Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Karol i Michał

 - fotograf Rabka-Zdrój
Fotografia ślubna Rabka-Zdrój, województwo Małopolskie
Ocena: 4,64 / 5
Poleceń: 193

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2900 zł
2900 zł

Sprzęt

2 korpusy pełnoklatowe NIKON wraz z kompletem obiektywów STAŁOOGNISKOWYCH. 

Opinie o fotografie (14)

Fotograf Karol i Michał, Rabka-Zdrój
Fotograf Karol i Michał, Rabka-Zdrój Ocena: 4,64 / 5 13 opinii
Gdyby ktoś by się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, szybko bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak Karol i jego tata to prawdziwi profesjonaliści na dodatek z pasją. Ale przede wszystkim to naprawdę fajny „goście”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nimi nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani, bo ich nawet nie było widać jak robili zdjęcia. Na sesji zdjęciowej mieliśmy dużo zabawy i nawet jak było dużo turystów nie przeszkadzało to nam. Wielkie dzięki, lepiej być nie mogło
Paulina Rothböck, ślub: 2017-07-15
Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i zaangażowaniem tak młodego człowieka, który widać, że uwiecznia najważniejsze chwile w życiu Par Młodych z ogromną pasją i wkładem całego serca! Pana Karola nie było widać, ani czuć na weselu. Nie czuliśmy się skrępowani jego osobą, ani aparatem, a wręcz przeciwnie, spisał się na medal! Był jak przyjaciel, a nie osoba niedawno poznana, co pozwoliło na czucie się swobodnie i bez żadnego stresu. Teraz czekamy tylko na dobrą pogodę, aby udać się na sesję w plenerze. Gorąco polecamy najwspanialszego fotografa, nie tylko ślubnego!
Ewelina i Mariusz, ślub: 2015-10-10
Dziekujemy bardzo. Jestesny zadowileni z prwcy I wykonanuch alubumow.
Sabina Karpierz, ślub: 2015-06-20
Bardzo udana współpraca, jesteśmy zadowoleni z usługi
Horvath Pavol, ślub: 2014-09-27
Ekipa Karola to przesympatyczni młodzi ludzie, którzy mimo młodego wieku bardzo profesjonalnie podchodzą do zlecenia a efekty końcowe zapierają dech w piersi. Nie mogliśmy trafić lepiej. Polecany bardzo gorąco!
Anna Polak, Andrzej Lindert, ślub: 2012-12-29
Pan Karol podszedł do zdjęć bardzo profesjonalnie. Dzięki jego życzliwości i poczuciu humoru sesja plenerowa była prawdziwą przyjemnością i świetną zabawą;] DZIĘKUJEMY!!! Zdjęcia są piękne!!!
Anna i Piotr, ślub: 2012-10-20
Obsługa fotograficzna na bardzo wysokim poziomie. Mimo młodego wieku, pan Karol wykazał się profesjonalizmem. Współpraca układała się więcej niż pomyślnie. Polecamy
Daniel Jędrysik, Maria Rataj, ślub: 2012-06-30
zdjecia nie podobały mi się.
Anna masłowiec, ślub: 2012-06-02
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Karolem. Wykazał się pełnym profesjonalizmem. Współpraca przebiegała sprawnie i w bardzo miłej atmosferze. Zdjęcia są niesamowite i każdy jest pod wielkim wrażeniem. Dzięki niemu mamy piękna pamiątkę. Pozdrowienia dla taty :)
Ewa Zygmunt i Patryk Lechowicz, ślub: 2011-09-03
Komentarz zasłużenie pozytywny! Jesteśmy bardzo ZADOWOLENI ze współpracy z Panem Karolem. Gorąco POLECAMY! i Pozdrawiamy;)
Barbara Piszczek, Szczepan Potoniec, ślub: 2010-09-04
Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem Karola, dzięki niemu mamy piękną pamiątkę na całe życie. Z czystym sumieniem polecamy:)
Barbara Marszałek i Szymon Piekarczyk, ślub: 2010-09-04
Młody, uzdolniony, z masą pomysłów artysta. Zdjęcia są niesamowite, pełne magii i uroku, co sami możecie podziwiać w galerii. Polecamy Gorąco!!!
Magdalena Molek Piotr Tarasiewicz, ślub: 2010-08-28
Świetnie !!!!! Polecamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Goska Bobek i Piotrek Kocańda, ślub: 2010-06-26
Gorąco polecam Pana Karola. Wszystko przebiegło profesjonalnie, w miłej atmosferze i na czas. Sliczne zdjecia. Dziekujemy.;)
Joanna Łabuda, ślub: 2009-08-23

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Kraków

2490 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(42 opinii)
Poleceń: 648
Nieszablonowa fotografia ślubna - niezwykłe zdjęcia, dla niezwykłych ludzi - dokładnie takich, jak Ty. Obejrzyj portfolio, zobacz różnicę :)

Kamila - fotograf Kraków

2700 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(28 opinii)
Poleceń: 197
Zależy mi na tym, aby moje fotografie były Waszą najcudowniejszą pamiątką ślubną, nawet za 20 lat. Dołożę wszelkich starań, żeby ...

Łukasz - fotograf Kraków

3590 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(56 opinii)
Poleceń: 596
Zapraszam do oglądania galerii zdjęć! Fotografie ślubne potrafią przywołać na nowo klimat tamtego wspaniałego dnia. Skorzystaj z mojej oferty, by zachować ...
Wykonanie: DigiHex Systems