Fotografia ślubna i zdjęcia ślubne
Szukaj fotografa w Twoim mieście:

Paweł

 - fotograf Warszawa
Fotografia ślubna Warszawa, województwo Mazowieckie
Ocena: 5,00 / 5
Poleceń: 128

Napisz do fotografa

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

3000 zł
3000 zł

Sprzęt

Aparaty:

- 2x Canon 5D Mark II

Obiektyw:

- Canon 24L/f1,4

- Canon 35L/f1.4

- Canon 85/f1.2

- Canon 15 fisheye

Opinie o fotografie (4)

Fotograf Paweł, Warszawa
Fotograf Paweł, Warszawa Ocena: 5,00 / 5 4 opinie
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Pawłem. Dobre wrażenie zrobił już na pierwszej rozmowie, przede wszystkim tym, że słuchał naszych oczekiwań i nie narzucał własnych pomysłów ani nie wymuszał szybkiego podpisania umowy. Podczas ceremonii ślubnej w kościele nie odczuwało się Jego obecności co było dla nas ważne aby fotograf nie zakłócał Mszy Św. Podczas przyjęcia wykonał wiele ciekawych ujęć. Na sesję plenerową nie narzuca miejsca ale proponuje takie, w których wie, że wychodzą ciekawe i ładne zdjęcia. Najważniejsze jest to, że zdjęcia które otrzymaliśmy są piękne i będą dla nas cenną pamiątką na całe życie.
Ewa Jakubowska i Paweł Michałowski, ślub: 2015-08-22
Najlepsze zdjęcia! :))
Judyta Kowalska i Michał Słaby, ślub: 2011-06-25
Witamy, Paweł towarzyszył na w dniu naszego ślubu i wesela. Mieliśmy również przyjemność wykonania "wspólnej" sesji w plenerze. Wynikiem naszej współpracy jesteśmy zachwyceni! Mamy nadzieję, że dane nam będzie jeszcze się spotkać:). Pawła zaangażowanie zaskakiwało nas i gości weselnych. Mieliśmy konkretną wizję zdjęć z TEGO dnia i generalnie jesteśmy raczej wymagającymi klientami, ale Paweł sprostał naszym wymaganiom i był bardzo elastyczny wobec naszych pomysłów i proponowanych terminów. Bardzo, bardzo polecamy. Magda I Sebastian.
Magda i Sebastian, ślub: 2011-05-28
Jestesmy bardzo zadowoleni z caloksztaltu wspolpracy z Panem Pawlem, poczawszy na jakosci uslugi, poprzez perfekcyjne opanowanie sztuki bycia wszedzie gdzie trzeba byc zeby 'zlapac chwile' jednoczesnie nie bedac namolnym, a na fakcie ze Pawel jest osoba niezmiernie sympatyczna i mila w kontakcie skonczywszy. Dziekujemy bardzo za tak wspaniale wspomnienia z naszego slubu! Dariusz i Malgorzata.
Dariusz Zawaluk Malgorzata Nasilowska, ślub: 2010-10-02

Zobacz także galerie innych fotografów

Mario - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(20 opinii)
Poleceń: 356
DLA TYCH, CO WIDZĄ RÓŻNICĘ MIĘDZY PSTRYKANIEM A FOTOGRAFIĄ. Zapraszam na profesjonalne sesje zdjęciowe w blasku studyjnych fleszy :) Będę ...

Ewa - fotograf Warszawa

3500 zł / sesja
Ocena: 5,00 / 5
(5 opinii)
Poleceń: 94
Podczas zdjęć ważna jest dla mnie nasza relacja i zaufanie. Szczególnie w dniu ślubu. Dlatego każdej Parze proponuję sesję narzeczeńską. ...

Aleksandra - fotograf Warszawa

3800 zł / sesja
Ocena: 0,00 / 5
(0 opinii)
Poleceń: 42
Fotografuję emocje i zapisuję Wasze historie zdjęciami. Zobaczcie sami.
Wykonanie: DigiHex Systems