Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Oleśnica

5,00 / 5 z 7 opinii
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Dzień ślubu to wyjątkowa data dla każdego nowożeńca. Długie przygotowania, ceremonia ślubna i potem wspaniałe przyjęcie. Ciesz się wspaniałymi wspomnieniami w dowolnej chwili przeglądając wyjątkowe zdjęcia. Fotografie ślubne to najlepsza pamiątka ze ślubu. Zapraszam!
„Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem...” - Don McCullin. Jeśli będę Waszym fotografem ślubnym, to z uroczystości ślubnej i weselnej wykonam piękne fotografie ślubne o wysokiej jakości. One w albumie będą najlepszą pamiątką na bardzo długie lata.
Misją jest by zadbać o najwyższej klasy usługę fotograficzną na poziomie najwyższym dla określonych potrzeb klienta. "Patrzę na piękno które mnie otacza, miłość i ludzi wokół - zaczaruj tą chwilę, ten moment"
"By zatrzymać te magiczne chwile na zawsze.." po prostu… kreatywnie i profesjonalnie :) Zapraszam Państwa do zapoznania się z moją ofertą i z jej skorzystania.
...Fotografując, staraj się pokazać to, czego bez ciebie by nikt nie zobaczył.... Lubimy oglądać zdjęcia ślubne, dopatrywać się na nich emocji nowożeńców. Zapraszam do zapoznania się z moją oferta i do skorzystania z niej!
Nie ma znaczenia jak wyglądasz na zdjęciach tylko to jaki masz do siebie dystans, sprawdź się ... Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.
FOTOGRAF MIESIĄCA: LUTY 2018
Zawsze dbam o to, by fotografie mojego autorstwa były oryginalne i niepowtarzalne oraz zawierały pełnię ...
Fotografowanie i filmowanie jest dla Państwa wspaniałym rozwiązaniem, by zawsze móc wracać pamięcią do tamtych ...
Zachęcam wszystkich do zapoznania się z moją ofertą fotografi ślubnej. Wykonuję reportaż Ślubny jak i sesję ...
Moim zawodem i pasją jest fotografia oraz montaż filmowy. Przepadam za swoją pracą i nie ...
Liczba pozycji: 133
Wykonanie: DigiHex Systems