Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Agnieszka

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 221

Napisz do fotografa

Sprzęt

Wszystkie sesje klientów realizowane są przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Do pracy wykorzystujemy pełnoklatkowe aparaty Canon 5d MARKT lll oraz zestaw najjaśniejszych obiektywów. Na etapie postprodukcji korzystamy z oprogramowania Adobe Photoshop.

 

Zdjecia ślubne realizujemy w kościołach, salach weselnych oraz w plenerach. Nie korzystamy ze studia. 

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2000 zł
2000 zł
Fotograf Agnieszka, Wrocław
Fotograf Agnieszka, Wrocław Ocena: 5,00 / 5 16 opinii
Z całego serca polecamy! Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które zrobiła nam Agnieszka, a także współpracą - pełen profesjonalizm. W ogólnie nie czuliśmy obecności fotografa w tym ważnym dniu, a równocześnie w każdej chwili mogliśmy liczyć na wsparcie i podpowiedzi. Przed i po ślubie byliśmy w stałym kontakcie, gotowy materiał otrzymaliśmy jeszcze przed ustalonym terminem. Do tego dostaliśmy o kilkadziesiąt zdjęć więcej niż było zapisane w umowie. Zdjęcia i fotoksiążka są bardzo wysokiej jakości, ładnie opakowane, a odbiór szybki i bezproblemowy. Przed sesją plenerową Agnieszka rozwiewała wszystkie nasze wątpliwości i uspokajała, co jest ważne szczególnie, gdy do tej pory nie brało się udziału w takiej sesji. Jesteśmy osobami, które raczej nie przepadają za oglądaniem siebie na zdjęciach, a Agnieszka uzyskała niesamowity efekt, bo nie możemy się napatrzeć. I to chyba najlepiej świadczy o tym, że naprawdę warto wybrać właśnie ją :-)
Piotr i Anna Mokrzyccy, ślub: 2017-09-09
Przepiękne zdjęcia.Nie mogę się napatrzeć. Oglądałam 3 razy wszystkie albumy ciągle mi mało. Dziękujemy bardzo za wszystko;)
Katarzyna Gierakowska, ślub: 2017-09-02
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z usługi Pani Agnieszki. Zdjęcia mieliśmy robione od przygotowań do końca oczepin- wszystkie wyszły bardzo ładnie, zostały uchwycone najważniejsze momenty. Sesja w plenerze, była wykonana w trzech miejscach, które zaproponowała Pani Agnieszka - Zamek w Krobielowicach, Sulistrowiczki- tam jest drewniany kościółek i las, zalew w Mietkowie. Zdjęcia wyszły również bardzo ładnie :) Fotoksiążka, którą zaprojektowała Pani Agnieszka jest rewelacyjna- są najważniejsze zdjęcia, kartki są matowe- dzięki czemu nie widać odcisków palców, jest w formacie A4- bardzo poręczna. Ponad to Pani Agnieszka jest z Wrocławia, a ślub i przyjęcie było w Legnicy- nie stanowiło to najmniejszego problemu! Plusy daję również za zachowanie terminu oraz bardzo dobry kontakt. Ogólnie oceniam tego Fotografa 5/5 :) Polecam! Karolina K.
Karolina Krysa, ślub: 2017-08-05
Piękne, dobrej jakości zdjęcia i przepiękna fotoksiążka. Profesjonalna usługa :) Polecamy gorąco :)
Alicja Wawrzynów Piotr Bronowicki, ślub: 2017-06-17
Zdjęcia wysokiej jakości (dobre ujęcia, bardzo dobry dobór kolorów, miejsc do fotografowania), profesjonalnie wykonana usługa godna polecenia. Jakość współpracy: na wstępie dobra, rzeczowa rozmowa (określenie naszych potrzeb i preferencji), następnie sprawna realizacja sesji zdjęciowej / filmu oraz pleneru. Ogólnie współpraca dobra, a efekt prac (zdjęcia i film) bardzo dobry.
Marzena Pietrzak, ślub: 2017-05-27
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Pani Agnieszki. Zdjęcia wyszły pięknie a usługa zrealizowana w ekspresowym tempie. Serdecznie polecamy.
Dorota Kopańska, ślub: 2017-05-02
Pomimo dłuższego oczekiwania na zdjęcia, pani Agnieszka wywiązała się z umowy, ponadto nie robiła problemów kiedy zdecydowaliśmy, że jednak nie chcemy sesji w plenerze. Fotoksiążka wygląda niesamowicie.
Kamila Kotlik i Tomasz Nowotny, ślub: 2016-08-20
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze wszystkich zdjęć ! Polecamy gorąco :) !
Jola Spraska i Bartek Obroca, ślub: 2016-07-23
Wszystko sprawnie i bez problemów. Dobry kontakt. Polecam.
Paweł i Małgorzata, ślub: 2016-07-09
Piekne zdjecia, bardzo przyjemna Pani fotograf. Zdjecia inne niz wszystkie, bardzo naturalne. Pani w piekny sposob zatrzymala nasze emocje i wspomnienia na fotografiach.
Agata i Mateusz Szewczyk, ślub: 2016-07-02
Gorące podziękowania dla REWELACYJNEJ PANI FOTOGRAF. Piękne zdjęcia które podkreśliły wyjątkowość tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wyczucie, smak i klasę oraz cierpliwość i wytrwałość w tym by przy nas nie dać się zwariować ;) Zdjęcia pięknie wykonane,świetne pomysły na scenerię. Gorąco Polecamy Agnieszkę :) Wykonała kawał dobrej roboty Dziękujemy !
Karolina Tońska, ślub: 2016-05-28
Wszystko okej.
Magdalena i Mateusz, ślub: 2015-09-19
Super! Profesjonalne podejście, sympatyczna osoba. Szybki odbiór zdjęć :) Polecam !!
Łukasz Matuszak, ślub: 2014-09-13
Super. Zna się na rzeczy. Miła i pełna pomysłów.
Ewelina Staniszewska, ślub: 2014-08-16
Rzetelne i profesjonalne podejście do zadania. Miła i kompetentna osoba. Zdjęcia wykonane bardzo dobrej jakości, profesjonalnym wysokiej klasy sprzętem. Wprawne oko pozwoliło uchwycić wiele niezapomnianych momentów z najważniejszego dnia w naszym życiu. Zaangażowanie fotografa w swoją pracę, która jest jak widać jednocześnie wielką pasją zaowocowało nieocenioną pamiątką. Prawie 1500 zdjęć, które można oglądać, oglądać, oglądać...Polecamy i bardzo dziękujemy! Marlena i Paweł.
Marlena Kowalska, ślub: 2013-08-14
Jeżeli chcesz uchwycić niezapomniane chwilę to jak najbardziej mogę polecić Agnieszkę. Współpraca układała się bardzo miło, a efekty budzą podziw w każdym, kto ogląda zdjęcia. Dziękujemy i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś bedziemy mieli okazję współpracować ;)
Klaudia Saferna, ślub: 2013-07-06
Wykonanie: DigiHex Systems