Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Kasia - fotograf StarachowiceKasia
Starachowice
CENA: 2000 ZŁ
/ SESJA
ODSŁON: 2122
POLECEŃ: 20
ZADAJ PYTANIE

Witam serdecznie

 

Dziękuję za zainteresowanie moją ofertą. Jeżeli znaleźliście się Państwo na moim profilu, to oznacza dwie rzeczy: zbliża się Wasz ślub i szukacie najlepszego fotografa oraz że jesteście na dobrej drodze w swoich poszukiwaniach :) I dodam tylko, abyście się Państwo nie sugerowali tym, że termin który Was interesuje widnieje u mnie jako zajęty. Zawsze warto się ze mną skontaktować. Odpowiadam na każdą wiadmość najszybciej jak to możliwe. 

 

Śluby oraz inne ważne wydarzenia fotografuję od kilku lat. Początkowo było to hobby, które przerodziło się w pasję, która zaowocowała dziesiątkami uroczystości, w których miałam przyjemność brać udział. Dziś wiem jak ważną i odpowiedzialną rolę pełni na nich fotograf. Od niego zależy czy tę niepowtarzalną atmosferę, towarzyszącą Wam podczas ceremonii, będziecie odczuwać patrząc na Wasze zdjęcia po wielu latach. Od niego również zależy, czy Para będzie wiedziała jak ustawić się na zdjęciu, aby wyglądać korzystnie, czy patrzeć w obiektyw czy nie itp., dlatego rolą fotografa jest również dawanie wskazówek, doradzanie i współpraca z Parą Młodą, o ile Ona tej współpracy oczywiście oczekuje :)

 

Każda Para ma inne oczekiwania i w inny sposób wyobraża sobie swoje zdjęcia. Jedni doskonale wiedzą jaki styl mają mieć fotografie, inni nie do końca jeszcze mają sprecyzowane swoje oczekiwania. Dlatego zachęcam Państwa do spotkania przy dobrej kawie lub herbacie, na którym wysłucham Waszych sugestii i pomysłów oraz chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zaprezentuję również Państwu swoje prace. Jestem gotowa podjąć współpracę nie tylko na terenie wojewodztwa świętokrzyskiego, więc proszę się nie zrażać jeśli jesteście Państwo z innej części Polski. 

 

W cenie która widnieje na moim profilu otrzymujecie Państwo: 

 

- komplet około 250 zdjęć z fotoreportażu ślubnego (przygotowania, kościół, wesele) na płycie DVD, poddanych profesjonalnej obróbce fotograficznej,

- komplet około 100 zdjęć z plenerowej sesji zdjęciowej (wykonanej w dniu ślubu bądź w innym terminie) na płycie DVD, poddanych profesjonalnej obróbce fotograficznej

- fotoksiążkę z wybranymi przez Państwa zdjęciami (twarda, elegancka oprawa z ekoskóry - kolor do wyboru, twarde, grube i sztywne kartki, doskonałej jakości papier gwarantujący piękne barwy, liczba stron 20)

 

Wszystkie zlecenia staram się szybko zrealizować, ponieważ wiem jak bardzo niecierpliwie czeka się na zdjęcia ze swojego ślubu :)

Istnieje możliwość modyfikacji powyższego pakietu na spcejalne życzenie.

 

Zapraszam gorąco do wspołpracy :)

 

Kasia

 

Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane fotografowi.
PORTFOLIO FOTOGRAFA
zdjecia wesele - Ostrowiec Świętokrzyski 126
0
zdjecia na śluby - Bałtów 110
0
zdjęcia na ślub - Kraków 374
0
zdjecia ślub - Wąchock 146
0
foto na śluby - Czarnolas 433
0
fotografie z wesela - Starachowice 377
0
zdjecia na sluby - Ostrowiec Świętokrzyski 108
0
fotografia na wesele - Iłża 109
0
fotografia na wesela - Skarżysko-Kamienna 278
0
fotografie na sluby - Bałtów 405
0
foto sluby - Radom 97
0
zdjecia na slub - Iłża 435
0
fotografie ślub - Starachowice 349
0
zdjecia śluby - Bałtów 346
0
foto na wesele - Wąchock 306
0
fotografia slub - Czarnolas 345
0
fotografia wesele - Bałtów 350
0
foto wesela - Bałtów 355
0
foto śluby - Iłża 313
0
zdjęcia na wesela - Radom 319
0
zdjęcia na wesele - Kielce 277
0
zdjecia sluby - Radom 261
0
zdjęcia śluby - Czarnolas 312
0
foto na slub - Bałtów 319
0
zdjęcia na śluby - Skarżysko-Kamienna 283
0
foto na ślub - Wąchock 303
0
foto na wesele - Bałtów 304
0
zdjecia ślubne - Czarnolas 212
0
zdjęcia na wesele - Bałtów 220
0
zdjecia wesela - Iłża 221
0
Sprzęt

Pracuję na:

aparacie canon 6d. Posiadam dwa obiektywy, bez których fotografia ślubna w ogóle nie miałaby sensu:

- 85 mm, f 1.2 - canon

- 24-70 mm, f 2.8 - sigma

-W razie potrzeby zewnętrzna lampa błyskowa canon - 600EX-RT

oraz na

aparacie sony alfa 57. Mam 6 obiektywów, ale do sesji ślubnych wykorzystuję 4:

- 50 mm, f 1.8 - sony

- 55-200 mm, f. 4-5.6 - sony

- 17-50 mm, f 2.8 - tmron

- 8 mm (fish eye), f 3.5-22 - samyang.

W razie potrzeby zewnętrzna lampa błyskowa sony - HVL-F42AM.

Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
2000 zł
2000 zł
Fotograf Kasia, Starachowice
Fotograf Kasia, Starachowice Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Pani Kasia to przemiła osoba znająca się na swojej robocie! Czekam na efekt końcowy, ale już widziałam kilka zdjęć z naszego ślubu i jestem zachwycona. Ponad to Pani Kasia sprawia Wrażenie jakbyś znał ja od lat co powoduje zero stresu podczas stania przed jej obiektywem. Na sesję mogłabym się z nią umawiać codziennie! A na prawdę miałam obawy czy nie będę stać na sesji jak kołek! Serdecznie polecam i dziękuję za współpracę!
Barbara Przewloka, ślub: 2017-07-22
Wraz z małżonką dziękujemy pani Kasi za wspólną współpracę. Profesjonalizm, punktualność, ogromne zaangażowanie, oraz serce jakie pani Kasia włożyła w nasza sesje ślubną sprawiły, że z pewnością będziemy polecać naszym znajomym współpracę z taką profesjonaliatką. Podczas sesji zarówno w kościele podczas ceremonii, jak i w plenerze, pani Kasia dawała nam cenne rady dzięki czemu zdjęcia wyglądają naturalnie. Ponadto pani Kasia jest bardzo pogodną osobą dlatego w jej towarzystwie poczuliśmy się bardzo komfortowo. Także polecamy wszystkim, którzy chcą mieć niezapomnianą pamiątkę z tak ważnego dnia.
Tomasz, ślub: 2015-09-05
Wykonanie: DigiHex Systems