Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Jakub

 - fotograf Kraków
Fotografia ślubna Kraków, województwo Małopolskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 129

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2800 zł
2800 zł

REPORTAŻ Z KSIĄŻKĄ

3580 zł
Wykonanie zdjęć od przygotowań do wesela do godz. 0:30. Autorska obróbka zdjęć, udostępnienie aż 250 zdjęć (często więcej) na ustalonym nośniku, elegancka fotoksiążka 30x30cm. Plener w innym dniu. Dojazd do Pary Młodej do 30 km od Krakowa.
3580 zł

PLENER

1000 zł
Jesteście niezadowoleni ze swoich zdjęć plenerowych, lub ich w ogóle nie mieliście? To oferta dla świeżych małżonków , którzy mają ochotę na piękną dodatkową pamiątkę. Cały dzień zdjęciowy w tym 4h na same zdjęcia w różnych miejscach.
1000 zł

Sprzęt

Do wykonywania fotografii ślubnych używam cyfrowego sprzętu fotograficznego.

Używany przeze mnie sprzęt fotograficzny stanowią:

  • dwa aparaty CANON 5D MkII z pełnoklatkową matrycą
  • obiektywy reporterskie : canon 24 f/1.4, canon 17-40 f/4.0 , canon 35 f/2.0
  • obiektyw portretowy: canon 50 f/1.4
  • teleobiektyw: canon 70-200 f/2.8  
  • lampy błyskowe (canon spedlite 600RT i 580EXII )

Opinie o fotografie (6)

Fotograf Jakub, Kraków
Fotograf Jakub, Kraków Ocena: 5,00 / 5 6 opinii
Bardzo dziękujemy Kubie, że towarzyszył nam ze swoim obiektywem w najważniejszych momentach w naszym życiu :) Jesteśmy niezmiernie wdzięczni i z całego serca polecamy. Wiemy, że gdyby nie Jego poświęcenie, zapał i staranność wykonywanej pracy, to nie mielibyśmy tak pięknych pamiątek :) Absolutnie i szczerze jesteśmy zachwyceni celnymi ujęciami, ich charakterem i wrażliwością samego autora. Łza się w oku kręci ze wzruszenia na sam widok zdjęć z uroczystości. Zdjęcia są wysokiej rozdzielczości, do wyboru w kolorze, czarno białe czy sepia. Kolory są wyraziste, zdjęcia ostre i wykonane bardzo profesjonalnie. Nie są prześwietlone, ani zbyt ciemne. Album zaprojektowany przez Jakuba rewelacyjnie oddaje charakter uroczystości. Jeszcze raz dziękujemy za solidną pracę i polecamy wszystkim Parom Młodym :) Ewelina i Kamil
Ewelina i Kamil, ślub: 2015-07-25
W czerwcu 2014 roku Pan Jakub był fotografem na naszym ślubie. Ceremonia odbyła się w kopalni soli w Wieliczce a następnie wesele w hotelu Turówka. Zdjęcia zarówno z kopalni jak i z hotelu okazały się fantastycznej jakości. Fotografie Pana Jakuba były na bardzo wysokim poziomie, ciekawe z bardzo interesującymi koncepcjami kadrowymi. Album ze zdjęciami który otrzymalismy od Pana Jakuba jest historią tamtego dnia pokazaną w sposób niezwykle przemyślany i artystyczny. Zarówno moja małżonka jak i ja jesteśmy z Pana Jakuba w 100% zadowoleni.
Kamil Borkowski, ślub: 2014-06-21
Gorąco polecamy współpracę z Kubą, który nie tylko robi fantastyczne zdjęcia, ale także zaraża optymizmem i z największych "fotograficznych drewniaków" potrafi zrobić profesjonalnych modeli :) Za każdym razem oglądając zdjęcia z naszego ślubu, sesji plenerowej czy narzeczeńskiej widzimy w nich coś nowego. Poza tym zachwycony jest każdy kto je ogląda. Państwu polecamy, a Kubę pozdrawiamy! ;) KŚ i MŚ
Katarzyna Wątor, Mieszko Ślusarczyk, ślub: 2014-05-24
Polecamy gorąco! Fachowy, dyskretny, terminowy, a do tego niezwykle miły i kulturalny człowiek. Bardzo mile wspominamy wspólnie spędzony czas przed, w trakcie i po ślubie. Rekomendujemy Kubę każdej parze, która oczekuje profesjonalnej usługi, oryginalnych zdjęć i zera zmartwień.
Anna i Krzysztof, ślub: 2013-08-24
Dzięki Kubie mamy wspaniałą pamiątkę, do której na pewno wielokrotnie będziemy wracać. Profesjonalizm, otwartość i zaangażowanie Kuby zasługują na prawdziwe uznanie. Serdecznie polecamy! PS. Kuba nie opuścił żadnego ważnego ani zabawnego momentu, był cały czas tam, gdzie coś się działo, dzięki czemu zdjęcia pokazują prawdziwe emocje i nieplanowane sytuacje!
Piotr Sobaś, Olga Kochańska, ślub: 2012-09-01
Świetny fotograf, wspaniale wykonał swoją pracę, wszystkie szczegóły tak jak umówiliśmy się zostały znakomicie zrealizowane jesteśmy bardzo zadowoleni i jeszcze raz dziękujemy Ci :)
Bogdan Magda Chudy, ślub: 2010-10-09

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Kraków

2490 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(41 opinii)
Poleceń: 645
Nieszablonowa fotografia ślubna - niezwykłe zdjęcia, dla niezwykłych ludzi - dokładnie takich, jak Ty. Obejrzyj portfolio, zobacz różnicę :)

Łukasz - fotograf Kraków

3590 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(56 opinii)
Poleceń: 594
Zapraszam do oglądania galerii zdjęć! Fotografie ślubne potrafią przywołać na nowo klimat tamtego wspaniałego dnia. Skorzystaj z mojej oferty, by zachować ...

Krzysztof - fotograf Kraków

2750 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(24 opinii)
Poleceń: 400
Fotografia to przede wszystkim emocje. Szukacie profesjonalnego i kreatywnego fotografa? Zapraszam do mojego portfolio!
Wykonanie: DigiHex Systems