Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Dominik

 - fotograf Dzierżoniów
Fotografia ślubna Dzierżoniów, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 31
Odsłon: 2413

Fotografuję UCZUCIA. To już zapewne zauważyłeś na moich fotografiach. Tony emocji w kadrach, w ciepłym, pozytywnym stylu. Jeśli to widzisz, przeczytaj, co napisałem do Was. Wszystko jest jasne.

 

 

CO SFOTOGRAFUJĘ?

 

- przygotowania,

- błogosławieństwo,

- wszelkie bramy i wydarzenia w "międzyczasie",

- uroczystość zaślubin w kościele lub USC,

- powitanie na sali balowej,

- zabawę weselnej aż do oczepin włącznie (w tym zdjęć grupowych, aranżowanych),

- Was w plenerze w dowolnym dniu i dowolnych miejscach.

 

 

CO OTRZYMACIE?

 

Oddaję Wam około 650 fotografii poddanych obróbce artystycznej. W cenie, bez żadnych dodatkowych opłat, otrzymujecie wszystkie fotografie, jakie wykonam tego dnia (ślub + wesele + sesja w plenerze). W praktyce jest ich około 1500-2800 (nie stawiam sobie specjalnie ograniczeń, wszystko zależy od tzw. okoliczności :) ). Jeśli spośród nich znajdziecie sobie jakieś, które ominąłem podczas selekcji, a są wartościowe - nie ma problemu – obrobię je dodatkowo również bez żadnych dopłat (jakiś czas trzymam jeszcze robocze pliki na dysku, także bez problemu :)). Dodatkowo, otrzymujecie 1 album zdjęć formatu 15x21cm (papier połysk/mat/jedwab) oraz 3 zdjęcia grupowe w formacie 30x40cm, w cenie usługi.

 

Wszystkie fotografie oddaję na płytach DVD (3 kopie z najwyższej jakości nadrukiem, w etui) w trzech katalogach: w pierwszym – zdjęcia poddane obróbce, w drugim – po obróbce i przygotowane do wydruku w zakładzie (odpowiedni format, np.15x21cm), a w trzecim – wszystkie razem (tak, jak „wyszły” z aparatu). Kwestia opcjonalna to dodatkowe albumy lub fotoksiążka – kwestia wyrażenia chęci.

 

 

BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWO...

 

Jeśli chodzi o czas fotografowania – zaczynam od przygotowań, o ile wyrazicie taką chęć. Szczegóły musielibyśmy ustalić (i oczywiście te szczegóły aż do samego wesela mogą się zmieniać – spokojnie i tak zawsze na kilka dni przed weselem kontaktuję się z Wami, aby zweryfikować informacje o szczegółach uroczystości, zawarte w umowie). Kończę już po oczepinach (około godziny 1 w nocy). Sesja plenerowa trwa zazwyczaj 4-6 godzin, to jest również do ustalenia. W tym czasie robimy zdjęcia konsultując efekty i próbując różne opcje, dlatego spędzamy nad tym tyle czasu, ile będzie trzeba, aby efekty były takie, jak na stronie. Jak zapewne zauważyliście, nie dubluję lokalizacji, więc zawsze staram się bywać w innych miejscach tak, aby zdjęcia każdej pary były 'ich'.

 

Wszystko to, co opisałem powyżej, w cenie 3600zł.

 

W PRZYPADKU ZAINTERESOWANIA/PYTAŃ/NIEJASNOŚCI/PROPOZYCJI - ZAPRASZAM DO KONTAKTU :) Do zobaczenia u WAS :) 

Sprzęt

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i weselnej, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze posiadam profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne. Są nimi:

aparaty: - pełnoklatkowe CANON EOS 5D Mark IV, CANON EOS 5D Mark II;

obiektywy: - CANON EF 85/1.8 USM, - CANON EF 70-200/2.8L USM, - SIGMA 35/1.4 ART, - SIGMA 24/1.4 ART - SAMYANG 14/2.8; - SAMYANG 8/3.5 FISHEYE CSII

lampy: - CANON Speedlite 430 EXII, CANON Speedlite 430 EXIII-RT;

osprzęt: - PIXEL KING nadajnik + 2 odbiorniki dla bezprzewodowego systemu wyzwalania lamp, - dyfuzor typu lightsphere, - statywy i parasolki, - wzorzec kolorów X-Rite Color Checker.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3600 zł
3600 zł

tzw. FULL OPCJA...

2200 zł
...czyli pełen fotoreportaż od przygotowań do oczepin włącznie (wszelkie bramy, zdjęcia indywidualne/w parach/rodzinne ---> konfiguracja dowolna - jestem do dyspozycji) + sesja zdjęciowa plenerowa (najlepiej w innym dniu - bez dopłat!) + album zdjęć (100szt. na najwyższej jakości papierze fotograficznym w formnacie 15x21cm) + 3 płyty z wysokiej jakości nadrukiem w etui.
2200 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Dominik, Dzierżoniów
Fotograf Dominik, Dzierżoniów Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Dominik - facet z ogromną pasją, którą wyraża całym sobą. Niesamowita energia i głowa pełna pomysłów. On nie robi zdjęć, on je tworzy. Widzi więcej niż przeciętny człowiek. Zaskakująco ogromna radość z możliwości zrobienia czegoś nowego. Świetny kontakt już od pierwszego spotkania. Bardzo owocna współpraca! Cudowny, bardzo klimatyczny reportaż ślubny. Plener – petarda! Jesteśmy przekonani, że jeszcze nie raz nas zaskoczy! K&M
Katarzyna Łukasik i Mateusz Kozłowski, ślub: 2016-08-13
Wykonanie: DigiHex Systems