Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Łukasz

 - fotograf Mielec
Fotografia ślubna Mielec, województwo Podkarpackie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 178

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł

Opcja DVD (cyfrowa)

2500 zł
Kompletny reportaż ślubny. Przygotowania, ceremonia, zabawa weselna do godz. 1 w nocy. Plener tego samego dnia bądź w inny dzień do ustalenia. Min400zdjęć wybranych i poddanych obróbce na DVD .
2500 zł

Fotoalbum

3000 zł
Kompletny reportaż ślubny. Przygotowania, ceremonia, zabawa weselna do godz. 1 w nocy. Plener tego samego dnia bądź w inny dzień do ustalenia. Min500zdjęć na DVD plus album 25x38 30kart.
3000 zł

Sprzęt

Lustrzanki cyfrowe CANON, obiektywy, lampy i troche talentu.

Zapraszam do poznania fotografii wykonanych za jego pomocą.

 

Opinie o fotografie (9)

Fotograf Łukasz, Mielec
Fotograf Łukasz, Mielec Ocena: 5,00 / 5 9 opinii
Otrzymaliśmy piękny reportaż z naszego ślubu. Fotograf uchwycił wszystkie najważniejsze momenty, a do tego uwiecznił je w przemyślany sposób. Pełen profesjonalizm! Polecamy :) Sandra i Mateusz
Sandra Janusz, ślub: 2016-09-17
POLECAM W 100%
Monika Zgłobiś, ślub: 2014-07-05
Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów parcy Łukasza. O takich zdjęciach nawet nie marzyliśmy. Super ujęcia, wszystko jest zarejestrowane, pamiątka na wieki i do tego świetnie skompletowane zdjęcia w albumie. A plener wspaniały. Możemu polecić Łukasz w 100% :)
Marta Sebastian, ślub: 2013-07-27
Łukasz okazał się przesympatycznym człowiekiem i dzięki temu nasza sesja ślubna przebiegła w bardzo fajnej i luźnej atmosferze. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy Łukasza wszystkim młodym parom, i nie tylko.
Michał Bieliński i Marzena MIklewicz, ślub: 2013-07-20
Pan fotograf bardzo miły i sympatyczny, współpraca była przyjemna. Wskazówki oraz samo wykonanie fotografii jak tez pomoc przy pozowaniu uważamy za bardzo profesjonalne podejście do zadania. Jesteśmy bardzo zadowoleni:) Dziękujemy
Anna Rys i Damian Koziol, ślub: 2013-05-11
Ciągle oglądam nasze zdjęcia i za każdym razem zachwycają tak samo. Fotograf przemiły, sympatyczny, z wieloma pomysłami na fotografie- uchwycił każdy ważny dla nas i naszych Gości moment. Był zawsze gotowy do fotografowania - potrafił ująć piękno chwili w wielu nietypowych, ciekawych ujęciach i kadrach. Zdjęcia zapierają dech w piersiach, sa piękne!, widac na nich prawdziwe emocje, momenty wzruszenia i radośc gości. Jesteśmy zadowoleni i nie żałujemy że nie mieliśmy kamerzysty na weselu, zdjęcia które zrobił nam Łukasz są najwspanialszą pamiatką tamtego dnia. Jeszcze raz bardzo dziękujemy !
Iwona Bednarz, ślub: 2012-04-28
Współpraca z Panem Łukaszem okała się strzałem w 10!!!Od samego początku zachowywał się bardzo profesjonalnie, wysłuchał co i jak chcielibyśmy zorganizować i pomógl nam to wdrożyć w najważniejszym dla nas dniu. Fotograf wart polecenia!!!!
Iwona Ciemięga, ślub: 2010-06-19
Łukasz to fotograf godny polecenia, pełen ciekawych pomysłów, przedstawia oryginalne koncepcje zdjęć, ale jednocześnie jest elastyczny - chętnie realizuje pomysły młodej pary. Bardzo dobrze się nam współpracowało.
Robert Burkot , Magdalena Maziarz, ślub: 2010-06-05
Współpraca z Łukaszem układała się od samego początku bez żadnych problemów, fotograf wykonał wszystkie nasze polecenia tak jak tego chcieliśmy, jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze skorzystamy kiedyś z jego usług. Fotograf godny polecenia;)
Anna Machnik i Piotr Kowalczyk, ślub: 2010-05-15

Zobacz także galerie innych fotografów

Witold - fotograf Mielec

1950 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 32
Po co mówić o czymś, co jest oczywiste... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do skorzystania z niej. ...

Magdalena - fotograf Rzeszów

1750 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(8 opinii)
Poleceń: 251
Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu ludzi biorących ślub. Jestem fotografem ślubnym i uchwycę podczas fotografowania na ślubie ...

Adam - fotograf Przemyśl

1950 zł / sesja
Ocena: 4,17 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 82
Unikam modnych zdjęć. Trudno mi wyobrazić sobie sytuację, że za kilka lat moi klienci będą się ich wstydzić... Staram się ...
Wykonanie: DigiHex Systems