Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Iza i Iwona

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 4,44 / 5
Poleceń: 131

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3800 zł
3800 zł

SESJA PLENEROWA

1600 zł
Niekonwencjonalna sesja ślubna w plenerze. Zapewniam pomysły oraz realizację na najwyższym poziomie. Otrzymacie Państwo około 40 różnych ujęć na płycie CD DVD oraz 30 odbitek w formacie 13x18cm.
1600 zł

SESJA NARZECZEŃSKA

800 zł
On wreszcie zdobył się na odwagę? Ona powiedziała tak? Uczcijcie to! Narzeczonym proponujemy specjalną sesję fotograficzną. Zrealizujemy ją tam, gdzie tylko zechcecie, np. w ulubionej kawiarni itp.
800 zł

Sprzęt

Jesteśmy fotografami ślubnymi i wiemy, jakie znaczenie wielkie posiadają z uroczystości ślubu i wesela fotografie ślubne. Muszą być one w sposób perfekcyjny wykonane. Pracując w dwójkę, wszystko dokładnie uchwycimy na fotografii ślubnej. Oprócz doświadczenia, aby fotografia ślubna była doskonała, to posiadamy nowoczesny sprzęt i urządzenia fotograficzne. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie fotograficznym. Posiadamy nowoczesny sprzęt fotograficzny i urządzenia firmy CANON. Gdyby ktoś nas się zapytał, jaki sprzęt jest do wykonywania zdjęć i fotografii najważniejszy, zawsze odpowiadamy: 2x głowa pełna pomysłów (nie do kupienia, za żadne pieniądze:)

My w swojej pracy korzystamy z:

  • CANON 5D Mark II
  • jasnych obiektywów firmy CANON z serii L (zapewniają one wspaniałe rezultaty w każdych warunkach)
  • lamp błyskowych firmy CANON

 

Opinie o fotografie (9)

Fotograf Iza i Iwona, Kraków
Fotograf Iza i Iwona, Kraków Ocena: 4,44 / 5 8 opinii
Pełen profesjonalizm, pogoda ducha i fantastyczne podejście do klienta - to wszystko złożyło się na nasze zdjęcia ślubne. Zdjęcia, które w niesamowity i piękny sposób przedstawiają ten ważny dzień. Dziewczyny! Uchwyciłyście na nich nasze szczęście i radość,nasze emocje - a potraficie to robić jak nikt inny! Dziękujemy! Przechodząc do sedna - ZDECYDOWANIE POLECAMY!!! :) Marzena&Łukasz
Marzena Ćwikła Łukasz Szczęśniak, ślub: 2010-07-17
Pełna profeska :) Jakoś zdjęć i ich wykonanie stoją na najwyższym poziomie. Efekt końcowy jest wypasiony na maxa. Zdjęcia są oryginalne, a jednocześnie ujmują swoją prostotą :) Zdecydowanie polecam, na pewno nie będziecie rozczarowani :)
Krystyna Gawron i Łukasz Rugor, ślub: 2009-09-12
Kreatywnie, z pomysłem i pasją. Końcowy rezultat przerósł nasze oczekiwania. Zdjęcia są fantastyczne - "to jest hit!" :)
Tarnowska Joanna i Wojciech Czuba, ślub: 2009-08-22
Jestesmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Izą i Iwoną, bardzo dziękujemy i polecamy Was wszystkim!!! Całuski
Ania i Michal KOwalski, ślub: 2009-08-08
ABSOLUTNIE NIE POLECAMY! Po 7,5 ms. od dnia ślubu otrzymaliśmy informację, że zdjęć niestety nie otrzymamy, bo podczas sesji plenerowej "obiektyw miał uszkodzoną migawkę". O czym fotografki wcześniej nie wiedziały. Uważamy, że biorąc tak duże pieniądze za obsługę fotograficzną, należy zainwestować w taki sprzęt, który nie ma prawa się popsuć w dniu ślubu klienta! Inną kwestią pozostaje roszczeniowość jednej z pań, popędzanie podczas sesji plenerowej, niezadowolenie, że musimy jeszcze jechać do miejsca x, mimo że od początku taka była umowa. Niesłowność - pani miała mieć kosmetyki do poprawienia makijażu podczas pleneru, bo zawsze, jak zapewniała, je ma przy sobie podczas sesji, a okazało się, że zapomniała je wziąć tym razem. Wiele by wymieniać z podejścia pań. Co prawda do zdjęć nie mamy zastrzeżeń, ale poza zdjęciami niebudzącymi zastrzeżeń liczy się komfort współpracy, podejście do klienta, uśmiech na twarzy, a nie obrażona mina za to, że robi się nam zdjęcia, za które płacimy kilka tysięcy!
Anna Kedzierska i Michał, ślub: 2009-08-01
Poprostu super, profesjonalnie i miło. Naprawdę świetnie się bawiliśmy. Obecnie czekamy na efekty :) Pozdrawiamy Kasia i Marek
Katarzyna Król i Marek Szatraj, ślub: 2009-07-18
Szukaliśmy fotografa który utrwali Nasz ślub i ten cały dzień na zdjęciach, ale w wyjątkowy sposób! UDAŁO SIĘ I JESTEŚMY BARDZO SZCZĘŚLIWI! Pracownia Wspomnień spełniła nasze oczekiwania!Iwona i Iza to profesjonalistki, artystki i świetne osobowości! Dziewczyny bardzo Wam dziękujemy za nasze niesamowite, wyjątkowe, przepiękne zdjęcia! Zatrzymałyście dla nas czas, emocje, uczucia... wszystko co najważniejsze! Zdjęcia są inne,wyjątkowe i wywołują niesamowite emocje!!! Tego się nie da opisać ale każdemu życzymy takich zdjęć z tego Wyjątkowego Dnia! Renia i Tomek
Renata Paciorek, Tomasz Harmas, ślub: 2009-06-20
Bardzo profesjonalne podejście, panie fotograf były nie widoczne podczas swojej pracy, nie krępowały gości. Zdjęcia, które otrzymaliśmy całkowicie spełniły nasze oczekiwania, są pełne wyrazu, bez sztuczności, pradziwy śmiech, prawdziwe łzy, a wszystko świetnie skomponowane. Mamy wspaniałą pamiątkę wykonaną na wysokim poziomie artystycznym.
Monika i Maciej Łysik, ślub: 2009-06-20
Każdej młodej parze bardzo zależy na tym aby „ten” dzień był najwspanialszym dniem w ich życiu, aby wszystko się udało i było jak w bajce… i tak właśnie było :) a dzięki Izie i Iwonie (wspaniały duet) możemy przeżywać te chwile za każdym razem kiedy otwieramy album ze zdjęciami :) Gorąco polecamy wszystkim !!! a zwłaszcza tym parom, które nie boją się spojrzeć na siebie z innej perspektywy ;) Kasia i Kuba
Kasia i Jakub Smoczyńscy , ślub: 2008-09-13

Zobacz także galerie innych fotografów

Krzysztof - fotograf Kraków

2950 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(23 opinii)
Poleceń: 367
Fotografia to przede wszystkim emocje. Szukacie kreatywnego fotografa? Zapraszam! Wspólnie stworzymy wyjątkowe fotografie.

Łukasz - fotograf Kraków

3699 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(51 opinii)
Poleceń: 574
Zapraszam do oglądania galerii zdjęć! Fotografie ślubne potrafią przywołać na nowo klimat tamtego wspaniałego dnia. Skorzystaj z mojej oferty, by zachować ...

Vira - fotograf Kraków

4000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(50 opinii)
Poleceń: 479
Z miłości do ludzi fotografuję Wasze szczęście ! Rezerwacja na 2020 i 2021 trwa! Zapraszam serdecznie! Vira
Wykonanie: DigiHex Systems