Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Jacek

 - fotograf Płock
Fotografia ślubna Płock, województwo Mazowieckie
Pozytywnych ocen: 0
Poleceń: 6
Odsłon: 2517

W stosunku do klientów stosuję jedną prostą z życia wziętą zasadę - traktuję Was tak, jak sam chciałbym zostać obsłużony, czyli jak? Przejrzyste reguły, prosty cennik, tyle ile na umowie tyle zapłacicie i dostaniecie. Punktualność i komunikatywność.

 

Co jeszcze jest potrzebne do fotografowania - myślę że wyobraźnia, refleks, pomysł na kadr, opanowanie - i te umiejętności, cechy to jest sedno dobrego fotografa ślubnego

 Fotografia to emocje łapane w locie, kadry do których chętnie wracamy po latach, fotografia to coś więcej niż papier fotograficzny, droga technika, błyskotki. 

 

Życzę Wam przyszłym Młodym Parom samych dobrych fotografów na Waszych uroczystościach. 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze pracuję na sprzęcie firmy Nikon (D-800, D-90), zdjęcia jednocześnie są zapisywane na dwóch kartach pamięci dzięki czemu są dużo bardziej bezpieczne.

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2700 zł
2700 zł

standard ślubny

3200 zł
Od rana do pierwszej w nocy [od przygotowań po oczepiny w tym krótki plener ślubny]. Dwa albumy tradycyjne 30x30cm po 60 zdjęć 15x23 cm. Plus płyta 350 zdjęć przygotowanych do wydruku.
3200 zł

Plener

1200 zł
Około do 3,5 godzin w plenerze: 40 wydrukowanych fotografii, zdjęcia w albumie tradycyjnym lub foto-książce na papierze fotograficznym. Wybór zdjęć do albumu - Para Młoda.
1200 zł

Plener - krótki

500 zł
Do godziny w plenerze, 10 wydrukowanych fotografii, zdjęcia w albumie tradycyjnym. Wybór zdjęć do albumu - Para Młoda.
500 zł

Napisz do fotografa

[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems