Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Michał

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2900 zł
2900 zł

Pakiet #1

1600 zł
Przygotowania + Ceremonia ślubu + miniplener + życzenia/ wesele/ obiad do 2 godz. (min. 150 wyretuszowanych zdjęć)
1600 zł

Pakiet #2

2700 zł
Przygotowania + Ceremonia ślubu + miniplener + wesele (do godziny 01:00) (min. 250 wyretuszowanych zdjęć)
2700 zł

Pakiet #3

3900 zł
Przygotowania, ceremonia ślubu, wesele do godz. 01:00, plener. W ramach pleneru oferowana jest sesja zdjęciowa w jednej lokalizacji plus profesjonalny make-up. MUA obecna podczas zdjęć. Czas zdjęć do 4 godzin + make-up ok 1 godz. (min. 250 wyretuszowanych zdjęć +20 plener)
3900 zł

Pakiet #4

4900 zł
Przygotowania, ceremonia ślubu, wesele do godz. 01:00, plener "premium". Profesjonalny makijaż i fryzura Panny Młodej (próbne i w dniu ślubu). Plener „premium” - realizowana jest usługa plener powiększona (poza dodatkowymi zdjęciami) o kolejną lokalizację oraz make-up i stylizację fryzur w trakcie trwania sesji. Podczas trwania pleneru przez cały czas obecna jest makijażystka/stylistka (min. 250 wyretuszowanych zdjęć +40 plener)
4900 zł

Plener foto

1600 zł
Plener ślubny lub narzeczeński realizowany wyłącznie innego dnia niż dzień ślubu. W ramach pleneru oferowana jest sesja zdjęciowa w jednej lokalizacji plus profesjonalny make-up. MUA obecna podczas trwania zdjęć. Czas zdjęć do 4 godzin + make-up: ok 1 godz. (min. 20 wyretuszowanych zdjęć)
1600 zł

Plener foto „premium”

2500 zł
Plener „premium” - realizowana jest usługa „standard” powiększona (poza dodatkowymi zdjęciami) o kolejną lokalizację oraz make-up i stylizację fryzur w trakcie trwania całej sesji. Podczas trwania pleneru przez cały czas obecna jest makijażystka/stylistka czuwająca nad jak najlepszym wizerunkiem pary młodej. W plenerze wersji premium istnieje możliwość rozbudowania sesji praktycznie w nieograniczonym zakresie. (min. 40 wyretuszowanych zdjęć)
2500 zł

Plener foto #ItalianPhotoStory

2500 zł
Karuzela we Florencji? Włoskie wybrzeże i błękitna woda. Bajkowy plener ślubny we Włoszech jest łatwiejszy niż się wydaje ;) Wystarczy pojechać :D i spędzić wspaniałe wakacje z których jeden dzień przeznaczycie na zdjęcia. Drugim krokiem jest skoordynowanie Waszego wyjazdu z naszym wyjazdem, ponieważ co roku, we wrześniu we Włoszech na wybrzeżu z moją żoną jesteśmy... :) Ja zabieram sprzęt foto, Agnieszka jest profesjonalną MUA więc zabiera kufer make-up. (min. 40 wyretuszowanych zdjęć)
2500 zł

Sprzęt

System Nikon (pełna klatka) 

System Sony (pełna klatka)

 

System cyfrowego średniego formatu / Hasselblad (na specjalne życzenie-> osobna wycena usługi, nieprzeciętna plastyka obrazu oraz rozdzielczość plików)

 

+ jasne obiektywy Nikon/ Sigma/ Sony/ Hasselblad

+ lampy błyskowe

+ blendy, dyfuzory, softboxy, parasole...

 

Wszystko co potrzebne jest do wysokiej jakości zdjęć w każdych warunkach.

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Mario - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(22 opinii)
Poleceń: 356
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Ewa - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 94
Podczas zdjęć ważna jest dla mnie nasza relacja i zaufanie. Szczególnie w dniu ślubu. Dlatego każdej Parze proponuję sesję narzeczeńską. ...

Andrzej - fotograf Warszawa

2350 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 279
Przez obiektyw aparatu widzę więcej niż w rzeczywistości. Zapraszam do poznania mojego warsztatu i oglądnięcia fotografii.
Wykonanie: DigiHex Systems