Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Kuba

 - fotograf Opole
Fotografia ślubna Opole, województwo Opolskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 3
Poleceń: 91
Odsłon: 2816

Cześć, jestem Kuba. Mąż wspaniałej żony Ani i tato cudownych córek Antosi i Zosi. Z wykształcenia pedagog, ekolog i fotograf. Uwielbiam kawę ( o każdej porze dnia i nocy ) długie spacery (zwłaszcza po górach ), dobrą książkę i film. Od kilku lat spełniam swoje marzenie - fotografia jest moją pasją i pracą - towarzyszy mi w każdym dniu, a ja czerpię niebywała przyjemność obrazując historię niepowtarzalnych chwil.

 

Otrzymujecie ode mnie:

  • album zawierający 80 zdjęć w formacie 13cm x 18cm oraz 20 zdjęć w formacie 15cm x 21cm z pleneru lub fotoksiążkę na twardych stronach formatu 30cm x 30 cm 20 rozkładówek,
  • prezentację DVD,
  • Albumy wykonywane są ręcznie, dzięki czemu możecie wybrać kolor okładki i stron,
  •  wszystkie zdjęcia w albumie lub fotoksiążce poddane sa autorskiej obróbce cyfrowej,
  • wybrane zdjęcia z reportażu ślubnego i pleneru nagrywane są na płytę DVD w formacie jpeg z indywidualnym nadrukiem i zaprojektowaną dla Was okładką,
  • galerię zdjęć na stronie 

 

 

Dodatkowo...

 

Istnieje możliwość zamówienie fotoksiążek na twardych stronach w formatach od 15cm x 20cm (rozkładówka 20cm x 30cm) do 25cm x 38cm (rozkładówka 25cm x 76cm).

Sprzęt

Pracuję na aparatach pełnokłatkowych, używam jasnych obiektywów i profesjonalnych programów do obróbki graficznej zdjęć.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2600 zł
2600 zł

Pakiet Foto

2600 zł
Reportaż z przygotowań, z kościoła (USC), z sali aż do oczepin + plener. Album (150 zdjęć) Płytka DVD ze zdjęciami (ok. 800).
2600 zł

Napisz do fotografa

 regulamin i politykę prywatności. Klauzula informacyjnaFotograf Kuba, Opole
Fotograf Kuba, Opole Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Super fotograf. Pełen profesjonalizm. Ogromne zaangażowanie w swoją pracę :) Polecam każdej Młodej Parze. Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :)
Katarzyna Pech, ślub: 2018-05-17
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy naszego fotografa :) Pan Kuba jest bardzo zaangażowanym profesjonalistą :) Bardzo polecamy usługi Pana Kuby i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia :)
Maja Korus i Paweł Mazur, ślub: 2017-09-23
Pan Kuba jest profesjonalistą! Pasja związana z fotografią oraz umiejętności nabyte przez Pana Kubę sprawiły, że dzień Naszego Ślubu był wyjątkowy i na zawsze pozostanie w Naszej pamięci. Wszystkie emocje, które towarzyszyły Nam i najbliższym w tym pięknym dniu zostały uwiecznione na fotografiach, dzięki czemu będziemy mieć mnóstwo pięknych wspomnień do końca życia.
Monika i Marek Bulak, ślub: 2016-09-03
Wykonanie: DigiHex Systems