Fotograf ślubny Olkusz
Andrzej

Fotografia to dla nas kontynuacja rodzinnej tradycji. Doświadczenie jakie nabyliśmy przez 20 lat pracy przy ślubach i weselach oraz sprzęt firmy Nikon to gwarancja, że będziecie zadowoleni ze zdjęć. Uwaga! Zlecenia wykonujemy osobiście, nie podnajmujemy początkujących czy przypadkowych "fotografów".
Miasto:
Olkusz
Województwo:
Małopolskie
Cena standardowa:
1800,00zł / sesja


Wybrane zdjęcia ślubne:
zdjecia wesela - Miechów
 Liczba wyświetleń: 6
fotografia na ślub - Klucze
 Liczba wyświetleń: 6
foto ślub - Jaworzno
 Liczba wyświetleń: 7
fotografie śluby - Klucze
 Liczba wyświetleń: 8
fotografia na slub - Oświęcim
 Liczba wyświetleń: 7
fotografie sluby - Będzin
 Liczba wyświetleń: 7




Działalność w ramach medialnej obsługi wesel i innych uroczystości prowadzimy od 1990 roku. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu tych 20 lat, pozwala oferować Państwu usługi videofilmowania i fotografowania najwyższej jakości. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem i taktem. Staramy się w jak najmniejszym stopniu zakłócać przebieg uroczystości. Kamerzysta według nas jest dokumentalistą wydarzeń a nie ich reżyserem.

Dokładamy wszelkich starań aby film oraz fotografie z Waszych uroczystości były piękną pamiątką do której Wy, Wasze Rodziny i Przyjaciele chętnie będziecie wracali przez następne dziesięciolecia. Nie znajdziecie w nim Państwo wstydliwych ujęć ośmieszających Was lub Waszych Gości. Krótki czas realizacji to kolejny nasz atut. Film na DVD lub Blu-ray i album z fotografiami możecie Państwo odebrać zazwyczaj już tydzień po uroczystościach. Dysponujemy także odpowiednimi zezwoleniami na filmowanie w czasie uroczystości religijnych wydane przez Kurie Diecezjalną.

Obecnie na rynku działa wiele firm świadczących usługi videofilmowania i fotograficzne. Upewnijcie się Państwo że zadanie udokumentowania najważniejszych chwil w swoim życiu powierzacie doświadczonym profesjonalistom a unikniecie rozczarowań. Woj. śląskie i małopolskie to teren naszej działalności. Możliwe są także dalsze wyjazdy.


Sprzęt fotograficzny:
Lustrzanki i obiektywy systemu Nikon.
Oferta cenowa:
Nazwa Opis Cena
Oferta standardowa Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta. 1800,00 zł

Liczba poleceń:4
Liczba poleceń zrealizowanych:      0
Liczba poleceń oczekujących na realizację:      1
Liczba pozytywnych ocen:0 (0 %)

Odwiedzin:669
Data rozpoczęcia współpracy z portalem2011-02-19
Suma punktów lojalnościowych:75


Ostatnie komentarze
(brak komentarzy)
Twoja data: wybierz
Wykonuję także zdjęcia w miastach:
Olkusz, Kraków, Chrzanów, Trzebinia, Wolbrom, Skała, Bukowno, Krzeszowice, Miechów, Klucze, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno, Sosnowiec, Katowice, Będzin, Czeladź, Słomniki, Zabrze, Tychy, Oświęcim


Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Najpopularniejsi fotografowie »
Najczęściej wybierani fotografowie »
Szukaj kamerzysty
Województwo:
Miasto:
Data ślubu:
wybierz
Lokale na wesele

Kamerzyśli ślubni z całej Polski

Pojazdy Ślubne


Videofilmowanie Małopolska
Samochody ślubne Małopolska
Suknia weselna Małopolska
Firmy wesele Małopolska
Lokale na wesele Małopolska