Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Tomasz

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 162

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Tak, jak lubimy

2500 zł
Reportaż obejmuje zdjęcia z całego dnia Waszego wesela Zwykle kończymy w okolicach 1ej w nocy. Sesję plenerową robimy w innym terminie, byście nie tracili czasu w Waszym najpiękniejszym dniu. Jako rezultat naszej pracy otrzymacie około 2000 surowych zdjęć, spośród których 200 najlepszych zostanie przez nas obrobionych w Photoshopie. Zdjęcia oddajemy na PenDrivie, umieszczonym w eleganckim etui.
2500 zł

Sprzęt

By w pełni móc oddać uroki Waszego dnia, jednocześnie zapewnić bezpieczeństwo Waszym zdjęciom, pracujemy wykorzystując dwa aparaty:

  • 2x Nikon D750

Obiektywy:

  • Nikkor AF-S 14-24mm f/2,8
  • Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Art
  • Nikkor AF-S 85 mm f/1.4G
  • Sigma A 50 mm f/1.4 DG HSM Art

Lampy Błyskowe:

  • 2x Nikon SB-910
  • 2x Yongnuo


Oczywiście dodatkowo posiadamy całe mnóstwo kart pamięci, baterii, blendy czy też bezprzewodowe wyzwalacze lamp.

 

Nasz sprzęt pozwala nam na bardzo komfortową pracę, wykorzystanie światła zastanego czy też użycie płytszych głębi ostrości. Ponieważ w trakcie fotografowania tych najważniejszych dla Was momentów często napotkamy na miejsca, w których ilość naturalnego światła jest mocno ograniczona, zdecydowaliśmy się na takie skomponowanie naszego zestawu, byśmy mogli robić zdjęcia w praktycznie każdych warunkach.

 

Posiadamy oczywiście zaświadczenie o ukończeniu kursu dla fotografów w kurii, zezwolenie na wykonywanie zdjęć w obiektach sakralnych – przy czym pamiętać należy, że to ksiądz jest gospodarzem kościoła i to zawsze od niego zależą warunki współpracy :)

Opinie o fotografie (4)

Fotograf Tomasz, Wrocław
Fotograf Tomasz, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Cudowny człowiek :) śmiał się razem z gośćmi i każdy doskonale się przy nim czuł. Bardzo dziękujemy ! :)
Klaudia Bereziuk i Tomasz Janicki, ślub: 2018-08-25
Serdecznie polecamy :) Cudowni ludzie, przede wszystkim profesjonaliści :) Lepiej nie mogliśmy wybrać!! Jeszcze raz polecamy z całego serca !!
Grzegorz Skawinski, Nowak Monika, ślub: 2018-07-07
Wszyscy z Pana Tomka byli zadowoleni! Potrafił doradzić w momentach kryzysowych. Czuliśmy się bardzo komfortowo w jego obecności. Bardzo profesjonalne podejście. Ciągle uśmiech na twarzy :) Naprawdę możemy szczerze polecić!
Maria Wojdyło, ślub: 2016-10-29
Witamy serdecznie! Pan Tomasz razem z Panią Kasią, są jednym słowem niesamowici, to w jaki sposób wykonują swoją pracę a właściwie pasję, jest na najwyższym poziomie. Dzięki Nim o nic nie musieliśmy się martwić. Byli dosłownie wszędzie, zdjęcia robione każdemu z każdej strony, przy tym bardzo pomocni i pełni szczęścia. :) Wszyscy goście byli zachwyceni tą niezwykłą parą, bije od nich ciepło i udziela się mnóstwo dobrej energii.
Damian Kapinos, ślub: 2016-08-20

Zobacz także galerie innych fotografów

Sebastian - fotograf Wrocław

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(13 opinii)
Poleceń: 264
Fotografia ślubna jest dla mnie szczególnie bliska. Nie ma nic ciekawszego, niż uwiecznienie uczuć dwojga kochających się ludzi. Zapraszam.

Artur - fotograf Wrocław

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(88 opinii)
Poleceń: 523
Zawsze dbam o to, by fotografie mojego autorstwa były oryginalne i niepowtarzalne oraz zawierały pełnię pozytywnych emocji i ekspresji, która ...

Michał - fotograf Wrocław

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(21 opinii)
Poleceń: 996
"Obraz jest tylko skromnym odzwierciedleniem chwili..." Zapraszam do kontaktu wszystkie Młode Pary. Fotografie z tego szczególnego dnia są zawsze wspaniała pamiątką! ...
Wykonanie: DigiHex Systems