Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Paulina

 - fotograf Łódź
Fotografia ślubna Łódź, województwo Łódzkie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 8
Poleceń: 115
Odsłon: 8034

Jestem fotografem ślubnym od wielu już lat, a z wykształcenia jestem kostiumografem - dzięki temu wiem jak fachowo zaaranżować sesję zdjęciową, aby uchwycić Was w oczekiwany sposób - najpiękniej...
Potrafię też pomóc w stylizacji i makijażu dla potrzeb naszej sesji zdjęciowej.

Możecie liczyć na mój profesjonalizm. Fotografia ślubna to ekscytujące wyzwanie, to łapanie chwil oraz uczuć i utrwalanie miłości na zawsze.

Lubię odkrywać tajemnice tkwiące głęboko w duszy. Potrafią na zdjęciach zatrzymać czas. Wykonane zdjęcia i fotografie zawsze Wam będą przypominały chwile szczęścia i radości.

Zapraszam do obejrzenia moich prac i do współpracy.

Sprzęt

Pracuję na sprzęcie firmy Canon i, przyznam szczerze, to miłość od pierwszego wejrzenia i chyba odwzajemniona. Używam obiektywów stało- i zmiennogniskowych.

W trakcie sesji zdjęciowych używam także czasem średnioformatowych aparatów analogowych.

Staram się pracować przy świetle zastanym, lecz jeśli jest to niezbędne - używam lamp. W plenerze pomaga mi asystent i światło odbite przy pomocy blendy.

Każde cyfrowe zdjęcie (RAW) jest "wywoływane" i uzyskuje swój końcowy "błysk" przy pomocy komputera.

Ze względu na warunki pracy, jakie preferuję (plenery, oryginalne wnętrza, światło zastne, naturalne), nie posiadam własnego studia fotograficznego.

Zapraszam do współpracy.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1690 zł
1690 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Paulina, Łódź
Fotograf Paulina, Łódź Ocena: 5,00 / 5 8 opinii
Serdecznie polecamy współpracę z Panią Pauliną! Wykazała się ogromnym profesjonalizmem, kreatywnością i ogromną dozą cierpliwości. Zdjęcia zachwyciły wszystkich oglądających stanowią dla nas cudowną pamiątkę tego najważniejszego dnia. Jeżeli chodzi o realizacje zamówienia wszystko zgodnie z umową, szybko i solidnie. Polecamy z całego serca!!!
Mateusz Przyimka, ślub: 2017-09-16
Współpraca z Pauliną była naprawdę rewelacyjna! Fotografa na wesele wybieraliśmy na podstawie prac, które mogliśmy obejrzeć w Internecie. Oprócz tego, że fotografie Pauliny zrobiły na nas wrażenie to już na pierwszym spotkaniu dało się odczuć, że ona faktycznie kocha to co robi i jest niezwykle zaangażowana w swoją pracę. Po podpisaniu umowy, zawsze otrzymywałam odpowiedź na wszystkie maile. Co ważne Paulina również potrafiła nam doradzić, dopytać o kwestie, które na weselu są ważne a o których nawet nie pomyśleliśmy. To wielki plus, szczególnie w tak ważnym i emocjonującym dla nas dniu. Otrzymane zdjęcia są przepiękne, doskonale pokazują jak wyglądał nasz wielki dzień. Prawdziwy reportaż. Są zdjęcia niepozowane i pozowane. Wszyscy, którzy oglądali fotografie byli pod wrażeniem. Tutaj jeszcze trzeba dodać, że dla Pauliny dobre ujęcie jest warte poświęceń :). Przy tym wszystkim Paulina, jako fotograf, podczas ceremonii oraz w trakcie wesela była praktycznie niewidoczna a otrzymaliśmy naprawdę imponującą ilość zdjęć. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem i bardzo cieszymy się, że trafiliśmy na tak dobrego fotografa :) Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję współpracować :) Pozdrawiamy Ania & Mariusz
Anna Znyk, ślub: 2017-09-02
Serdecznie polecamy! Zdjęcia piękne i dobrej jakości, wykonane, tak jak i album ślubny, na wysokim poziomie.
Katarzyna Rogalska i Tomasz Miazek, ślub: 2017-08-12
Długo zastanawialiśmy się komu powierzyć to odpowiedzialne zadanie, jakim jest udokumentowanie dnia, w którym przysięgamy sobie miłość aż po grób- na podstawie portfolio wybór padł na Paulinę. To był strzał w dziesiątkę :). Jest to fotograf z pasją, otwarty na wszelkie propozycje młodych, służący swoją radą i pomysłami :) Kiedy otrzymaliśmy gotowe zdjęcia nie mogliśmy wyjść z podziwu, że można tak dobrze na nich wyglądać (oboje uważamy się za mało fotogeniczne osoby). Paulina potrafiła uchwycić "to coś" przez co fotografie wyglądają magicznie. Serdecznie polecamy !!!
Piotr Gabara, ślub: 2017-08-05
Piękne zdjęcia, przemiła osoba. Polecamy
Szymon i Karolina, ślub: 2017-06-30
Godny polecenia Fotograf. Mimo niecodziennych wymagań i sporej presji Paulina zrealizowała nasze założenia i pomysły. Niecodziennie fotograf prosi o zrobienie zdjęć na jego ślubie, a Paulina nie dość, że się podjęła, to jeszcze dostarczyła materiał na bardzo wysokim poziomie. Kompozycja i wyczucie chwili powalają, dzięki nim zdjęcia będą zachwycały jeszcze przez długi czas. Goście oglądając zdjęcia byli również bardzo zadowoleni. Gorąco polecamy
Kamil, ślub: 2016-08-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jej usługi. Wykonała bardzo profesjonalne zdjęcie. Podoba nam się jej podejście do współpracy. Przede wszystkim świetna fotografka!
Wioletta Lament, ślub: 2012-06-16
Bardzo dobry fotograf, zna się na rzeczy, wszystko zrealizowane zgodnie z umową a nawet trochę ponad. Wielki pozytyw. Wart polecenia i swojej ceny. Mercedesy też są drogie....
Wojtek Domagała, ślub: 2010-08-21
Wykonanie: DigiHex Systems