Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Tomasz

 - fotograf Wrocław
Fotografia ślubna Wrocław, województwo Dolnośląskie
Ocena: 4,00 / 5
Poleceń: 292

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

2900 zł
2900 zł

Pakiet duży

2900 zł
Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w innym dniu. Z reportażu ślubnego otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD. W tym z pleneru otrzymujecie Państwo minimum 50 zdjęć na DVD.
2900 zł

Pakiet Średni

2600 zł
- Fotografowanie uroczystości ślubnej od przygotowań do oczepin. Zdjęcia plenerowe są realizowane w dniu ślubu. Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 300 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.
2600 zł

Pakiet Mały

2200 zł
W tym pakiecie fotografowanie zaczyna się od przygotowań (2 godziny przed ślubem), ślub, składanie życzeń, powitanie na sali, pierwszy taniec, godzinny plener po obiedzie, dwa bloki taneczne. Z reportażu ślubnego wraz z plenerem otrzymujecie Państwo minimum 200 obrobionych i przygotowanych do wydruku, wysokiej jakości zdjęć na płycie DVD.
2200 zł

Sprzęt

Canon 5D mk 3 + kilka stałoogniskowych obiektywów typu L.

Opinie o fotografie (5)

Fotograf Tomasz, Wrocław
Fotograf Tomasz, Wrocław Ocena: 4,00 / 5 4 opinie
Pan Tomek wykonywał zdjęcia na naszym ślubie. Zdjęcia rewelacja! Podejście do terminowości- tragedia! Zdjęcia zostały nam oddane miesiąc po upływie terminu z umowy:( Dodam również, że nie postrzegał tego w kontekście jakiegokolwiek problemu.
Lena Hohol, ślub: 2013-07-06
Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotografa. Był przyjaźnie nastawiony, otwarty na pomysły, kreatywny, w jego towarzystwie czuliśmy się bardzo swobodnie. Serdecznie polecamy.
Iwona i Tomasz Banaszkiewicz, ślub: 2010-08-07
Bardzo miła i profesjonalna współpraca, polecam bardzo gorąco.
Bogumiła Ostojska i Piotr Masłowski, ślub: 2010-06-05
Pełen profesjonalizm,Pan Tomasz jest bardzo sympatycznym i milym człowiekiem wykonał piekne zdjecia,uchwycił najwżniejsze momenty.Polecamy z całego serca
Joanna Styczeń, ślub: 2009-08-22
Fotograf w pełni profesjonalny i bardzo przyjaźnie nastawiony. Otwarty na wszystkie propozycje, a do tego bardzo kreatywny. Jego pomysłowość zadziwiała zarówno nas, jak i gości. Podczas sesji w plenerze potrafił uczynić coś zjawiskowego i oryginalnego z naszego najbliższego otoczenia. Zdjęcia wyszły PIĘKNIE! Przez cały czas trwania wesela robił zdjęcia , można powiedzieć, że był wszędzie i dzięki temu dostaliśmy ich mnóstwo i każdy z gości mógł wybrać coś rewelacyjnego dla siebie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. POLECAMY!!!!!!!!!!!
Iwona Prażmowska Paweł Sobolewski, ślub: 2009-04-24

Zobacz także galerie innych fotografów

Artur - fotograf Wrocław

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(88 opinii)
Poleceń: 522
Zawsze dbam o to, by fotografie mojego autorstwa były oryginalne i niepowtarzalne oraz zawierały pełnię pozytywnych emocji i ekspresji, która ...

Michał - fotograf Wrocław

2500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(21 opinii)
Poleceń: 996
"Obraz jest tylko skromnym odzwierciedleniem chwili..." Zapraszam do kontaktu wszystkie Młode Pary. Fotografie z tego szczególnego dnia są zawsze wspaniała pamiątką! ...

Tomasz - fotograf Wrocław

2300 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 265
Fotografia to emocjonalny odcisk chwili... Niech Wasze ślubne fotografie staną się tym właściwym dźwiękiem, który odtąd będzie wywoływał w sercu ...
Wykonanie: DigiHex Systems