Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Łukasz

 - fotograf Grójec
Fotografia ślubna Grójec, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 56
Odsłon: 8333

Każdy ślub to wspaniała uroczystość wywołująca zawsze pozytywne emocje, bo to wydarzenie wprowadza każdą parę w nowy etap życia.

 

Jestem zawodowym fotografem i przez kilkanaście lat i fotografowałem wielu znanych ludzi: aktorów, piosenkarzy, polityków…

Pragnę teraz Wam wykonać w sposób profesjonalny niezapomniane fotografie ślubne, za pomocą których, w przyszłości, będziecie mogli wracać do pięknych, radosnych i niezapomnianych wspomnień.

 

Gwarantuję Państwu profesjonalizm, rzetelność, staranność i sumienność oraz doskonały efekt finalny.

 

Uroczystości ślubne z reguły składają się z przygotowania do ślubu, błogosławieństwa udzielanego przez Rodziców, ceremonii ślubnej w kościele lub w USC i przyjęcia weselnego. To wszystko realizuję w postaci fotoreportażu, czyli fotograficznej opowieści, w której uchwycone są, w interesujący sposób, wszystkie najważniejsze i doniosłe chwile oraz momenty "Waszego Dnia". Wiemy wszyscy, że ślubne zdjęcia zajmują w albumie honorowe i wyjątkowe miejsce, aby je można było podziwiać przez lata.

 

Zawsze proponuję, aby zdjęcia ślubne w plenerze były wykonywane w innym dniu niż ślub i wesele. Wtedy presja i emocje związane ze ślubem już nie ciążą. Można wtedy wykonywać bez problemu i pośpiechu zdjęcia w duchu artystycznym. To Wy wybieracie miejsca i scenerie na plener, w których będziecie uwiecznieni, a ja służę zawsze moimi pomysłami.

Zapraszam do zapoznania z moją gotową ofertą pakietów ślubnych jak i usług pojedynczych.

Z uwagi na zróżnicowany i indywidualny charakter uroczystości preferuję uzgodnienia bezpośrednie z Narzeczonymi i podpisanie umowy dającej Wam pewność należytego wykonania usługi.

Zamówić u mnie można razem z fotografią ślubną  profesjonalne filmowanie uroczystości ślubnych (w jakości full HD).

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu i to najlepiej bezpośredniego. Wtedy uzgodnimy dosłownie wszystko, a ja chętnie odpowiem na Wasze pytania i podam aktualne cenniki.

 

Łukasz

 

Sprzęt

Jako fotograf ślubny wiem, że nie tylko doświadczenie jest potrzebne, aby zdjęcia ślubne były profesjonalne. Musi fotograf też posiadać najwyższej klasy sprzęt fotograficzny, który posiadam.

 

W pracy używam do:

- fotografowania aparaty fotograficzne zarówno cyfrowe, jak i analogowe, nowoczesne jasne  obiektywy firmy Nikon

- do filmowania używamy najnowsze kamery firm: SONY  (w standardzie full HD i 4K).

 

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej, wesela oraz wykonywania zdjęć w plenerze, nic mnie nie może zaskoczyć, zawsze jestem w pełni przygotowany i zabezpieczony na każdą ewentualnlność :)

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Łukasz, Grójec
Fotograf Łukasz, Grójec Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Profesjonalnie wykonane zdjęcia, pięknie wywołane. Fachowe podejście do sprawy, nie stresujący reportaż, zdjęcia zarówno poważne jak i zupełnie na luzie. Bardzo miły kontakt, duża elastyczność, ogólnie SUPER GOŚCIU. Polecamy wszystkim, którym zależy na naprawdę fajnych zdjęciach.
Bartłomiej i Sylwia Kredek, ślub: 2009-08-15
Wykonanie: DigiHex Systems