowych lustrzankach Canona oraz jasnych obiektywach, umożliwiających wykonywanie zdjęć nawet w najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2600 zł
2600 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Franciszek, Nowa Sól
Fotograf Franciszek, Nowa Sól Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Współpraca z nimi czysta przyjemnosc;) Do dnia dzisiejszego mam zakwasy od pozowania ; ))warto było bo zdjęcia będą rewelacyjne
Marlena Tymula Ralf Akkermans, ślub: 2015-08-08
Serdecznie polecamy Franciszka, wszystko zostało wykonane zgodnie z wcześniejszymi uzgodnieniami, profesjonalna obsługa i miła atmosfera współpracy, gwarantuje świetny wybór fotografa na ślub lub inne uroczystości. Najważniejsze są zdjęcia powiem tylko jedne są rewelacyjne!!!!! Gratuluje każdemu kto ma szczęście że Pan Franciszek wykonuje dla nich zdjęcia, naprawdę nie będziecie mieli czego żałować. Serdecznie polecamy!!!! Dominika i Marek :-)
Marek Wietecki, ślub: 2014-09-27
po prostu cudownie! Zdjecia wyszly piekne, Nie wystarczy ze technicznie pan Franek jest bardzo doswiadczony i kreatywny, a takze jako osoba bardzo sympatyczny. Z całego serca polecamy!
Iwona + Damian Kotzurek, ślub: 2013-09-28
Dzięki Panu Franciszkowi i jego zespołowi mamy z mężem piękną pamiątkę z wesela. Zdjęcia zarówno z wesela jak i z pleneru są fantastyczne. Bardzo pomysłowy i kreatywny fotograf. Atmosfera podczas całej naszej współpracy była bardzo wesoła i luźna. Sesji plenerowej nie zapomnę długo, była po prostu cudownym wydarzeniem. Z całego serca polecam Pana Franciszka, jeśli ktoś chce mieć wyjątkową pamiątkę ślubną :) :):)
Martyna Michalec, ślub: 2013-08-10
Wykonanie: DigiHex Systems