Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Fotografia ślubna Przemyśl

Zdjęcia ślubne Przemyśl - 80 fotografów

Fotografia ślubna - województwo Podkarpackie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Pokaż według cen:
Usługa łączona:
Fotograf Adam, Przemyśl
Adam
Przemyśl

CENA:
1800 ZŁ / SESJA
16798 / 66
Przepraszam, nie fotografuję plenerów ślubnych w dniu wesela. Zależy mi na najwyższej jakości wspólnej pracy. Przede wszystkim, unikam modnych zdjęć. Trudno mi wyobrazić sobie sytuację, że za kilka lat moi klienci będą się ich wstydzić...
Fotograf Marcin, Przemyśl
Marcin
Przemyśl

CENA:
2850 ZŁ / SESJA
304 / 6
Stoję z boku, obserwuję, przyglądam się i fotografuje. Lubię czekać na ten jedyny moment, doszukiwać się ciekawych ujęć, wyszukiwać emocji i chwil wartych uwiecznienia.
Fotograf Vira, Kraków
Vira
Kraków

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
35379 / 401
Wolne terminy - 20 % rabatu oraz sesja narzeczeńska gratis! Tylko do końca lutego 2017!!! ...
Fotograf Magdalena, Rzeszów
Magdalena
Rzeszów

CENA:
1750 ZŁ / SESJA
24663 / 169
Ślub i wesele to wyjątkowy dzień w życiu ludzi biorących ślub. Jestem fotografem ślubnym i ...
Fotograf Mateusz, Rzeszów
Mateusz
Rzeszów

CENA:
2950 ZŁ / SESJA
6938 / 184
Portretowo, kreatywnie, ślubnie. Resztę niech powiedzą zdjęcia...
Fotograf Martyna, Rzeszów
Martyna
Rzeszów

CENA:
2500 ZŁ / SESJA
6232 / 213
W wyjątkowy sposób utrwalę historię Waszej miłości i włożę ją w ramy pięknego albumu albo ...
Fotograf Anna, Rzeszów
Anna
Rzeszów

CENA:
3000 ZŁ / SESJA
4182 / 88
Fotografia ślubna powinna ukazywać szczere emocje, wyłapać niepowtarzalne chwile, być czymś co da się poczuć. ...
Fotograf Jakub, Kraków
Jakub
Kraków

CENA:
2990 ZŁ / SESJA
8721 / 43
Tworzymy zespół doświadczonych i kochających swoją pracę fotografów. Pracujemy indywidualnie ale jeśli jest taka potrzeba ...
Fotograf Łukasz, Lublin
Łukasz
Lublin

CENA:
2000 ZŁ / SESJA
3301 / 56
Ślub to bardzo ważna i doniosła uroczystość rodzinna. Z tej uroczystości wykonam Wam najlepszą pamiątkę ...
Fotograf Bartosz, Rzeszów
Bartosz
Rzeszów

CENA:
3900 ZŁ / SESJA
4234 / 65
Czego oczekuję od Pary Młodej? Optymizmu, uśmiechu i zaufania. Zobacz i powiedz czego Ty oczekujesz... ...
Liczba pozycji: 80
Województwo Podkarpackie – zobacz listę fotografów z innych miast:
Zdjęcia ślubne Przemyśl - nasz przewodnik

Ślubny fotograf należy do osób, które podczas ślubu i wesela odgrywają bardzo znaczącą rolę. Również odpowiedni zespół muzyczny (który możecie znaleźć w portalu muzyka-wesele.pl/przemysl) nada temu dniu niepowtarzalną atmosferę. Natomiast dobry fachowiec od ślubnych fotografii sprawia, że piękne chwile można przeżywać na nowo nawet po latach. Stanowią piękną pamiątkę. Obrazy upamiętniające chwile zaślubin, albo chwile spontanicznej zabawy, czy pięknie skonstruowany plener, to jest to, co zachwyca. W związku z tym nie dziwi nas fakt, że każda para szuka odpowiedniego fotografa z wyobraźnią, otwartością, pomysłowością. Chodzi o talent, którym nie każdy może się poszczycić.

 

Zdjęcia ślubne - pamiątka w formie albumu

 

Zatrudnianie fotografa na ślub wiąże się z jednym celem, - upamiętnieniem tego wyjątkowego dnia, najlepiej w formie ślubnego albumu. Fotograf działa bardzo rozważnie, fotografując każdy ważny szczegół, a potem wybierając z wykonanych ujęć najlepsze i obrabiając je w specjalnych programach komputerowych, aby wydobyć ich piękno. Takie zdjęcia trafiają do pary młodej, najczęściej w formie elektronicznej na zamówionym wcześniej nośniku. Może to być płyta DVD lub Blue Ray, pendrive, a coraz częściej nawet tzw. chmura, czy strona fotografa, z której ściąga się pliki. Jednak wiele par marzy o czymś więcej i decyduje się na wywołanie przynajmniej kilku zdjęć, które potem można postawić na komodzie lub powiesić na ścianie w mieszkaniu. Jeszcze lepszą opcją jest wywołanie wszystkich przekazanych od fotografa zdjęć i stworzenie z nich ślubnego albumu. Choć taki pomysł może wydawać się trochę staroświecki, to ma sporo zalet. Pozwala nam namacalnie cieszyć się zdjęciami, jest też prawdziwą sentymentalną pamiątką. Niejedna para chciałaby wyjąć go w ciemny, zimowy wieczór i przy lampce wina obejrzeć fotografie w prawdziwie wyjątkowej atmosferze. Jeśli w dodatku sam album będzie bardzo piękny i elegancki, to taka książka stanie się najlepszą weselną pamiątką

 

Idealny fotograf ślubny

 

Jednak album to nie wszystko, liczy się przede wszystkim jakość zdjęć. Najlepiej się o nią zatroszczyć, wybierając zdolnego fotografa. Jaki powinien być dobry fachowiec? Wybierzmy osobę z doświadczeniem, która zrobiła przynajmniej kilkanaście sesji. Da to gwarancję, że dobrze zna się na swoim fachu i że będzie potrafiła dobrze zająć się obsługą naszego ślubu. Nie mniej ważny jest talent i wyczucie. Idealny ślubny fotograf musi uczyć się całe życie, ciągle pracować nad swoją techniką i mieć sporo kreatywnych pomysłów. Nie mniej istotna jest chęć eksperymentowania i poszukiwania nowych dróg. Daje to pewność, że nasze zdjęcia nie będą schematyczne, ale fotograf podejdzie do nich bardzo indywidualnie i stworzy sesję świetnie do nas dopasowaną. Ostatnią ważną cechą jest fakt, czy fotograf lubi swoją pracę i ludzi, z którymi się styka. Jeśli nie, może tworzyć nieprzyjemną atmosferę, której przecież nikt na weselu nie chce. Zastanówmy się zatem poważnie nad tym, kogo powinniśmy wybrać za swojego fotografa. 

 

Sesje ślubne - sposób na magiczne zdjęcia

 

Niezależnie od talentu fotografa do robienia zdjęć w kościele lub na sali weselnej, to fotografie z sesji ślubnej zawsze zachwycają najbardziej. Ich wyjątkowość związana jest z dowolnością, z jaką można je realizować, dzięki czemu można lepiej wykorzystać kreatywność fotografa. Zdjęcia z sesji ślubnej mogą, a nawet powinny być inne niż wszystkie, prywatne, a wręcz intymne, tak aby pokazywały parę taką, jaka ona jest. W cenie są nowe pomysły i wykorzystanie niebanalnych plenerów. W tej roli może wystąpić zrujnowana fabryka, blokowisko, czy ulubiona kawiarnia. Nie ma tu żadnych ograniczeń poza pomysłowością pary i zatrudnionego przez nią specjalisty. Warto idealnego pleneru poszukać w wyprzedzeniem, a także przemyśleć, jak sesja powinna wyglądać. Może będą do niej pasowały pewne gadżety? Albo sprawdzi się wykorzystanie w niej eleganckiego auta? Zorganizowanie sesji z wyprzedzeniem sprawi, że przygotujemy cały scenariusz, dzięki czemu nie będziemy żałować już po czasie, że nie wykorzystaliśmy potencjału tej okazji. 

 

Zabytki Przemyśla - idealne na sesję ślubną

 

Mieszczący się w województwie podkarpackim nad Sanem Przemyśl należy do najstarszych miast Polski oraz zachwyca swoim pięknem. Liczne zabytki cała panorama miasta podziwiana z pobliskich wzgórz zachwyca wszystkich turystów i jest doskonałym miejscem, w którym można robić wspaniałe fotografie.

 

Renesansowy Zamek Kazimierzowski z XIV wieku to wspaniałe miejsce, które trzeba zwiedzić. W Przemyślu znajduje się także wiele innych przepięknych budowli. Pałac Lubomirskich, Pałac Biskupów Greckokatolickich, Pałac Biskupów Rzymskokatolickich, Klasztor oo. karmelitów, dworek Stanisława Orzechowskiego to miejsca wręcz kultowe.

 

Przemyski Rynek należy do najpiękniejszych w tym regionie i nie sposób go ominąć. Zachwyt nad tym miastem można jeszcze zwiększyć, gdy zobaczymy panoramę z mostu Orląt Przemyskich. Wielka ilość wspaniałych zabytków miasta uzupełnia Kopiec Tatarski oraz Twierdza Przemyśl. Atrakcji tutaj nie brakuje. Okolica Przemyśla także słynie z piękna, a to za sprawą Gór Sanocko-Turczańskich i Bieszczadów. Są to doskonałe plenery na sesje zdjęciowe.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems