Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Kamil

 - fotograf Bydgoszcz
Fotografia ślubna Bydgoszcz, województwo Kujawsko-Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 120

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3600 zł
3600 zł

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używamy wyłącznie najwyższych modeli pełnoklatkowych aparatów:

Nikon D4

Nikon D850,

3x Canon 5D Mark III

Sony A7 III

Dron 

i wiele wiele więcej... :)

Opinie o fotografie (7)

Fotograf Kamil, Bydgoszcz
Fotograf Kamil, Bydgoszcz Ocena: 5,00 / 5 7 opinii
Pan Kamil? Cóż rzec. Zdjęcia z Naszego ślubu są jak z Bajki. I choć minęło już kilka miesięcy od najważniejszej uroczystości w Naszym życiu lubimy do nich wracać, są nadal żywe i ściskają za serce wywołując łzy wzruszenia. Wybranie fotografa na Nasz Ślub to był jeden z najważniejszych elementów - w 100% Nam się udało. Profesjonalizm, wyczucie, pasja, a do tego fajny, z poczuciem humoru, uroczym uśmiechem człowiek! Urzekło Nas niesamowite zaangażowanie i serce włożone w wykonanie każdej fotografii. Pan Kamil jest osobą na właściwym miejscu. Kłaniamy się nisko przekazując wyrazy wdzięczności.
Sandra i Tomasz, ślub: 2018-12-26
Bardzo profesjonalne podejście do wykonania zdjęć. Zaangażowanie i kontakt w 100% wielki pozytyw.
Magdalena Goede Zdzisław Jasiński, ślub: 2018-01-13
Profesjonalne, indywidualne podejście do klienta, rozsądek, wyczucie, wyjątkowy styl i cierpliwość, zaangażowanie i widoczna pasja. Dodatkowo bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie skupiony na swojej pracy fotograf. Serdecznie polecamy!!!
Małgorzata i Marcin, ślub: 2017-06-17
Bardzo miły i ciepły kontakt. Zachowanie na miejscu pełne profesjonalizmu. Nie możemy się już doczekać pełnego reportażu :)
Remigiusz i Alicja, ślub: 2016-09-10
Gdybym jeszcze raz szukała filmowca i fotografa na ten ważny dzień bez wahania wybrałabym Angelikę i Kamila. Profesjonalny sprzęt i podejście, do tego bardzo fajni i sympatyczni młodzi ludzie. Na imprezie weselnej byli wszędzie tam gdzie działo się coś ważnego ale nie rzucali się w oczy. Kiedy robiliśmy sesję ślubną namawiali nas na więcej ujęć w wielu różnych miejscach i sytuacjach. Nie zależało im na tym żeby po prostu to wykonać byle jak i pojechać do domu, tylko starali się aby te zdjęcia były piękne, wyjątkowe i było ich dużo. Jeszcze ich nie widziałam ale kiedy na sesji pokazywali pojedyncze fotki były wspaniałe. Jestem pewna, że będą idealne. POLECAM!!! :)
Anita Mikołjczyk, Filip Liberda, ślub: 2015-08-14
Stosunek cena/jakość super.
Michał Chudyszewicz, ślub: 2013-08-17
Chcielibyśmy ślicznie podziękować Pani Angelice i Panu Kamilowi za czas i wysiłek jaki włożyli w tak ważnym dla nas dniu! Zdjęcia są piękne nie wiedziliśmy, że jest ich tak wiele! Albumy rewelacja! Kontakt też świetny super podejście jesteśmy bardzo szczęśliwi i w 100% pewni, że dobrze wybraliśmy. Dziękujemy jeszcze raz! Monika i Arkadiusz
Monika Czaprowska i Arkadiusz Roykiewicz, ślub: 2013-06-15

Zobacz także galerie innych fotografów

Adam - fotograf Bydgoszcz

3500 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 18
Naturalna fotografia ślubna

Jacek - fotograf Bydgoszcz

2750 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 1
PROFESJONALNY REPORTAŻ ŚLUBNY

Karolina - fotograf Bydgoszcz

2950 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 3
Cześć, tutaj Karolina, fotograf z zawodu i z pasji. Jestem z Bydgoszczy, niemniej działam na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego oraz ...
Wykonanie: DigiHex Systems