Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Ryszard

 - fotograf Olsztyn
Fotografia ślubna Olsztyn, województwo Warmińsko-Mazurskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 32

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2100 zł
2100 zł

Sprzęt

Aparat pełnoklatkowy Nikon D800 i nikon D600, Nikon d7200, obiektywy Nikkor 24-70mm, Nikkor 70-200mm, Nikkor 105mm, Sigma 50mm A, Samyang 12mm Fisheye, oświetlenie - lampy studyjne i reporterskie wykorzystywane na salch weselnych. Dron.

Opinie o fotografie (4)

Fotograf Ryszard, Olsztyn
Fotograf Ryszard, Olsztyn Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Super współpraca. Szybka realizacja. Miła atmosfera pomiędzy fotografem i młodą parą.
Weronika Wyszyńska i Łukasz Borys, ślub: 2018-10-20
Polecam Pan Ryszard super zna sie na swojej pracy. Jest praktycznie nie widoczny podczas wesela a uchwyca wszystkie najważniejsze momenty poprostu całkowity profesjonalizm. A sesja mimo ciężkich warunków wyszła nieziemsko jestesmy zadowoleni i polecamy.
Marzena Trzeciak i Adrian Zawadzki, ślub: 2018-06-09
Przed ślubem bardzo sprawna komunikacja emailowa i telefoniczna z fotografem. Umowa podpisana elektronicznie. W dniu ślubu i wesela zostały uchwycone najważniejsze momenty uroczystości oraz zabawy z bardzo wielu ujęć. Praca fotografa była bardzo dyskretna. Mogliśmy w pełni cieszyć się naszym dniem ze świadomością, że każda piękna chwila zostanie uchwycona w obiektywie. Fotograf sam zaproponował miejsca sesji plenerowej. Okazały się strzałem w dziesiątkę! W czasie wykonywania zdjęć sesji zmieniła się pogoda, co nas bardzo zasmuciło. Pomimo deszczowej aury fotograf wykazał się wielką empatią i zaangażowaniem. Jego pogoda ducha sprawiła, że naprawdę szczerze się uśmiechaliśmy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ostatecznie dokończyliśmy sesję plenerową kolejnego dnia. Bardzo wdzięczni jesteśmy wielkiej elastyczności czasowej fotografa pod tym względem! Mieliśmy także możliwość samodzielnego wyselekcjonowania zdjęć do naszego albumu. Tak wiele zdjęć nam się spodobało, że zamówiliśmy dużo więcej niż pierwotnie zakładaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana Ryszarda!
Paweł Roszkowski, ślub: 2017-06-24
Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonanej uslugi, osoba sympatyczna, profesjonalnie podchodza do tematu, polecamy innym i z chęcią skorzystalibyśmy ponownie z usług pana Ryszarda.
Monika Kubiak, ślub: 2016-09-10

Zobacz także galerie innych fotografów

Piotr - fotograf Olsztyn

1900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 27
Pełny zakres usług fotograficznych. Niepowtarzalne autorskie fotoksiążki. Dojazd w promieniu 200 km. Działamy także na terenie województwa mazowieckiego. Możliwa praca ...

Czesław - fotograf Olsztyn

2000 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 139
Klasycznie, elegancko , z wykorzystaniem światła naturalnego.....a nawet łącznie z filmem.... Serdecznie zapraszam! ...

Agnieszka Elżbieta - fotograf Olsztyn

1550 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(3 opinie)
Poleceń: 99
Fotografia ślubna uwiecznia stany emocjonalne, które towarzyszyły w dniu ślubu. To wspaniała rodzinna pamiątka. Jako fotograf ślubny wykonam Wam artystyczną ...
Wykonanie: DigiHex Systems