Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Adam

 - fotograf Przemyśl
Fotografia ślubna Przemyśl, województwo Podkarpackie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 4
Poleceń: 77
Odsłon: 18015

Fotografowanie jest moim zawodem od wielu lat. Jeśli mnie wybierzecie, to  możecie być Państwo pewni, że wykonam Wam na pewno bardzo profesjonalny reportaż i sesję ślubną.

Zdjęcia ślubne muszą być profesjonalnymi i w nich muszą być uchwycone doniosłe i najważniejsze wszystkie momenty z całej uroczystości ślubnej i weselnej. Pary, które zamawiają u mnie fotografie i ślubne zdjęcia, na ogół wiedzą, jaki efekt pracy otrzymają. Jeśli odpowiada Państwu estetyka, jaką preferuję to chętnie sfotografuję Wasz najważniejszy i najpiękniejszy dzień wspólnego życia. Zawsze się dostosuję do Waszych uwag i propozycji. 

Jeżeli odpowiada Państwu moja estetyka, to z reguły przyjmuję każde zlecenie na prace fotograficzne i wykonam je praktycznie w całej Polsce a jeśli oferta byłaby atrakcyjna, to także poza granicami naszego kraju.

Zlecając wykonanie zdjęć, możecie być Państwo pewni, że będziecie mieć produkt bardzo dobrej jakości w krótkim czasie i wcale nie za wygórowaną cenę.

Zapraszam do kontaktu z moją osobą. Wtedy dokładnie ustalimy dosłownie wszystko!

 

Fotografuję od momentu przygotowań do oczepin włącznie. Plener ślubny, zazwyczaj polecam odbyć w innym terminie, aniżeli dzień ślubu. Wówczas jest zupełnie inny komfort pracy i znacznie lepsze ich rezultaty. Nie jest to jednak warunek konieczny. Oddaję, na ogół, nie mniej niż 1 tys. zdjęć - starannie opracowanych - na nośniku USB (pendrive) w gustownym etui z okładką zaprojektowaną dla klienta. Oprócz fotografii w formacie cyfrowym oddaję 100 zdjęć na papierze o wielkości 15 x 23 cm. Na wesele, zawsze zabieram oświetlenie studyjne, aby jakość zdjęć była nienaganna.

Sprzęt

Emocje, jakie towarzyszą podczas uroczystości ślubnej, podczas zawierania małżeństwa- doskonale powinny być uwidocznione na ślubnej fotografii o ile ona jest wykonana profesjonalnie.

W tym też celu wykorzystuję nowoczesny i profesjonalny sprzęt i urządzenia fotograficzne firmy:

NIKON D700

 

FUJIFILM S5Pro

 

Kilka wysokiej jakości obiektywów, zarówno zoomów, jak i stałoogniskowych.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2200 zł
2200 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Adam, Przemyśl
Fotograf Adam, Przemyśl Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Pana Adama.
Agata Mróz, Rafał Dróbka, ślub: 2012-05-12
Dobrze nam sie współpracowało, czekamy jeszcze na album, do którego sami wybieramy zdjęcia.
Agnieszka i Adam, ślub: 2011-09-03
Bardzo miła współpraca z Panem Adamem, fotograf wie, co robi. Świetne ujęcia ludzi i wspaniałe operowanie kolorem. Nam efekt bardzo się podoba, znajomym, którzy oglądają - jeszcze bardziej.
Agnieszka i Wojtek, ślub: 2011-07-09
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Adamem. Bardzo sympatyczny profesjonalista, ma fajne pomysły. Zdjęcia wyszły świetnie, wszystkim bardzo się podobają. Gorąco i szczerze polecamy.
Joanna Duszyk i Kamil Sawka, ślub: 2011-07-02
Wykonanie: DigiHex Systems