Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Michał

 - fotograf Częstochowa
Fotografia ślubna Częstochowa, województwo Śląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 116

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4000 zł
4000 zł

Sprzęt

Znaczenie zdjęć i fotografii ślubnych jest ogromne. Aby były one w wykonaniu doskonałym, to w swojej pracy wykorzystuję nowoczesny sprzęt fotograficzny.

Posiadam wszystkie potrzebne urządzenia, sprzęt i akcesoria fotograficzne profesjonalnej i nowoczesnej firmy, jaką jest firma marki CANON.

Opinie o fotografie (5)

Fotograf Michał, Częstochowa
Fotograf Michał, Częstochowa Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Gorąco polecam!! Pan Michał w pełni spełnił nasze oczekiwania, a nawet więcej! Fotografie są wspaniałe. Byliśmy bardzo miło zaskoczeni zaangażowaniem, kreatywnością oraz profesjonalizmem. Współpraca z nim to czysta przyjemność.
Karolina Bawor i Piotr Górski, ślub: 2011-08-27
Odpowiedni Człowiek na odpowiednim miejscu :) Dzięki Michałowi mamy prześliczną pamiątkę z naszego ślubu Dzień pleneru wyjątkowy, niezapomniany bardzo wesoły co widać na zdjęciach a to wszystko zawdzięczamy Fotografowi. Polecamy
Dominika Maroszek Hubert Misz, ślub: 2011-08-13
Miły kontakt, sprawna komunikacja, co do jakości wykonania usługi nie jestem w stanie jeszcze tego ocenić, gdyż zdjecia beda dostępne dopiero pod koniec lipca. Ogólna ocena pozytywna.
Agata Zagórska, ślub: 2011-06-25
Witamy, Fotograf w pełni kompetentny, zaangażowany w pracę i powierzoną mu rolę. Błyskotliwy i energiczny młody człowiek pełen polotu i ciekawych pomysłów wtapiający się w tłum gości podczas pracy. Swoją kulturą osobistą i stylem bycia przypadł do gustu wielu osobom co umożliwiło wykonanie fantastycznych zdjęć :) _Gorąco_Polecamy_Michała Pozdrawiamy A&J
Justyna i Artur, ślub: 2010-10-09
Człowiek z pasją, świeże spojrzenie, ciekawe, oryginalne pomysły na plener, potrafi uchwycić każdą najważniejszą chwilę uroczystości, robi świetne portrety, w pełni zaangażowany w to co robi z indywidualnym podejściem. Jeśli szukacie fotografa, który zrobi zdjęcia inne niż standardowe fotki do albumu to wybór jest jeden.
Marzena Skoczylas, ślub: 2010-06-26

Zobacz także galerie innych fotografów

Jacek - fotograf Bielsko-Biała

2800 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 227
Bardzo chętnie zaprezentuję więcej swoich prac oraz swoją osobę:) Proszę o kontakt. Jacek

Marcin - fotograf Rybnik

3000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(7 opinii)
Poleceń: 200
Potrafię uroczystość ślubną i po niej organizowane wesele ukazać na zdjęciach, jako wydarzenie niezwykłe, doniosłe i to na bardzo wysokim ...

Paweł - fotograf Rybnik

3700 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(7 opinii)
Poleceń: 306
Już od ponad 14 lat fotografuję najfajniejsze Pary Młode na świecie :) I kocham to robić !!!
Wykonanie: DigiHex Systems