Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Elwira

 - fotograf Gdynia
Fotografia ślubna Gdynia, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 26
Odsłon: 1920

... "Ze świata tego każdy ma tyle ile sam sobie weźmie"… Witaj w moim świecie…

 

Patrzę... czekam... zwalniam by między kadrami dostrzec to co nieuchwytne i prawdziwe…

 

Podana cena jest bardzo orientacyjna, zgodnie z szablonem. Swoją ofertę bardziej dopasowuję do Pary Młodej i odpowiednio wyceniam. 

 

Proponując klientom reportaż w formie opowieści, staram się towarzyszyć Parze Młodej przy przygotowaniach do ślubu, ceremonii ślubnej, podczas krótkiej sesji oraz przynajmniej części wesela. Uwielbiam reportaż, a w dniu ślubu dzieje się bardzo dużo. Nie zawsze tylko w centrum wydarzeń ;)

 

Na codzień zajmuję się fotografią artystyczną i reportażową. Moje prace były nagradzane w różnych konkursach, np. przez National Geographic, Amnesty International, Gdańsk Press Photo itd. oraz były prezentowane na wielu wystawach. Dzięki zróżnicowaniu tematów i ograniczaniu ilości przyjmowanych zleceń na fotografię ślubną, każde spotkanie z Parą Młodą jest dla mnie niezmiennym wyzwaniem, źródłem inspiracji i radości. Fotografuję w Polsce i za granicą. 

Sprzęt

Zdjęcia wykonuję sprzętem:

Nikon d800 i Nikon d700 + kilka jasnych obiektywów stałoogniskowych + jasne obiektywy typu zoom+ obiektyw szerokokątny + obiektywy lensbaby oraz manualne heliosy dające artystyczne efekty rozmyć + lampa, której używam sporadycznie ;)

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4100 zł
4100 zł
4100 zł / sesja
Fotograf Elwira, Gdynia
Fotograf Elwira, Gdynia Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Profesjonalna fotograf i fantastyczna osoba! Polecamy każdemu, komu zależy na zapisie wspomnień w pięknych obrazach!
Emilia Tomicka i Krzysztof Kochanowski, ślub: 2017-06-24
Polecam tego Allegrowicza :) cytując stare dobre komentarze. Wszystko wyszło piknie. Elwira jest pewnym siebie fotografem, dzięki czemu wie wszystko co powinna wiedzieć :) Zdjęcia wyszły super. Detale, plany ogólne, każdy z gości ma swoją fotkę również:) Kontakt był ok, a głównie komunikowaliśmy się przez Skype, ze względu na odległości. Do Pary Młodej która przeczyta ten komentarz, już niezależnie od nazwiska przy którym jest wystawiony: Przemyślcie dokładnie czy jest jakieś zdjęcie na którym bardzo Wam zależy, z kimś, przy czymś a może i gdzieś, zadajcie sobie to pytanie w dniu ślubu również i zakomunikujcie je fotografowi :) Bo o ile fotograf czyta w Waszych myślach, to są pewne rzeczy o których sami nie myślicie, chyba, że zadacie sobie odpowiednie pytanie:D
Joanna i Robin, ślub: 2017-06-03
Bardzo sympatyczna Pani fotograf, która od razu widać, że robi to co lubi! Pełna poświęcenia w plenerze, głowa pełna pomysłów, kreatywna, czytała nam w myślach ;) zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania! Pani bardzo słowna, terminowa. Nie można nic zarzucić. Polecamy!!!
Dominika Puzia, ślub: 2014-09-06
Wykonanie: DigiHex Systems