Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Krzysztof - fotograf Nowa SólKrzysztof
Nowa Sól
CENA: 1800 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 2455
POLECEŃ: 31
ZADAJ PYTANIE

Ślub to niezwykłe, niecodzienne i ponadczasowe wydarzenie. Wszystkim parom planującym ślub zależy na tym, aby mieć z tego wydarzenia pamiątkę, jaką są zdjęcia ślubne. Wykona je doświadczony fotograf ślubny, na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo się cieszę, kiedy wykonuję zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela. Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym, to na pewno z mojej pracy będziecie zadowoleni. Zdaję sobie sprawę z misji, jaką wtedy mam pełnić. Wiem, że muszę uchwycić nawet najmniejsze szczegóły z uroczystości ślubnej i uwiecznić je na fotografii. Ślubne zdjęcia zawsze pozwalają wrócić myślami do chwil, których nie chcemy zapomnieć.

Towarzysząc ludziom w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz. Na zdjęciach ślubnych pokazuję nie tylko najważniejsze, doniosłe, ciekawe, wzruszające, wesołe i piękne momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale też  Wasze szczęście, radość, pocałunki, miłość, uśmiechy, wzruszenia i inne emocje.

Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją pracę do Waszych oczekiwań. Sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Zawsze proponuję, aby zdjęcia w plenerze były wykonywane po skończonej uroczystości ślubnej i weselnej. Oczywiście Państwo decydujecie, kiedy chcecie aby były wykonywane zdjęcia w plenerze. Tak samo Wy decydujecie o momencie, od którego pragniecie mieć wykonywane zdjęcia ślubne.

Profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne firmy Canon gwarantują niezawodność i pewność wykonania przepięknych zdjęć ślubnych. 
Posiadam certyfikat upoważniający do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii w kościołach. 
 

Serdecznie zapraszam.

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane fotografowi.

PORTFOLIO FOTOGRAFA

foto na slub - Świebodzin 251
0
fotografie wesela - Przemków 7
0
foto ślub - Polkowice 58
0
zdjęcia na slub - Żary 420
0
zdjęcia na śluby - Bytom Odrzański 59
0
fotograf wesela - Sława 58
0
zdjecia wesela - Nowe Miasteczko 481
0
zdjęcia ślub - Przemków 558
0
foto na ślub - Szprotawa 512
0
fotografie na śluby - Babimost 539
0
zdjecia na wesele - Głogów 412
0
zdjecia wesela - Lubin 394
0
zdjęcia na slub - Babimost 458
0
foto wesele - Przemków 466
0
zdjecia śluby - Nowa Sól 49
0
fotografie na sluby - Lubin 367
0
zdjęcia wesela - Polkowice 398
0
fotografia wesele - Wschowa 417
0
zdjęcia ślubne - Nowa Sól 424
0
fotografie ślub - Lubin 364
0
zdjecia na wesela - Sława 39
0
fotografia na sluby - Wrocław 362
0
fotograf na śluby - Polkowice 156
0
fotograf na ślub - Przemków 148
0
fotografie wesela - Głogów 38
0

Sprzęt

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie Canona (podwójny zestaw), dysponuję również studiem fotograficznym oraz mobilnym sprzętem studyjnym.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1800 zł
1800 zł

Plener ślubny

600 zł
Plener ślubny
600 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems