Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Kamil

 - fotograf Bydgoszcz
Fotografia ślubna Bydgoszcz, województwo Kujawsko-Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 183

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2500 zł
2500 zł

Sesja narzeczeńska

500 zł
Sesja plenerowa wykonywana w ustalonym wcześniej czasie przed ślubem. Zdjęcia z sesji- 15 szt. w formacie 15 x 23 cm
500 zł

Poprawiny

500 zł
Fotoreportaż z poprawin
500 zł

Sprzęt

Sprzęt, którym dysponuję to oczywiście profesjonalny aparat fotograficzny z wszystkimi niezbędnymi dodatkami i akcesoriami.

Opinie o fotografie (10)

Fotograf Kamil, Bydgoszcz
Fotograf Kamil, Bydgoszcz Ocena: 5,00 / 5 10 opinii
Bardzo sympatyczny człowiek, zdjęcia profesjonalnie wykonane, album ślubny nowoczesny, budzący podziw :) Współpraca i kontakt z fotografem na najwyższym poziomie.
Bartosz Świt, Żaneta Peterwas, ślub: 2012-09-01
Godny polecenia fotograf. Jescze nie widzieliśmy zdjeć ale jak do tej pory współpraca przebiega bardzo dobrze :)
Agnieszka Toporowska i Michał Stańczak, ślub: 2012-06-23
Pamięć jest ulotna, a wspomnienia niestety zacierają się. Jest na to jeden sposób: dobry fotograf, który schwyta wspomnienia i zaczaruje je tak, by już nigdy nie umknęły z naszej pamięci. Ślub to niesamowite wydarzenie i zależało nam na pięknych zdjęciach, by móc powracać do tych chwil i wciąż na nowo je przeżywać. I tu pojawia się Kamil. To artysta i profesjonalista w każdym calu. Zaufaliśmy mu i... efekt przerósł nasze wszelkie oczekiwania. Nigdy nie przypuszczaliśmy, że nasze zdjęcia mogą być takie piękne! Każdy, kto je ogląda jest pod ogromnym wrażeniem, a album to prawdziwe arcydzieło! Samo oglądanie zdjęć wywołuje coś takiego miłego w sercu, bo te piękne chwile są tutaj i zawsze możemy wziąć je do ręki i rozkoszować się nimi. Co ważne, Kamil podczas ślubu i wesela był właściwie niewidoczny. Wyglądał elegancko, nie krępował nas swoją obecnością, był bardzo dyskretny. Dzięki temu mogliśmy skupić się na tym, co się wokół nas działo, a nie na tym, że ktoś nam akurat robi zdjęcie. A plener? Czysta rozrywka! Nie sądziliśmy, że można się czuć tak komfortowo podczas pozowania. Z Kamilem świetnie się współpracuje. Jest kreatywny, ma dużo pomysłów. Atmosfera luźna, koleżeńska, naprawdę bez zarzutu. Można by tak pisać i pisać o talencie Kamila, o pięknie zrobionych przez niego zdjęć, ale... Choćbyśmy nie wiem jak bardzo starali się oddać słowami to, co czujemy i myślimy patrząc na te fotografie, to i tak nam się nie uda. To akurat uczucia, których nie potrafimy odddać słowami, ale czujemy je w sercu. Bo chwile są piękne. I zdjęcia są piękne. Dzięki Kamilowi. Dagmara i Paweł
Paweł Krzyżanowski i Dagmara Fabiańska, ślub: 2011-10-15
Już po wszystkim :) Kamila znalazłem dzięki temu portalowi i cieszę się że tak zrobiłem. Kamil to 100% profesjonalizmu zdjęcia robi ( jak to powiedział mój brat na wypasie ),ma swoją wizję i bardzo fajnie pracuję się z nim w plenerze, kontakt z nim też bez zarzutu. Odebraliśmy niedawno przygotowany przez niego album i powalają on wszystkich na kolana, jest tak fajny że zamówiliśmy jeszcze 3 egzemplarze. Co tu dużo pisać kontaktujcie się z nim a sami zobaczycie.
Dominik Zieliński i Ewelina Rapicka, ślub: 2011-08-26
Bardzo dobre zdjęcia, polecamy
Dorota Kensik i Grzegorz Derebecki, ślub: 2011-08-13
Z czystym sumieniem i z ręka na sercu polecamy Kamila jako fotografa na ślub i wesele, gwarantuje wspaniałą pamiątkę z dnia, który dla nas wszystkich jest jednym z najbardziej szczególnych. Cała moja rodzina, no i oczywiście my, jest zachwycona albumem i zdjęciami. Album pięknie oprawiony w drewnie robi wielkie wrażenie. Kamil jako fotograf to świetny facet i profesjonalista w każdym calu. Zrealizował nasze wyobrażenie i wymagania w pełni, ponieważ jest bardzo elastyczny i otwarty na wszelkie pomysły oraz propozycje np. pleneru. Na naszym ślubie wyglądał jak jeden z gości ponieważ był bardzo elegancko ubrany przez co nie rzucał się w oczy i nie krępował gości obiektywem. Uwielbiam co jakiś czas oglądać jego album i zdjęcia ponieważ dzięki nim przenoszę się w czasie i przypominam wszystkie chwile tego dnia.
Monika Ziółkowska i Przemysław Pujer, ślub: 2011-06-18
Kamil fotografował nasz ślub i wesele (wraz z przygotowaniami i sesją ślubną) w maju 2011 r. i z pewnością możemy go polecić poszukującym fotografa na tego typu uroczystość. Powody poniżej: - dobry stosunek jakości usług do ceny, - bardzo dobry kontakt, dyspozycyjność i elastyczność, - w czasie ślubu i wesela nierzucający się w oczy (m.in. dlatego, że elegancko ubrany - może to się wydawać nieistotne, ale fotografowi w butach sportowych (widywaliśmy takich na ślubach znajomych) trudniej wtopić się w gości ;-), - pomoc w realizacji pomysłów na sesję ślubną: Kamil pogrzebał w necie, przedzwonił w odpowiednia miejsca, a nawet załatwił wejście do zamkniętego tego dnia wesołego miasteczka, - sympatyczna, taktowna, pomocna osoba.
Magdalena Kosicka, Kamil Stachurski, ślub: 2011-05-07
Fotograf wykonał usługę w pełni profesjonalnie, zdjęcia były gotowe bardzo szybko i wyszły świetnie. Bardzo gorąco polecamy!!! :)
Karolina i Karol Kujawa, ślub: 2011-05-07
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Kamila. Znalezienie dobrego fotografa było dla nas sprawą priorytetową,gdyż zdjęcia są dla nas najlepszą pamiątką. I wybór okazał się trafiony! Przede wszystkim na weselu oraz w kościele obecność fotografa była praktycznie niezauważalna, co jest bardzo ważne, aby goście nie czuli się skrępowani. Zdjęcia odzwierciedlają cały duch imprezy i zawierają wszystkie ważne momenty ze wszystkimi detalami. Można powiedzieć, że po otrzymaniu zdjęć mogliśmy przeżyć nasz ślub "na nowo":) Fotograf jest bardzo elastyczny i ugodowy - nie narzuca się, potrafi pogodzić pomysły pary młodej z własnymi - co jest bardzo istotne przede wszystkim przy plenerze. My jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy!
Sylwia i Jacek Staniszewski, ślub: 2010-06-05
Pełen profesjonalizm. Jest bardzo elastyczny. Super współpraca w czasie sesji w plenerze. Ma bardzo ciekawe i nie schematyczne pomysły, co zaowocowało naprawdę rewelacyjnymi zdjęciami. Podczas ślubu i wesela bardzo dyskretny i pracowity. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i dodatkowo w super oprawie. Gorąco polecamy!
Natalia i Wojciech Dąbrowscy, ślub: 2010-05-01

Zobacz także galerie innych fotografów

Rafał - fotograf Bydgoszcz

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 152
Dawanie przyjemności innym i robienie tego co się kocha jest podstawowym założeniem życia. Można mieć wiele za niewiele - zapraszam ...

Paulina - fotograf Bydgoszcz

1900 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(12 opinii)
Poleceń: 174
Lubię robić zdjęcia... A najbardziej, jeśli mogę nimi sprawić radość innym ludziom. Zapraszam do mojej galerii.

Adam - fotograf Bydgoszcz

1900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 7
Jest w człowieku jakaś wewnętrzna potrzeba zatrzymania czasu i przestrzeni. Fotografia umożliwiła jej realizację. To co było staje się historią, ...
Wykonanie: DigiHex Systems