Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Maciej

 - fotograf Gdańsk
Fotografia ślubna Gdańsk, województwo Pomorskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 29

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3800 zł
3800 zł

Sprzęt

Canon.

 

 

Fotograf Maciej, Gdańsk
Fotograf Maciej, Gdańsk Ocena: 5,00 / 5 2 opinie
Świetna współpraca. Bardzo dobra jakość wykonanych zdjęć oraz fotoksiqzki. Bardzo dobrze się dogadywaliśmy na plenerze, wspaniala atmosfera. Zdecydowanie polecamy!
Natalia i Radosław Fiszbach, ślub: 2017-07-08
Dnia 21-22 czerwca 2017 fotograf Maciej wykonał dla nas plenerową sesję zdjęciową (o zachodzie i wschodzie słońca w wybranych przez nas miejscach Trójmiasta). W trakcie sesji obecny był pomocnik. Cała sesja przebiegła w bardzo wesołej atmosferze, co znacznie umiliło razem spędzone 8 godzin. Możemy z czystym sumieniem polecić tego fotografa innym parom, które wciąż nie podjęły ostatecznej decyzji. Jest on osobą kompetentną, zwracającą uwagę na szczegóły. Za każdym razem byliśmy dokładnie instruowani jak mamy się ustawić, co zrobić z rękami, gdzie patrzeć, itp. Jest to istotne w szczególności dla osób, które nie miały wcześniej styczności z pozowaniem do zdjęć. Z efektów pracy jesteśmy bardzo zadowoleni, zdjęcia są wyraźne, kolory nasycone, a ewentualny retusz wykonany profesjonalnie. Maciek jest osobą słowną, dotrzymuje wszelkich terminów bez najmniejszych opóźnień. Polecamy w 100%!
Anna i Michał, ślub: 2017-06-16

Zobacz także galerie innych fotografów

Anna - fotograf Gdańsk

4000 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 16

Znalezienie odpowiedniego fotografa, który przygotuje piękne pamiątki, jest niezwykle ważne. Emocje i wspomnienia wywołane dzięki zdjęciom sprawią, że będziecie wracać ...

Kuba - fotograf Gdańsk

3400 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(1 opinia)
Poleceń: 86

Witamy. Mam nadzieję, że nasze zdjęcia powiedzą o nas więcej niż słowa, jednak na początku należy się Państwu przedstawić :)

 

Wiemy, ...

Elwira - fotograf Gdańsk

2900 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 4

Zanim zacznę robić zdjęcia lubię dużo z wami rozmawiać, poznawać się nawzajem – w końcu wchodzę w wasz intymny świat ...

Wykonanie: DigiHex Systems