Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Arkadiusz

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 62
Odsłon: 3402

 

 

 Jestem fotografem, który w sposób wyjątkowy wykonuje fotoreportaże najpiękniejszych momentów podczas ślubnych ceremonii i wesel. Potrafimy precyzyjnie uchwycić te chwile, które dla Państwa znaczą tak wiele. Począwszy od przygotowania panny młodej, pana młodego, błogosławieństwa rodziców, aż po ceremonie ślubne w kościele i następujące po nich zabawy weselne. Wykonujemy także fotografie w plenerze, plenerze te są wyjątkowo ciekawe. Do zastawu dołączamy dwie płyty DVD, które zawierają wybrane fotografie ślubne poddane profesjonalnemu retuszowi. Zakres ingerencji graficznej można ustalać indywidualnie. Płyty ozdabiamy profesjonalnym nadrukiem i umieszczamy w bardzo eleganckim etui. Wykonujemy także gratis romantyczne sesje narzeczeńskie dla tych z Państwa, którzy decydują się zawrzeć z nami umowę współpracy.

Bierzemy pod uwagę Państwa sugestie dotyczące wykonywania ślubnych fotografii. Nie zatrudniamy podwykonawców. Osobiście towarzyszymy Młodej Parze podczas tych wyjątkowych chwil w ich życiu. Spełniamy życzenia Państwa, nawet te najbardziej wyrafinowane. Najczęściej dzień lub dwa dni po weselu wykonujemy sesje w plenerze. Wspólnie ustalamy miejsce i czas wykonywania wyjątkowych ujęć w wyjątkowych miejscach. Bardzo efektownym dopełnieniem naszej oferty jest album ślubny. Można go potraktować jako elegancką, bardzo osobistą publikację, która zawiera tylko wybrane fotografie ślubne wykonywane dodatkowo, na specjalne życzenie nowożeńców. Format i koszt takiej pamiątkowej księgi ustalamy wspólnie podczas naszego spotkania. Posługujemy się najnowocześniejszymi technikami fotograficznymi proponowanymi przez światowe marki. Towarzyszymy Państwu podczas tych najpiękniejszych chwil a jednocześnie staramy się robić to w sposób niewidoczny dla oka. Główną domeną naszych działań jest fotografia ślubna Warszawa. Dysponujemy zezwoleniem na fotografowanie uroczystości kościelnych.

Zainteresowane osoby zapraszamy do współpracy za pośrednictwem spotkania, podczas którego dokonujemy ważnych ustaleń.

 

Sprzęt

Fotografuję profesjonalną lustrzanką firmy Nikon i Canon. Do obu aparatów posiadam odpowiednie obiektywy o jasnym świetle, które umożliwiają mi wykonać zdjęcia bardzo dobrej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Na sesje plenerową zabiorę lampy, statywy, parasolki, blendy dzięki czemu uzyskamy bardzo ładnie doświetlone zdjęcia.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

Napisz do fotografa

1800 zł / sesja
Fotograf Arkadiusz, Warszawa
Fotograf Arkadiusz, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Super atmosfera. Profesjonalna obsługa. Fotograf ma dar do lapania świetnych ujęć dzięki cZemu wykonane zdjęcia z wesela stworzyły niesamowitą historię oddając w zupełności klimat tej nocy. Pan Arkadiusz był wszędzie wykonując cudowne zdjęcia z których zadowoleni są wszyscy goście. Specjana sesja tzw fotobudkowa w wykonaniu Pana Arka to świetna rozrywka dla gości. Pan Arkadiusz to ciepły człowiek który sprawia że współpraca z nim to sama przyjemność. Polecamy
Dorota Łukasz, ślub: 2016-11-05
Ma swój styl, zdjęcia bardzo nam się podobają - świetna jakość, duże zaangażowanie i dyskrecja podczas pracy :)
Justyna Karlikowska, ślub: 2016-10-08
Przemiły mężczyzna, dobrze nam się z nim pracowało. Dziękujemy za pomoc.
Dorota Wesołek, ślub: 2016-08-27
Wykonanie: DigiHex Systems