Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Paweł

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 162

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1650 zł
1650 zł

Sprzęt

W swojej pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu firmy Nikon wraz z całą gamą jasnych obiektywów. Dodatkowo wykorzystuję wiele akcesoriów potrzebnych podczas sesji plenerowych, co sprawia, że wykonane przeze mnie fotografie są ciekawe i oryginalne.

Wykorzystuję także profesjonalne programy graficzne, które dopełniają efekt końcowy moich zdjęć, a współpraca z profesjonalnymi laboratoriami fotograficznymi daje gwarancje zadowolenia z rezultatów i efektów.

Zapraszam do kontaktu!

 

Opinie o fotografie (2)

Fotograf Paweł, Warszawa
Fotograf Paweł, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Paweł jest bardzo komunikatywnym, przemiłym i konkretnym człowiekiem. Zdjęcia robi profesjonalnie, bardzo dobre ujęcia, super kadrowanie i co najważniejsze, ma kreatywne podejście do fotek (nie są to oklepane, ustawiane i nudne zdjęcia). Polecam bardzo gorąco!
Ania Niedbała, ślub: 2015-09-05
Wybór Pawła na naszego fotografa okazał się strzałem w dziesiątkę! Nie będziemy zachwalać i rozpisywać się nad efektem czyli zdjęciami bo to możecie zobaczyć sami. napisze tylko, że my jak i nasi znajomi jesteśmy nimi zachwyceni!!! Jednak sama obecność Pawła przy nas podczas całego dnia Ślubu była dla nas miłym zaskoczeniem.. co chwilę zarażał nas swoim poczuciem humoru i spokojem.. dzięki temu stres wydawał się mniejszy.. :) Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałą Pamiątkę jaką są zdjęcia! i polecamy gorąco jesgo usługi !!! Emilka i Grzesiek :)
Emilia i Grzegorz, ślub: 2012-03-17

Zobacz także galerie innych fotografów

Mario - fotograf Warszawa

1500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 345
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Marcin - fotograf Warszawa

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(26 opinii)
Poleceń: 440
Zapraszam wszystkie Pary do zapoznania się z moją ofertą!

Michał - fotograf Warszawa

1500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(29 opinii)
Poleceń: 205
Jestem fotografem z 10 letnim doświadczeniem. Zdjęcia wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy Canon. Dodatkowo realizuje fotografie przy użyciu nowatorskiego ...
Wykonanie: DigiHex Systems