Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Piotr

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 2,50 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 39
Odsłon: 7726

Oferuję swoją pełną dyspozycyjność w dniu ślubu, oraz dodatkowy dzień na sesję plenerową. W czasie uroczystości jestem niewidzialny, nie ingerujac w jej przebieg skupiam się na ukazaniu wszystkich uczuć i emocji.

Nie limituję ilości zdjęć. Wszystkie obrobione i po retuszu otrzymują Państwo na DVD. Ozdobą oferty są niepowtarzalne albumy tworzone metodą kolażu. Każdy jest moim indywidualnym projektem autorskim.

Ilość miejsc na plenerze również jest nieograniczona. W czasie sesji nie pozuję na siłę. Końcowy efekt jest owocem naszej wspólnej zabawy. Gratis otrzymują Państwo dwie galerie w internecie, w tym jedną umożliwiającą zamawianie odbitek ze ślubu i wesela przez gości.

Proponuję skorzystać także z naszych licznych promocji.

Jeżeli wzbudziłem u Państwa choć cień zainteresowania, zapraszam do rozmowy i do mojej galerii.

Sprzęt

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie opartym na systemie Canona.

Zawsze posiadam sprzęt zapasowy.

Zapraszam do kontaktu!

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1600 zł
1600 zł

Napisz do fotografa

1600 zł / sesja
Fotograf Piotr, Warszawa
Fotograf Piotr, Warszawa Ocena: 2,50 / 5 1 opinia
Z przyjemnością rekomenduję pana Piotra. Pan Piotr był u nas na weselu i byliśmy bardzo zadowoleni. Zdjęcia zrobił perfekcyjnie. Uchwycił przepiękne momenty. Podczas wesela był praktycznie niewidoczny. Całkowicie pochłonięty pracą, idealnie przygotowany, bardzo elegancki. Podobało mi się takie podejście. Przed całą uroczystością wspólnie ustaliśmy szczegółową ofertę. Elastyczność cenowa, oraz pełna troska ze strony Pana Piotra przekonała nas o jego profesjonalizmie. Zdjęcia z wesela bardzo nam się podobają. Wysoka jakość, świetne chwile zachowane w zdjęciach i do tego ogromna ilość. . Zdjęcia zrobiły na nas ogromne wrażenie, a już najbardziej kolaż zdjęć. Na zdjęciach widać doświadczenie, talent, oraz ogromną pasję Pana Piotra, który spełnił nasze oczekiwania. Dziękujemy za Pana obecność i zaangażowanie Pozdrawiamy!
Maria i Piotr, ślub: 2015-07-11
Na weselu ok, ale z sesją gdzieś w plenerze to lipa. Brak czasu a wszystko. Dalej już bez komentarza....
Mariusz Mandel, Monika Grajkowska, ślub: 2010-06-26
Wykonanie: DigiHex Systems