Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:
Zobacz zdjęcia

Krystyna

 - fotograf Lublin
Fotografia ślubna Lublin, województwo Lubelskie
Ocena: 5,00 / 5
Pozytywnych ocen: 1
Poleceń: 45
Odsłon: 1764

Doświadczenie, pasja, zaangażowanie i sprzęt z najwyższej półki są gwarancją dobrze wykonanej fotografii.

Jednak aby zdjęcie nabrało magii trzeba dodać do niego ''tego czegoś''. Dzięki dobrze opanowanej wiedzy (ukończyłam Akademię Fotografii w Krakowie i wiele kursów) podczas fotografowania jestem w stanie skupić się właśnie na kreatywności, bez której zdjęcie jest jedynie nudnym świstkiem papieru.

 

Fotografia ślubna jest wyjątkowo wymagającą dziedziną fotografii. Podczas pracy używam jasnych, stałoogniskowych obiektywów, to dzięki nim zdjęcia ślubne nabierają zupełnie innego wymiaru: są jasne, czyste, po prostu schludne.  Nie chcę popadać w schematy dlatego do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Zazwyczaj przed rozpoczęciem współpracy proponuję spotkanie. Wtedy mamy okazję bliżej się poznać, wypić kawę i porozmawiać szczegółowo na temat tego na czym będzie polegać nasza współpraca. Ochoczo wtedy służę radą i swoim doświadczeniem. W dniu ślubu zazwyczaj fotografuję od przygotowań do oczepin, wykonuję mini sesję tego dnia oraz ustawiam fotobudkę podczas wesela. Sesję plenerową proponuję innego dnia. Po wykonanym zleceniu zdjęcia dostarczam w ciągu 10 dni roboczych. 

 

Jestem osobą konkretną ale nie lubię rutyny. To właśnie dlatego wybrałam ten zawód. Ścieżka po której idę jest jedną wielką przygodą. To dzięki fotografowaniu poznałam wielu wspaniałych ludzi i towarzyszyłam im w najpiękniejszych chwilach ich życia.

Chętnie odpowiem na każde pytanie dotyczące oferty.

Nie wahaj się napisz lub zadzwoń! 

Krystyna 

Sprzęt

Nikon D800 + jasne obiektywy

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4000 zł
4000 zł

ISLANDIA 2017 - plener ślubny

2000 zł
Wszystkie pary, które marzą o plenerze na Islandii zapraszamy do kontaktu! :)
2000 zł

Napisz do fotografa

4000 zł / sesja
Fotograf Krystyna, Lublin
Fotograf Krystyna, Lublin Ocena: 5,00 / 5 1 opinia
Najbardziej fantastyczni ludzie na świecie, z nieprzeciętnym talentem. Przepiękne zdjęcia oraz nieziemski stosunek jakość/cena. Od dziś polecam każdemu, kto tylko potrzebuje fotografa!
Mateusz i Dominika Michna, ślub: 2017-06-24
Wykonanie: DigiHex Systems