Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Paweł

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Poleceń: 14

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

Sprzęt

Fotograf musi mieć nie tylko doświadczenie, talent, wyobraźnię, wyczucie, dobre oko, ale musi posiadać nowoczesnej klasy sprzęt fotograficzny. Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używam profesjonalnego sprzętu fotograficznego, urządzeń i akcesoriów fotograficznych.

 Zawsze mam przy sobie rezerwowy sprzęt fotograficzny. Fotografuję sprzętem analogowym, oraz cyfrowym, małym i większym formatem, jednak warunki reportażu, a więc sytuacje, które bardzo szybko umykają mają swoje wymagania. Szybki, cyfrowy sprzęt daje swobodę, komfort i pewność w pracy.

Preferuję obiektywy stałoogniskowe, które dają nieporównanie lepszą jakość. Wersja podstawowa obejmuje dwa cyfrowe korpusy, dwie silne lampy oraz obiektywy uzależnione od miejsca wykonanie zdjęć.

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Gdańsk

1800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(2 opinie)
Poleceń: 67
Doświadczenie i miłość do tego co robię pozwala mi zrobić zdjęcia, które zostają w pamięci na zawsze. Artystyczna fotografia ślubna.

Ania - fotograf Gdańsk

1800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 19
Dla mnie fotografia jest czymś więcej i sprawia, że dzień staje się lepszy i mobilizuje do ciągłego dostrzegania rzeczy, które ...

Jacek - fotograf Gdańsk

1400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 7
Witajcie, zaproście mnie na Wasze Święto. Wiem jak zachować w obrazach uroczysty nastrój wydarzeń Tego Dnia. Jak zapisać na zawsze ...
Wykonanie: DigiHex Systems