Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Waldemar

 - fotograf Szczecinek
Fotografia ślubna Szczecinek, województwo Zachodniopomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 23
Odsłon: 2536

Od bardzo dawna interesowałem się fotografią i to właśnie fotografia stała się moją pasją. Od kilku lat zacząłem się nią zajmować bardzo poważnie i postanowiłem podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z innymi. Jestem wprawdzie amatorem, ale mimo to posiadam na swoim koncie wiele ukończonych kursów oraz częste  uczestnictwo w  warsztatach fotografii cyfrowej organizowanych z udziałem między innymi przedstawicieli Canon Polska. Regularnie wykonuję reportaże z koncertów, przedstawień teatralnych oraz imprez sportowych.

 

Moją pasją jest fotografia portretowa, ślubna oraz reportażowa. Realizując powierzone zlecenia staram się jak najwierniej oddać panujący klimat oraz w sposób niebanalny zaprezentować efekty mojej pracy.

Bardzo się cieszę, kiedy wykonuję zdjęcia na uroczystościach ślubnych i po nich organizowanych weselach. Staram się wtedy uchwycić wszystkie najważniejsze, ciekawe i doniosłe chwile z uroczystości ślubnej i weselnej i ponadto na zdjęciach pokazuję Waszą radość, szczęście, miłość, zadowolenie, uśmiechy, wzruszenia i inne emocje. Wiem, że zdjęcia ślubne w albumie to najlepsza pamiątka na bardzo długie lata z uroczystości ślubnej i weselnej i dlatego też zdjęcia są wykonane w sposób profesjonalny o wysokiej jakości..

Wszystkich chętnych zapraszam serdecznie do współpracy oraz do archiwizacji rzeczywistości z moim udziałem. Posiadam akredytację fotoreportera SAPiK w Szczecinku, która pozwala mi być blisko ważnych wydarzeń i realizować tematy dotąd dla mnie niemożliwe. Ukończyłem również kurs i posiadam zezwolenie na wykonywanie zdjęć w kościele podczas celebracji liturgicznych.

Zainteresowane pary, zapraszam na spotkanie. Ustalimy wtedy przy kawie wszystkie sprawy związane z moim fotografowaniem Waszej niecodziennej, wymarzonej i ponadczasowej uroczystości. Poznam Wasze oczekiwania. Ustalimy od jakiego momentu Państwo pragniecie, abym Wam wykonywał zdjęcia ślubne. Jeśli chodzi o wykonywanie zdjęć w plenerze, to uważam osobiście, że najlepiej jak się je wykonuje po zakończonej uroczystości ślubnej i weselnej. Oczywiście to Państwo decydujecie o tych sprawach. Serdecznie Zapraszam!

Sprzęt

Fotografuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym firmy Canon używając, jasnych, stało ogniskowych obiektywów. To pozwala mi pracować w komfortowych warunkach i korzystać z zastanego światła. Nie posiadam własnego studia, aczkolwiek pracuję nad tym :)

Posiadam:

 

Canon EOS 5D MkIII

Canon EOS 6D

Canon 16-35L f2.8 II

Canon 24L f1,4

Canon 35L f1,4
Canon 50/ f1.4
Canon 70-200f4L 

Canon 480EXII

Youngnuo 568 EXII

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1750 zł
1750 zł

Napisz do fotografa

1750 zł / sesja
Fotograf Waldemar, Szczecinek
Fotograf Waldemar, Szczecinek Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Solidna firma - polecamy, z pełnym przekonaniem. Ania i Mariusz
Mariusz Szynkiewicz, ślub: 2014-09-13
Wykonanie: DigiHex Systems