Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Jacek

 - fotograf Iława
Fotografia ślubna Iława, województwo Warmińsko-Mazurskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 85

Napisz do fotografa

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaOferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1600 zł
1600 zł

Sprzęt

Wymagania młodych par, które zatrudniają fotografa ślubnego do swojej uroczystości ślubnej i po niej organizowanym weselu sprowadzają się do tego, że pragną wszyscy, aby fotograf wykonał im reportaż w profesjonalny sposób.

Jako fotograf ślubny z doświadczenia wiem, że nie tylko doświadczenie i talent jest potrzebny, aby sprostać wymaganiom młodych pa. Bardzo ważny jest tutaj odpowiedni sprzęt fotograficzny. Posiadam nowoczesny sprzęt, urządzenia i akcesoria fotograficzne, które wykorzystuję podczas fotografowania ślubów, wesel i wykonywania zdjęć w plenerze.

W składzie jest dużo sprzętu fotograficznego firmy CANON. Jeśli chodzi o posiadany sprzęt fotograficzny mobilny, to dysponuję: aparatami fotograficznymi CANON Eos D1mKII N; oraz EOS D7 (zapasowe), nowoczesnymi obiektywami klasy L (24-70 f2,8 , 70-200 f2,8; 50 mm f1,4, nowoczesnymi lampami błyskowymi: 540EX, 580 EX/

Posiadam przy sobie zawsze mogące się przydać różne nowoczesne akcesoria fotograficzne.

Posiadam studio mobilne do wykonywania  zdjęć w pomieszczeniu, mogę wydrukować zdjęcia ze ślubu i wesela nawet na poczekaniu. Studio w pomieszczeniu ma około 25 m2 i dysponuje 4 lampami Elfo, 12 teł .

Opinie o fotografie (1)

Fotograf Jacek, Iława
Fotograf Jacek, Iława Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Ze zdjęć i filmu jesteśmy bardzo zadowoleni :) bardzo bardzo mili i pozytywnie nastawieni ludzie...Więc wielki plus.Polecamy wszystkim :)
Rafał i Joanna Pietrzak, ślub: 2011-08-27

Zobacz także galerie innych fotografów

Jolanta - fotograf Ełk

1750 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(8 opinii)
Poleceń: 336
Doskonale wiem, czym jest dla Młodych Par fotografia ślubna. Jest ona reportażem z Waszego najważniejszego w życiu dnia, próbą uchwycenia ...

Radosław - fotograf Lidzbark Warmiński

2000 zł / sesja
Ocena: 4,29 / 5
(6 opinii)
Poleceń: 76
Witam serdecznie, poniżej fragment moich prac, ofert mam wiele. Skontaktuj się, powiedz czego potrzebujesz. Zapraszam do współpracy i pozdrawiam.

Bogdan - fotograf Szczytno

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 15
Fotografia portretowa jest moją pasją podobnie jak fotografia ślubna. Najwięcej przyjemności sprawia mi fotografowanie ludzi i ich emocji, których w ...
Wykonanie: DigiHex Systems