Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Paweł

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 165

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3500 zł
3500 zł

Sprzęt

W swojej pracy korzystam z profesjonalnego sprzętu firmy Nikon wraz z całą gamą jasnych obiektywów. Dodatkowo wykorzystuję wiele akcesoriów potrzebnych podczas sesji plenerowych, co sprawia, że wykonane przeze mnie fotografie są ciekawe i oryginalne.

Wykorzystuję także profesjonalne programy graficzne, które dopełniają efekt końcowy moich zdjęć, a współpraca z profesjonalnymi laboratoriami fotograficznymi daje gwarancje zadowolenia z rezultatów i efektów.

Zapraszam do kontaktu!

 

Opinie o fotografie (3)

Fotograf Paweł, Warszawa
Fotograf Paweł, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Polecam usługi Pana Pawła. Wszystko wykonane zgodnie z umową i na czas. Pan Paweł nie tylko zrealizował to co zapisaliśmy sobie w umowie ale dodał też coś od siebie. Polecam.
Janusz Barnat, ślub: 2022-02-25
Paweł jest bardzo komunikatywnym, przemiłym i konkretnym człowiekiem. Zdjęcia robi profesjonalnie, bardzo dobre ujęcia, super kadrowanie i co najważniejsze, ma kreatywne podejście do fotek (nie są to oklepane, ustawiane i nudne zdjęcia). Polecam bardzo gorąco!
Ania Niedbała, ślub: 2015-09-05
Wybór Pawła na naszego fotografa okazał się strzałem w dziesiątkę! Nie będziemy zachwalać i rozpisywać się nad efektem czyli zdjęciami bo to możecie zobaczyć sami. napisze tylko, że my jak i nasi znajomi jesteśmy nimi zachwyceni!!! Jednak sama obecność Pawła przy nas podczas całego dnia Ślubu była dla nas miłym zaskoczeniem.. co chwilę zarażał nas swoim poczuciem humoru i spokojem.. dzięki temu stres wydawał się mniejszy.. :) Dziękujemy raz jeszcze za wspaniałą Pamiątkę jaką są zdjęcia! i polecamy gorąco jesgo usługi !!! Emilka i Grzesiek :)
Emilia i Grzegorz, ślub: 2012-03-17

Zobacz także galerie innych fotografów

Tomek - fotograf Warszawa

4000 zł / sesja
Ocena: 4,94 / 5
(85 opinii)
Poleceń: 625
Jestem wychowankiem Warszawskiej Akademii Fotografii, Reklamy i Filmu. Pasja i oddanie towarzyszy mojej pracy fotografa. Zarezerwuj termin swojej sesji już ...

Mario - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(21 opinii)
Poleceń: 356
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Ewa - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 94
Podczas zdjęć ważna jest dla mnie nasza relacja i zaufanie. Szczególnie w dniu ślubu. Dlatego każdej Parze proponuję sesję narzeczeńską. ...
Wykonanie: DigiHex Systems