Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Michał

 - fotograf Ostrów Wielkopolski
Fotografia ślubna Ostrów Wielkopolski, województwo Wielkopolskie
Poleceń: 24

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4050 zł
4050 zł

Sprzęt

Dobry sprzęt, to taki, który spełnia nasze wymagania. A wymagania mamy takie, jakie nasi Klienci - czyli wysokie :-)

Zresztą, dobry sprzęt to podstawa, dziś wszyscy szanujący się fotografowie mają sprzęt z najwyższej półki, nie jesteśmy wyjątkiem, więc nie ma się czym chwalić.

 

To, co nas wyróżnia od innych, to pełen backup Waszych zdjęć na każdym etapie (już w aparacie!). Coraz częściej słyszy się o fotografach, którzy nie wykonali zlecenia z powodu awarii sprzętu. Tak, sprzęt może zawieść, ale fotograf powinien wiedzieć, jak się przed tym zabezpieczyć i zrobić dosłownie wszystko, żeby zdjęcia były bezpieczne. Z nami Wasze zdjęcia są bezpieczne :-)

 

"Profesjonalność" sprzętu można skwitować jednym zdaniem: sprzęt pomaga (lub przeszkadza) robić zdjęcia w takim samym stopniu, jak zestaw garnków pomaga (lub przeszkadza) kucharzowi w przygotowaniu obiadu. Słyszeliście kiedyś, żeby podczas obiadu ktoś się zachwycał, jakie to fantastyczne garnki musi mieć kucharz, żeby zrobić coś tak pysznego? Oczywiście nasz sprzęt to żadna tajemnica, wystarczy nas odwiedzić albu zamówić usługę. 

Opinie o fotografie (0)

[ brak komentarzy ]

Zobacz także galerie innych fotografów

Róża - fotograf Ostrów Wielkopolski

4500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 0
Zamknij oczy. Odpłyń. Zanurz się w krainie uczuć i niezapomnianych chwil uchwyconych w kadrach. Zapraszam do współpracy.

Paweł - fotograf Poznań

2999 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(59 opinii)
Poleceń: 466
Wyjątkowe chwile w pięknej oprawie. Jest romantycznie, jest spontanicznie, jest nastrojowo, jest profesjonalnie. Zapraszam do współpracy :)

Agnieszka - fotograf Poznań

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 309
Ekskluzywnie, Profesjonalnie i z pasją ♥ Dla każdej Pary Młodej, ślub to niezwykłe, przepełnione miłością i radością wydarzenie. Fotografując staram się ...
Wykonanie: DigiHex Systems