Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Sylwia i Tomek

 - fotograf Katowice
Fotografia ślubna Katowice, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 53
Odsłon: 7842

Warto chwile szczęścia z uroczystości ślubnej i wesela- uwiecznić na zdjęciach ślubnych. Muszą takie zdjęcia ślubne być wykonane w sposób doskonały. Fotograf ślubny doświadczony wykona zdjęcia ślubne w sposób profesjonalny, które będą na zawsze najlepszą pamiątką.

Jesteśmy fotografami, którzy dla Państwa chcą wykonywać zdjęcia ślubne zgodne z Waszymi oczekiwaniami. Specjalizujemy się głównie w fotografii ślubnej, ale nie jest nam obca fotografia reklamowa, mody, aktu oraz kreacyjna, co pozwala w nietuzinkowy sposób pokazać ten wyjątkowy dla Państwa dzień. Posiadam dyplom Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi o kierunku fotograficznym.

Z zakresu fotografii ślubnej proponujemy Wam zdjęcia plenerowe, studyjne, reportaż z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego oraz całodniowy reportaż ze ślubu i wesela (od przygotowań w domu Pani Młodej, błogosławieństwa udzielanego przez rodziców, ślubu w kościele lub w USC, zabawy weselnej do oczepin). Istnieje możliwość wykonania zdjęć plenerowych i studyjnych nie tylko w dniu ślubu, ale również w wybranym przez Państwa terminie bez dodatkowych opłat. Jest to lepsze rozwiązanie, niż wykonywanie zdjęć plenerowym w tym samym dniu, co uroczystość ślubna. 

Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym studiem, ciekawym plenerem (las i zabytkowa cegielnia) oraz wysokiej jakości sprzętem fotograficznym.

Zdjęcia i fotografie ślubne mogą zostać Wam przekazane w albumie tradycyjnym lub w formie książki. Dodatkowo otrzymacie Państwo od nas powiększenie w formacie 30 na 45 cm oraz DVD ze zdjęciami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt z nami.

Sprzęt

Fotografujemy najnowszymi aparatami cyfrowymi firmy Nikon D 700 z wymienną optyką 

(wszystkie obiektywy ze stałym światłem 1.8 lub 2.8 ). W naszym studiu dysponujemy lampami studyjnymi firmy Bowens z pełnym osprzętem - softboxy, parasolki, dyfuzory, rastery itp.

Posiadamy liczne rekwizyty i tła studyjne: neutralne i scenkowe.

Zdjęcia edytujemy w programie Adobe Photoshop CS , który nie ma przed nami tajemnic.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Album-Książka

1650 zł
reportaż z przygotowań w domu Pani Młodej, zdjęcia z kościoła lub USC, skrócony reportaż z sali wraz z sesją plenerową oraz zdjęcia na DVD, 40 zdjęć w formie odbitek oraz powiększenie formatu 30na45cm
1650 zł

Album-Książka DUŻA

1950 zł
całodniowy reportaż (od przygotowań w domu do oczepin,reportaż z kościoła lub USC), sesja plenerowa oraz zdjęcia na DVD + portret formatu 30 na 45 cm+40 zdjęć w formie odbitek
1950 zł

Plener i studio

1350 zł
Album - Książka (DUŻY), format 30 na 60 cm, w eleganckiej oprawie, ze zdjęciami z pleneru i studia + portret 30 na 45 cm gratis+40 zdjęć w formie odbitek
1350 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Sylwia i Tomek, Katowice
Fotograf Sylwia i Tomek, Katowice Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Profesjonalista w 100% Zdjecia sa pieknie wykonane.mila atmosfera Polecamy serdecznie i dziekujemy za wspaniałą wspołpracę!!!
ANNA PIETRZYK, ślub: 2010-07-24
Wykonanie: DigiHex Systems