Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Łukasz

 - fotograf Lublin
Fotografia ślubna Lublin, województwo Lubelskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 2
Poleceń: 86
Odsłon: 4578

Fotografowanie to przygoda, każdą pracę z aparatem fotograficznym traktuję indywidualnie.

 

Jeśli zostanę przez Was zatrudniony, abym miał Wam wykonywać zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i organizowanego wesela, to na pewno wykonam w sposób profesjonalny zdjęcia ślubne. Będziecie z mojej pracy bardzo zadowoleni. Na zdjęciach ślubnych uwiecznię nie tylko najważniejsze, ciekawe i doniosłe momenty z uroczystości ślubnej i weselnej, ale Wasze szczęście, radość, miłość i inne emocje.

Sesja plenerowa nowożeńców musi być niepowtarzalna, dlatego staram się by atmosfera przy sesjach zdjęciowych była jak najbardziej przyjemna. Proponuję wykonywanie zdjęć w plenerze po skończonej uroczystości ślubnej i weselnej. Wtedy jest dużo czasu i panuje luźna atmosfera. Cały dzień w różnych miejscach, z różnymi rekwizytami i setki zdjęć...
Każdy dzień sesji plenerowej to kolejna przygoda dla fotografa jak i jego modeli.

Zapraszam na spotkanie celem omówienia wszystkich spraw związanych z fotografowaniem Waszej uroczystości ślubnej i weselnej.

Sprzęt

Fotograf wykonujący profesjonalne zdjęcia ślubne musi posiadać doświadczenie, talent, mieć wyobraźnię i wyczucie, wspaniałe oko, ale też musi posiadać nowoczesnej klasy sprzęt fotograficzny.

 

Podczas fotografowania uroczystości ślubnej i organizowanego wesela, jak i przy wykonywaniu zdjęć w plenerze używam profesjonalnego sprzętu, urządzeń i akcesoriów fotograficznych.

Wykorzystuję pełno-klatkowego Canona 5D Mark IV oraz Canona 5D Mark III z jasnymi obiektywami takimi jak Canon 24 mm 1.4 L; 135mm 2.0 L; 85mm 1.2, a także dodatkowe systemy oświetleniowe.

 

 

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2250 zł
2250 zł

PAKIET -I-

1800 zł
– Ceremonia Ślubu – Przyjęcie do pierwszego tańca – Album Ślubny – Dwa komplety płyt ze zdjęciami Ilość wszystkich zdjęć minimum: 200
1800 zł

PAKIET -II-

2300 zł
– Przygotowania – Ceremonia Ślubu – Przyjęcie do końca oczepin – Album Ślubny – Prywatna Galeria Online – Dwa komplety płyt ze zdjęciami Ilość wszystkich zdjęć minimum: 300
2300 zł

Pakiet III

3000 zł
– Przygotownia – Ceremonia Ślubu – Przyjęcie do końca oczepin – Sesja Plenerowa – Album Ślubny – Prywatna Galeria Online – Dwa komplety płyt ze zdjęciami Ilość wszystkich zdjęć minimum: 500
3000 zł

Napisz do fotografa

Fotograf Łukasz, Lublin
Fotograf Łukasz, Lublin Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Bardzo dobry kontakt z fotografem,profesjonalne podpowiedzi-np. indywidualne zdjęcia z goscmi weselnymi, dobry reportaż z Kościoła oraz ciekawe ujecia z wesela.Sesja w plenerze równiez bardzo interesująca,wykonana w dogodnym dla nas terminie i dobre ujęcia.
Jolanta i Damian, ślub: 2016-08-06
bardzo miły Pan fotograf, świetne pomysły na plener i jeśteśmy w pełni zadowoleni
AGNIESZKA CHMIEL, ślub: 2012-08-18
Wykonanie: DigiHex Systems