Jesteśmy fotografami, którym od bardzo dawna towarzyszył aparat fotograficzny i inne urządzenia fotograficzne.

Fotografia to rysowanie za pomocą światła, ale fotografia to coś więcej niż pstryknięcie nowoczesnym aparatem fotograficznym, bo to wspaniała sztuka uwiecznienia chwili, myśli , spojrzenia..

Ślub to wydarzenie niezwykłe, urocza uroczystość rodzinna, która się pamięta po wielu latach życia. Powinna być to decyzja przemyślana, bo jest nowym etapem w życiu.

 Jesteśmy fotografami ślubnymi i tylko jak nas zatrudnicie na Waszym ślubie i po nim organizowanym weselu, to gwarantujemy, że wykonamy Wam reportaż, zdjęcia ślubne na bardzo wysokim poziomie. One będą dla Was najlepsza pamiątką.

Wykonamy idealne Wam zdjęcia ślubne i sesję plenerową. Charakteryzujemy się tym, że fotografia to nasze całe życie, wręcz uwielbiamy uwieczniać ważne chwile w życiu człowieka, ludzie i zachowania są dla nas inspiracjami. Na Waszych zdjęciach i fotografiach ślubnych, zostanie uwieczniona Wasza radość, szczęście, miłość, emocje, wzruszenia. Wszystkie momenty doniosłe i ważne uchwycimy.

Światło dla nas to przyjaciel, to dzięki niemu potrafimy wykonać profesjonalne zdjęcia i fotografie ślubne, które zaskoczą Państwa oczekiwania.

Traktujemy klienta nie jak zwykłego, kolejnego klienta, ale jak następne natchnienie, dlatego współpraca z Nami odbywa się w niezwykle miłej zawsze atmosferze. Klienci czują się  bardzo dobrze, jak omawiamy scenariusz przez nas wykonywanych zdjęć i fotografii ślubnych podczas całej uroczystości ślubu i wesela.

Dla nas potencjalny klient jest jak wyzwanie, przychodzi do nas z konkretem, jaki chce uzyskać a my musimy opowiedzieć jego historię- efekt zawsze jest fenomenalny. Przyjdźcie do nas i przekonajcie się, że jesteśmy kimś więcej niż fotografami, pozwólcie Nam wejść w Waszą historię, pozwólcie ją opisać naturalnie i profesjonalne za pomocą zdjęć. 

Sfotografujemy najważniejszy dzień pary młodej, stworzymy foto-album na bardzo wysokim poziomie, pokażemy to, czego Wy nigdy bez nas nie zobaczylibyście. Oferujemy piękne plenery, dlatego zdjęcia są świeże i oryginalne. Naszym celem jest tak wykonać zdjęcie, aby za parę lat znowu je oglądając pojawił się uśmiech oraz powróciły wspomnienia i uczucia.

Proponujemy Wam, aby zdjęcia plenerowe były wykonywane w innym dniu niż ślub i wesele. Decyzja w tym temacie i innych zależy tylko od Was.

Konkurencja w obecnych czasach jest bardzo duża, fotografów stale przybywa...odwiedźcie nas i przekonajcie się sami czym różnimy się od innych. Gwarantujemy zadowolenie oraz satysfakcję z wyboru naszej firmy. 

Zapraszamy także na nasz jedyny w swoim rodzaju blog, który pokaże państwu jak wygląda nasza praca od wewnątrz i jakie są jej efekty.


O F E R T A

Zestaw płyt DVD ze zdjęciami
W cenę usługi fotograficznej wliczony jest zestaw płyt. W zestawie znajdują się dwie płyty DVD: jedna płyta, na której znajduje się pokaz zdjęć z podkładem muzycznym (przykład pokazu) oraz druga płyta ze zdjęciami w dużej rozdzielczości przygotowana do wykonania odbitek. Nie ma ograniczeń co do ilości zdjęć

Osobista galeria internetowa 
Bezpłatnie i na życzenie klienta umieszczamy zdjęcia w galerii internetowej stworzonej specjalnie dla zamawiającego.
Jest to prosty sposób szybkiego pokazania zdjęć zainteresowanym z całego świata, wystarczy podać link.