Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Paweł

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 9
Odsłon: 1731

 

Fotografia to moje hobby. Jest ona moim azylem, do którego uciekam w wolnych chwilach. Od jakiegoś czasu stała się ona również moim sposobem patrzenia na świat. Dzięki niej dostrzegłem, że są w życiu takie chwile, które zdarzają się tylko raz. Czasami nawet nie jesteśmy ich w stanie zauważyć i zapamiętać. Trwają one zaledwie ułamek sekundy. Są to nasze uśmiechy, spojrzenia, gesty wyrażające emocje, które towarzyszą ważnym wydarzeniom w naszym życiu. Fotografia pozwala je zatrzymać dla nas na zawsze. Wykonując fotoreportaże ślubne mogę uczestniczyć w tych magicznych momentach, przeżywać je wraz z Parą Młodą, a przede wszystkim realizować swoją fotograficzną pasję. W tym wyjątkowym dniu lubię zaprzyjaźniać się z Parą Młodą i towarzyszyć jej od momentu przygotować do ślubu poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubu, aż do oczepin. Lubię też sesje plenerowe na pełnym luzie, bez zbędnego spinania się i pozowania. Dzięki temu moje zdjęcia pokazują emocje, a nie sylwetki bez wyrazu.
W trosce o klienta sprzęt, na którym pracuję to najwyższej klasy pełnoklatkowe aparaty firmy Nikon dające gwarancję zdjęć najwyższej jakości.  Posiadam również legitymację FOTO-VIDEO wydaną przez Kurię Diecezjalną, upoważniającą mnie do posługi fotoreportera podczas uroczystości ślubnych.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Sprzęt

 

Podczas fotografowania uroczystości ślubnych i weselnych, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam profesjonalny sprzęt, urządzenia i akcesoria fotograficzne.

Aparaty: pełnoklatkowy Nikon d750 i Nikon d800.

Obiektywy:

Nikkor 85 f/1.4G,

Sigma 50 /f1.4 Art

Nikkor 70-200 f/2.8 VRII,

Nikkor 24-70 f/2.8,

Nikkor 14-24 f/2.8,

NSigma 35 1.4 Art

Zenitar 16 f/2.8 (rybie oko).

Lampy: Nikon SB 800, Nikon SB 910.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2350 zł
2350 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems