Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Krzysztof - fotograf Nowa SólKrzysztof
Nowa Sól
CENA: 1800 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 2293
POLECEŃ: 27
ZADAJ PYTANIE

Ślub to niezwykłe, niecodzienne i ponadczasowe wydarzenie. Wszystkim parom planującym ślub zależy na tym, aby mieć z tego wydarzenia pamiątkę, jaką są zdjęcia ślubne. Wykona je doświadczony fotograf ślubny, na bardzo wysokim poziomie.

Bardzo się cieszę, kiedy wykonuję zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i po niej organizowanego wesela. Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym, to na pewno z mojej pracy będziecie zadowoleni. Zdaję sobie sprawę z misji, jaką wtedy mam pełnić. Wiem, że muszę uchwycić nawet najmniejsze szczegóły z uroczystości ślubnej i uwiecznić je na fotografii. Ślubne zdjęcia zawsze pozwalają wrócić myślami do chwil, których nie chcemy zapomnieć.

Towarzysząc ludziom w tym bardzo szczególnym momencie ich życia, pragnę uchwycić wszystkie niepowtarzalne chwile, tak, by po latach można było przeżyć to jeszcze raz. Na zdjęciach ślubnych pokazuję nie tylko najważniejsze, doniosłe, ciekawe, wzruszające, wesołe i piękne momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale też  Wasze szczęście, radość, pocałunki, miłość, uśmiechy, wzruszenia i inne emocje.

Uwzględniam zawsze Wasze preferencje i upodobania, dostosowując moją pracę do Waszych oczekiwań. Sesje plenerowe dobieram indywidualnie tak, aby były zgodne z charakterami i upodobaniami Pary Młodej. Zawsze proponuję, aby zdjęcia w plenerze były wykonywane po skończonej uroczystości ślubnej i weselnej. Oczywiście Państwo decydujecie, kiedy chcecie aby były wykonywane zdjęcia w plenerze. Tak samo Wy decydujecie o momencie, od którego pragniecie mieć wykonywane zdjęcia ślubne.

Profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne firmy Canon gwarantują niezawodność i pewność wykonania przepięknych zdjęć ślubnych. 
Posiadam certyfikat upoważniający do obsługi sprzętu fotograficznego i audiowizualnego w czasie sprawowania liturgii w kościołach. 
 

Serdecznie zapraszam.

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
foto na slub - Świebodzin 212
0
foto ślub - Polkowice 26
0
zdjęcia na slub - Żary 381
0
zdjęcia na śluby - Bytom Odrzański 30
0
fotograf wesela - Sława 30
0
zdjecia wesela - Nowe Miasteczko 431
0
zdjęcia ślub - Przemków 498
0
foto na ślub - Szprotawa 475
0
fotografie na śluby - Babimost 505
0
zdjecia na wesele - Głogów 385
0
zdjecia wesela - Lubin 354
0
zdjęcia na slub - Babimost 422
0
foto wesele - Przemków 430
0
zdjecia śluby - Nowa Sól 27
0
fotografie na sluby - Lubin 334
0
zdjęcia wesela - Polkowice 370
0
fotografia wesele - Wschowa 393
0
zdjęcia ślubne - Nowa Sól 381
0
fotografie ślub - Lubin 346
0
zdjecia na wesela - Sława 23
0
fotografia na sluby - Wrocław 342
0
fotograf na śluby - Polkowice 124
0
fotograf na ślub - Przemków 120
0
fotografie wesela - Głogów 23
0
Sprzęt

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie Canona (podwójny zestaw), dysponuję również studiem fotograficznym oraz mobilnym sprzętem studyjnym.

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
1800 zł
1800 zł
Plener ślubny
600 zł
Plener ślubny
600 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems