Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Szymon

 - fotograf Rzeszów
Fotografia ślubna Rzeszów, województwo Podkarpackie
Poleceń: 11

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Pakiet Złoty

3300 zł
Reportaż obejmuje: przygotowania Państwa Młodych, błogosławieństwo, ceremonię, przyjęcie weselne do około 1 w nocy, opcjonalną mini sesję w dniu ślubu. Pakiet obejmuje: 450 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej, drewniany pendrive z grawerem, prywatna galeria online aktywna przez rok, dojazd do 50 km od Rzeszowa, Chcesz poznać więcej szczegółów? Zobaczyć pełną ofertę w nieco ładniejszej i bardziej czytelnej formie? Napisz do mnie, a chętnie Ci ją wyślę, czekam na Twoją wiadomość! ;)
3300 zł

Pakiet Srebrny

2800 zł
Reportaż obejmuje: ceremonię, przyjęcie weselne do około 22 w nocy, opcjonalną mini sesję w dniu ślubu. Pakiet obejmuje: 300 zdjęć po autorskiej obróbce graficznej, drewniany pendrive z grawerem, prywatna galeria online aktywna przez rok, dojazd do 50 km od Rzeszowa.
2800 zł

Sesja ślubna innego dnia

1000 zł
Czas trwania sesji to 2-3 godziny, otrzymujecie 50 zdjęć oraz prywatną galerię online.
1000 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł
Czas trwania sesji to 1,5 godziny, otrzymujecie 25 zdjęć oraz prywatną galerię online.
500 zł

Fotoalbum ślubny

700 zł
Koszt projektu fotoalbumu to 250 zł. Album ma 10 - 50 rozkładówek (20 - 100 stron), czyli w granicach 20 - 150 zdjęć, które sami wybieracie poprzez wygodny program online. Okładki są personalizowane - możecie wybrać rodzaj oraz kolor okładki. Dostępne są skóry, płótna i materiały EKO. Na okładce może być wykonany grawer lub nadruk UV z waszymi inicjałami, imionami, datą ślubu. Cena albumu to 300 - 700 zł w zależności od ilości rozkładówek, rozmiaru albumu oraz wybranych dodatków do oprawy.
700 zł

Informacje dodatkowe

1 zł
Termin jest rezerwowany poprzez podpisanie umowy oraz wpłatę zadatku. Fotografowanie przygotowań rozpoczynam od Pana młodego, skąd następnie udaję się do Pani młodej. Sesja narzeczeńska oraz ślubna w innym dniu dotyczy dni roboczych. Realizacja mini sesji plenerowej w dniu ślubu jest opcjonalna, uzależniona od warunków pogodowych, czasowych i dostępności estetycznej okolicy. Dojazd do klienta powyżej 50 km od Rzeszowa: 1 zł/1 km w każdą stronę.
1 zł

Sprzęt

Fotografuję Nikonami d750 różnymi obiektywami, na sali często wykorzystuję bezprzewodowe oświetlenie błyskowe. Śledzę fotoraficzne nowinki technologiczne, a także trendy panujące w świecie fotografii, mimo tego jednak staram się zachować własny, spójny styl, o czym świadczy moje portfolio. Współpracuję z jednym z najlepszych w Polsce producentów albumów i odbitek. Napisz do mnie aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Może masz pytanie dotyczące sprzętu? Pytaj śmiało! ;)

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Anna - fotograf Rzeszów

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(4 opinie)
Poleceń: 199
Fotografia ślubna powinna ukazywać szczere emocje, wyłapać niepowtarzalne chwile, być czymś co da się poczuć. Wykonam Wam takie fotografie z ...

Filip - fotograf Rzeszów

3200 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 72
Sesja ślubna powinna być dla Was zabawą, ja tylko staram się utrwalić to w jak najlepszy sposób! Zapraszam do zapoznania ...

Michał - fotograf Rzeszów

3150 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 33
Szukasz fotografa na swój ślub, wesele, plener, a może sesję narzeczeńska? O to i jestem JA!
Wykonanie: DigiHex Systems