Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Ryszard

 - fotograf Olsztyn
Fotografia ślubna Olsztyn, województwo Warmińsko-Mazurskie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 36

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

4300 zł
4300 zł

Sprzęt

Aparat pełnoklatkowy Nikon D850 i  Nikon D500, obiektywy Nikkor 24-70mm, Nikkor 70-200mm, Nikkor 105mm, Sigma 50mm Art, Samyang 12mm Fisheye.

Opinie o fotografie (5)

Fotograf Ryszard, Olsztyn
Fotograf Ryszard, Olsztyn Ocena: 5,00 / 5 5 opinii
Pan Ryszard to znakomity i konkretny fachowiec. Zawsze punktualny, nigdy nie narzeka a zakontraktowane usługi wykonuje w sposób pomysłowy i oryginalny. Zna się na kompozycji a do tego jest otwarty na improwizacje i eksperymenty. Nawet nie wiadomo kiedy pstryka te wszystkie zdjęcia ale objętość i jakość wyprodukowanego materiału świadczą o jego oddaniu swojej profesji i zadowoleniu klientów. Potrafi wyczarować piękne zdjęcia nawet w wymagających warunkach! Polecamy gorąco bo to świetny fotograf na ślub lub okazjonalne sesje.
Dominika Piwcewicz, ślub: 2019-10-05
Super współpraca. Szybka realizacja. Miła atmosfera pomiędzy fotografem i młodą parą.
Weronika Wyszyńska i Łukasz Borys, ślub: 2018-10-20
Polecam Pan Ryszard super zna sie na swojej pracy. Jest praktycznie nie widoczny podczas wesela a uchwyca wszystkie najważniejsze momenty poprostu całkowity profesjonalizm. A sesja mimo ciężkich warunków wyszła nieziemsko jestesmy zadowoleni i polecamy.
Marzena Trzeciak i Adrian Zawadzki, ślub: 2018-06-09
Przed ślubem bardzo sprawna komunikacja emailowa i telefoniczna z fotografem. Umowa podpisana elektronicznie. W dniu ślubu i wesela zostały uchwycone najważniejsze momenty uroczystości oraz zabawy z bardzo wielu ujęć. Praca fotografa była bardzo dyskretna. Mogliśmy w pełni cieszyć się naszym dniem ze świadomością, że każda piękna chwila zostanie uchwycona w obiektywie. Fotograf sam zaproponował miejsca sesji plenerowej. Okazały się strzałem w dziesiątkę! W czasie wykonywania zdjęć sesji zmieniła się pogoda, co nas bardzo zasmuciło. Pomimo deszczowej aury fotograf wykazał się wielką empatią i zaangażowaniem. Jego pogoda ducha sprawiła, że naprawdę szczerze się uśmiechaliśmy pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ostatecznie dokończyliśmy sesję plenerową kolejnego dnia. Bardzo wdzięczni jesteśmy wielkiej elastyczności czasowej fotografa pod tym względem! Mieliśmy także możliwość samodzielnego wyselekcjonowania zdjęć do naszego albumu. Tak wiele zdjęć nam się spodobało, że zamówiliśmy dużo więcej niż pierwotnie zakładaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana Ryszarda!
Paweł Roszkowski, ślub: 2017-06-24
Jestesmy bardzo zadowoleni z wykonanej uslugi, osoba sympatyczna, profesjonalnie podchodza do tematu, polecamy innym i z chęcią skorzystalibyśmy ponownie z usług pana Ryszarda.
Monika Kubiak, ślub: 2016-09-10

Zobacz także galerie innych fotografów

Karolina - fotograf Purda

4499 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 45
Nie jestem fotografem. Jestem FOTOGRAFKĄ ;) Uwielbiam to, co robię a w tym, co robię uwielbiam emocjonalność, naturalność i zaangażowanie. ...
Wykonanie: DigiHex Systems