Fotograf ślubny Lublin
Kuba
Nie chwalę się wieloletnim doświadczeniem, bo go jeszcze nie mogę mieć. Nie chwalę się sprzętem, bo o nie o to w tym chodzi. Chwalę się fotografiami i emocjami jakie one ukazją. Fotografia to nie tylko coś, co pozwala mi się utrzymać, to moje hobby i sprawia mi to wielką radość.
Fotografie wykonane podczas dnia ceremonii oraz pleneru ślubnego, żeby Wasza radość była jeszcze większa niż moja oddam Wam w formie prezentacji DVD oraz wszystkie zdjęcia w pełnej rozdzielczości na płytach DVD.
Wszystko, co chcecie wiedzieć o szczegółach mogę wyjaśnić osobiście na spotkaniu, przez telefon lub za pomocą maila. Zapraszam do kontaktu.
Sprzęt fotograficzny:
cyfrowy: Nikon D200
analog: Nikon F75
obiektywy:
Nikkor AF 50 mm f/1.8
Nikkor AF 24 mm f/2.8
Nikkor AF 24-70 mm f/2.8
Lampa błyskowa: Nikon SB800
| Nazwa | Opis | Cena | |||||||
| Oferta standardowa | Wykonanie zdjęć w kościele - 1,5 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć na weselu - 2 godziny fotografowania, wykonanie zdjęć w plenerze - 2 godziny fotografowania, udostępnienie wszystkich zdjęć na płycie CD/DVD, udostępnienie 40 wybranych i obrobionych zdjęć na CD/DVD oraz w formie dwóch albumów formatu A4 (po 40 zdjęć każdy, np. 10x15 lub 15x21cm). Dojazd do pary młodej do 30 km od miasta. | 2250,00 zł | |||||||
| Liczba poleceń: | 13 |
| Liczba poleceń zrealizowanych: | 0 |
| Liczba poleceń oczekujących na realizację: | 0 |
| Liczba pozytywnych ocen: | 0 (0 %) |
| Odwiedzin: | 12230 |
| Data rozpoczęcia współpracy z portalem | 2008-06-04 |
| Suma punktów lojalnościowych: | 250 |











